Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

İzmit Petek Temizliği

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > İzmit Petek Temizliği

İzmit Petek Temizliği

İzmit Petek Temizliği

İzmit Petek Temizliği ile Kış aylarında, kaloriferlerinizin daha iyi ısıtması ve ısınma sorunu yaşamamak için petek temizleme işlemlerini yaptırmalısınız. İzmit petek temizliği petek temizliği avantajları firmamız tarafından tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Profesyonel kadromuz ile sunduğumuz hizmetler sayesinde, peteklerinizdeki tüm tıkanıklıkları açıyoruz. Kombi bakım servisi olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, talep eden müşterilerimizin tüm peteklerini de temizliyoruz. Belirli aralıklarla temizlenmeyen kalorifer petekleri, içerisindeki suyun oluşturacağı tortulardan dolayı kirlenmeye ve kanalları tıkanmaya başlayacaktır.

İzmit bölgesinde, yıllardır kazandığımız tecrübelerimiz ile hizmetlerimizi kesintisiz veriyoruz.

Petek temizleme işlemlerinde son teknoloji cihazlarını kullanıyor, petekler ve tesisat içerisinde meydana gelebilecek ve gelmiş olan tıkanıkların tamamen açılması garantisini veriyoruz. Firmamız, tüm petek temizleme işlemlerini, kendisine ait makineler ile en kısa sürede yapıyor. Vermiş olduğumuz hizmetler, güvenlidir ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilmektedir.

İzmit Petek Temizliği

Petek temizleme çok sayıda kişi tarafından ihmal edilen bir iştir. Kalorifer petek temizliği doğru yapıldığında birçok fayda sağlayacaktır. Tıkanmış olan petek kanalları, ısı yayan sıcak suyun geçmesini engelleyecek ve ortamın istenilen seviyede ısınmamasına neden olabilecektir. İzmit kombi bakım ve temizlik firması olarak, evinizde ya da işyerinizde, kurulu bulunan kalorifer tesisatına bağlı tüm peteklerin temizlenme işlemlerini güvenle yapıyoruz.

İzmit Petek Temizliği
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Petek temizleme işlemlerinde, yeni teknolojileri kullandığımız için tek bir noktadan tesisata yaptığımız bağlantı sayesinde, tesisata bağlı olan tüm peteklerin temizliğini hemen yapabiliyoruz. Petek temizlikleri düzenli olarak yapıldığında, ısı sağlayan, kombi cihazının da daha verimli çalışması sağlanacaktır. Kombi cihazları, yapılan ısı ayarına göre ortamı o ısıya ulaştırmaya çalışır. Petekler temiz olmadığında ve tıkanıklık nedeniyle yeterli derecede ısınma olamayacaktır. Bu durumda kombi cihazı daha fazla çalışacak ve zorlanacağı için çeşitli arızaların ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Bunun için petek temizliğini öneriyoruz.

Bakım Hizmetlerimiz

Petek temizliğinin yaptırılması konusunda, müşterilerimizi bilgilendirirken, aynı zamanda kombi bakım hizmetleri de veriyoruz. Bakım hizmetlerimizden, yılın her dönemi faydalanabilirsiniz. Kombi tesisatına bağlı olan petekler, soğuk havalarda, yaşam alanınızın ısıtılmasını sağlamaktadır. Kombi bakımları yaparken, müşterilerimize petek temizliğini de yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Kombiler için periyodik bakım ve arıza tamir hizmetleri veriyoruz. Kombi arızalarının nedenleri arazında, peteklerin temiz olmaması ve sıcak su basıncının kombi tarafından düzenli sağlanamamasıdır.

Kombilerin daha verimli ve arıza yapmadan çalışmasını istiyorsanız, yıllık periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Verimli ısı için sadece kombinin bakımının yaptırılması yeterli olmayacaktır. Mutlaka peteklerinizi kontrol ettirmeniz ve yılda bir kez temizletmeniz, enerji tasarrufu açısından önemlidir. Petek temizliği yapıldığı zaman daha iyi ısı elde eder ve faturalarınızın %30 oranında düştüğünü görebilirsiniz. Tıkanıklıklar verimliliği düşürürken, kombi arızaları, su sızıntıları gibi sorunlara da yol açabilecektir.

Petek Temizliği Yaptırmanın Önemi

İnsanları, evlerinde daha verimli ısı elde edebilmeleri için petek temizliği yaptırmanın neden önemli olduğunu bilmeleri gerekiyor. Firmamız ile iletişim kuranlar ya da ekiplerimiz ile görüşenler, istedikleri bilgileri alabilecektir. İzmit petek temizliği petek temizliği avantajları yaptığımız işlemler sonrasında daha net görülebilecektir. Kombi çalıştığı halde petekler ısınmıyorsa, petek vanaları kontrol edilmelidir. Yine ısı gelmiyorsa, petekler içerisinde ya da tesisat borularında tıkanma var denilebilecektir.

Bunun için en iyi yöntem, petek temizleme hizmetlerimizden faydalanarak, tüm tesisat ve peteklerinizin temizlenmesini sağlamaktadır. Petek temizliği yaptırmak, istenilen verimlilikte ısı elde etmek, daha az fatura ödemek ve kombi cihazının sorunsuz çalışması için önemlidir. İzmit petek temizleme firması olarak, müşterilerimizin, kış aylarında yüksek doğalgaz fatura ödememesi, daha iyi ısınma sağlayabilmesi için makineli petek temizleme işlemleri yapıyoruz.

Petek Temizleme Hizmetlerimiz

İzmit ve tüm ilçelerinde insanlar, sıcak su ve ısınma ihtiyaçları için kombi cihazı kullanmaktadır. Petek temizleme hizmetlerimiz, profesyonel kadromuz ile tüm hizmet bölgelerimize anında ulaştırılmaktadır. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Peteklerinizin tamamının temizlenmesini sağlarken, evinizde ya da işyerinizde, peteklerinizi sökmüyor ve ekstra maliyetler oluşturmuyoruz. Makineli temizleme yaptığımız için işlemleriniz hem daha kısa sürede tamamlanıyor hem de daha kaliteli ve güvenli oluyor. Petek temizleme hizmetlerimizden faydalanabilmek için şunları yapmalısınız.

Servis numaralarımızı aramalısınız,

 • Kombi bakım ve petek temizleme randevusu oluşturmalısınız,
 • Petek temizliği ve kombi bakımı için kendinize 1 ile 1.5 saat zaman ayırmalısınız,

Bu işlemleri yaptığınızda, belirlenen randevu saatinde ekiplerimiz adresinizde olacak ve tüm bakım işlemlerini yapmaya başlayacaktır. Kombinizi çalıştırıyor, peteklerinizi kontrol ediyor ve ondan sonra sorunu tespit ederek işlemlere başlıyoruz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer petek temizliği işlemleri sonrası istenilen verimliliğin yakalanabilmesi için işlemlerin nasıl yapılacağının bilinmesi gerekiyor. Firmamız, alanında uzman personelleri ile verdiği hizmetleri sayesinde, petek temizliğini en iyi şekilde yapmaktadır.

Petek temizliği işlemlerimiz şu şekilde yapılmaktadır;

 • Kombi bağlantı borularından ya da uygun bir petekten temizleme makinası bağlanır,
 • Tek bir noktadan tüm peteklerin içerisinde ön yıkama yapılır,
 • Tüm petekler açık konuma getirilir ve petek sayısına göre makineye temizleme ilacı eklenir,
 • Makine çalıştırılır ve tesisata bağlı tüm petekler ilaçlı su ile iyice yıkanır ve oluşan tıkanıklıklar açılır,
 • Petekler açıldıktan sonra durulama işlemleri yapılır.
 • Kombi bakımı yapılır,
 • Kombi çalıştırılır ve petekler içerisinde oluşabilecek hava alma işlemleri yapılır,
 • Sistem test edilir,

Petek temizleme işlemlerinde, kombi bakımı işlemleri isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Tek bir noktadan bağlantı yaparak temizleme yaptığımız için çalışma alanında herhangi bir kirlenme olmayacaktır.

Petek Temizliği Öncesi Peteklerin Durumu

Kalorifer sistemlerinde, ana şebekeden gelen su kombi tarafından ısıtılır ve peteklere gönderilir. Kombi giriş ve çıkışlarında filtreler bulunsa da petekler içerisinde dolaşan su zamanla, tortu, kireç ya da çamur oluşturabilecektir. Bu tortu ve kireçler, peteklerin içerisinde suyun geçiş yaptığı alt bölümlerde birikme yapacak ve zamanla kanalları tıkayacaktır. Tıkanma meydana geldiğinde, petek temizliği öncesinde şunları gözlemleyebilirsiniz.

 • Peteklerin altı ya da bazı bölümleri soğuk olacaktır,
 • Kombi fazla çalışır ancak oda ısınmaz,
 • Kombi sirkülasyon pompası arıza yapar,
 • Tıkanmalardan dolayı peteklerde tıkanmalar meydana gelir,
 • İstenilen ısı elde edilemez ancak faturalar yüksek gelir,

Isı sistemi için kurulu bulunan petekler ve kalorifer tesisatı temizliği yapılmadığında bu sorunlar ile karşılaşabileceksiniz. İzmit petek temizleme firmamız, müşterilerimizin zaman zaman bu kontrolleri yapmalarını, peteklerinde tıkanıklık olduğunu düşündüklerinde ya da bir sorun ile karşılaştıklarında bizlere ulaşmalarını istiyoruz.

Temizlik Sonrası Peteklerin Durumu

Kombi cihazı ve tüm tesisat sisteminin uzun ömürlü olması, verimli çalışması için bakım ve temizlik işlemleri çok önemlidir. Petek temizleme işlemlerini yaptıktan sonra müşterilerimiz, daha iyi ısınmaya başlarken birçok avantajı da elde etmiş olacaklardır.

 • Petek temizleme işlemi sonrasında gözlemleyebileceğiniz durumlar şunlardır;
 • Kombi daha rahat çalışır ve çalışma süresi kısalır,
 • Petekler, tamamen ısınır ve en iyi ısıyı yayar,
 • Peteklerin iç yüzeyleri, temizlik sayesinde zarar görmeyecektir.
 • Kombi, tesisat ve tüm peteklerin kullanım ömrü uzayacaktır,
 • Temizlik sonrası %30 tasarruf sağlanacaktır.
 • Kombi cihazlarının arıza yapma riski en aza indirilmiş olacaktır.

Firmamız, petek temizleme işlemlerinde, tesisat boruları ve petek kanalları içerisinde bulunan tüm atık maddelerin çözülerek atılmasını sağlamaktadır. Profesyonel olarak yaptığımız petek temizleme işlemleri sayesinde, soğuk havalarda, ısınma sorunu yaşanmıyor ve cihaz arıza riskleri en aza indirilmiş olunuyor.

Makineli Petek Temizleme

İzmit petek temizliği  avantajları firmamızın yapmış olduğu makineli temizleme işlemleri sayesinde gerçekleşmektedir. Kalorifer sistemleri kullanılmaya başlandığında, ilk zamanlarda, ısınma sorunu olduğunda, petek havası alma yaparak, sorunlar çözülmeye çalışılıyordu. Ya da petek temizleme işlemleri için tüm petekler tek tek sökülerek, içerisindeki atık maddeler çıkartılmaya çalışılıyordu ve hem zahmetli hem de daha masraflı olabiliyordu.

Firmamız, gelişmiş teknolojiyi takip etmekte ve makineli petek temizleme hizmeti vermektedir. Makineli petek temizleme hizmetlerimiz, hem zahmetsiz hem de daha ekonomik ve daha verimlidir. Petek temizleme makinesini bir noktadan tesisata bağlıyoruz ve içerisine koymuş olduğumuz temizleme kimyasallarının, basınçlı su ile tüm tesisat ve petekler içerisinde dolaşmasını sağlıyoruz. Bu işlemleri yaparken, petek sayısına ve tesisat durumuna göre basınç ayarını yapıyoruz. Makineli ve ilaçlı temizleme yöntemi ile tüm peteklerin içerisi tamamen temizlenmektedir.

Kombi Bakımları

Kombi bakımları, ısınma sorunlarının çözümü için çok önemlidir. Petek temizleme firması olarak, işyerinde ya da evlerde kullanılan her model kombi cihazının bakımlarını yapıyoruz. Kalorifer petek temizliği sırasında ya da farklı zamanlarda, kombi bakımı hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Kombi bakımları için yılda bir defa periyodik bakımları öneriyoruz. Periyodik bakımlar ile kombi iç bölümlerinin temizliğini yapıyor, arızalı parça tespitlerini yaparak sorunları gideriyoruz. Kombi bakımı için servis talebinde bulunan müşterilerimize, petek temizliğinin de önemini anlatıyor ve uygun fiyat seçenekleri ile tüm hizmetlerimiz sunuyoruz.

Temizleme Kimyasalları

İzmit kombi bakım ve petek temizliği firması olarak, yapacağımız tüm işlemler öncesinde müşterilerimizi bilgilendirme yapıyoruz. Petek temizleme işlemlerini, makine ile yapıyor ve petekler içerisinde suyun oluşturmuş olduğu tortu ve kireçlerin çözülebilmesi için çeşitli kimyasallar kullanıyoruz. Kullanmış olduğumuz, temizleme kimyasalları, tesisat borularına ve petek iç yüzeylerine hiçbir zarar vermemektedir. Sadece tıkanıklığa neden olan tortuların çözülmesini ve kanalların açılmasını sağlamaktadır. Makine içerisine temizleme kimyasalları, petek sayısı ve evin iç alan ölçüsüne göre belirlenerek kullanılmaktadır. Makineli temizlemede, ilaçlı su tüm tesisat içerisinde tur attırılmakta, temizlik sonrasında temiz su ile durulama yaparak, temizleme kimyasallarının tesisat içerisinden temizlenmesi sağlanmaktadır.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Kombi cihazı kullanıcıları, ısı verimliliğini sağlayabilmek ve cihazların arıza yapmasını önlemek için her yıl kombi bakımı yaptırmaktadır. Ancak bu işlemleri yaptırırken, petek temizliğine önem vermemekte ya da petek temizliğinin sağlayacağı faydalar hakkında bilgi sahibi olmamaktadır. Firmamız, her zaman doğru bilgilendirmeler yaparak, bakım işlemlerinin önemini ve ne zaman yapılması gerektiğini belirtmektedir. Kombi bakımları her yıl yapılmalıdır. Petek temizliği isteğe bağlı olarak her yıl yaptırılabilir. Ancak her yıl yapılmasa bile birkaç yılda bir petek temizliğinin yapılması gerekiyor. Müşterilerimize kış aylarında sorun yaşamamaları için yaz mevsimi sonrasında hem kombi bakımlarını hem de petek temizliği işlemlerini yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Servis Hizmetleri

Petek temizliği için servis hizmetlerimiz, tüm hizmet bölgelerimize 7/24 verilmektedir. Petek temizliği için servis hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, telefonla bizlere ulaşabilir, yaptığımız işlemler ve işlem ücretleri hakkında bilgi alabilirler. Servis hizmetlerimiz, bakım, temizlik, arıza onarımı olarak sunulmaktadır. Petek temizliği yapılmayan ve peteklerde tıkanma oluşan tesisatlar da kombi arızaları daha sık yaşanacaktır. Kombi arızalarında, basınç ve sirkülasyon sisteminin arızalı olduğu görüldüğünde akla ilk olarak peteklerin kapalı ya da tıkalı olduğu gelmektedir. Tüm arızaların çözümü için servis hizmetlerimizde en iyi çözümleri uyguluyor ve sorunları çözüyoruz. Servis hizmetlerimiz, her zaman güvenlidir ve profesyonel elemanlar tarafından verilmektedir.

Servis Talebi

Kalorifer tesisatı ve petek temizleme hizmetleri için servis talebini 7/24 yapabilirsiniz. Firmamız, haftanın her günü hizmet vermektedir. Amacımız, tüm müşterilerimizin, kombi cihazlarını sorunsuz kullanabilmesi ve istedikleri ısıyı elde edebilmeleridir. Yaşam alanlarının, istenilen derecede ısıtılması, sağlık açısından da çok önemlidir. Servis talebinde bulunabilmek için telefon numaralarımızı aramanız, müşteri temsilcilerimize, adres bilgilerinizi ve almak istediğiniz hizmet türünü ya da cihazınızdaki arıza türlerini bildirmeniz yeterli olacaktır. Servis hizmetlerimiz, tüm müşterilerimize mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde ulaştırılmaya çalışılmaktadır. Servis talebinde bulunurken, kombi bakımı talebi oluşturabilir, bunun yanı sıra petek temizliği hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, talepleriniz arasına ekletebilirsiniz.

Güvenilir Hizmet

İzmit kombi servisi bakım ve temizlik ekibi olarak, periyodik bakımlar ve arıza tamir bakımları hizmetlerini veriyoruz. Petek temizleme işlemlerinde, hizmetlerimizin güvenilir olabilmesi için her zaman alanında uzman elemanlarımız ile taleplerin yerine getirilmesini sağlıyoruz. Petek temizleme işlemlerini, makineli temizleme yöntemi ile yaptığımız için tesisatta sökme takma işlemleri yapılmamaktadır. Tek bir noktadan yaptığımız bağlantılar ile yaklaşık 45 dakika gibi bir süre içerisinde tüm peteklerin en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizin güvenilir olabilmesi için her zaman yeni teknolojileri takip ediyor, tüm servis taleplerine zamanında dönüş yapmaya çalışıyoruz. Firmamız, verdiği hizmetler ile sektörde önemli bir konuma gelmiş ve her zaman müşteri memnuniyetini kazanabilmiştir. Tüm bakım hizmetlerini zamanında ve sorunların çözümü odaklı verdiğimiz için güvenli hizmetler sunuyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Petek temizleme ve kombi bakım hizmetleri konusunda uzman olan firmamız, hizmet ağını giderek genişletmektedir. Hizmet bölgelerimiz, İzmit merkez ve tüm ilçelerinden oluşmaktadır. Servis numaramızı arayarak bizlere ulaşan tüm müşterilerimize, mobil ekiplerimiz en kısa süre içerisinde ulaşacaktır. Mobil ekiplerimiz tam donanımlı olduğu için hizmet bölgelerimizin tamamına hizmetlerimizi eksiksiz ulaştırıyoruz. Gerek internet sitemiz gerekse ekiplerimiz tarafından bilgilendirmeler yaparak, petek temizliğinin ve kombi periyodik bakımlarının ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Tüm hizmet bölgelerimizi daha iyi hizmetler sunabilmek için hem personel kadromuzu hem de araç sayımızı artırmaya çalışıyoruz.

Kombi ve Petek Servisi

Kombi ve petek servisi hizmetlerimizi her zaman müşterilerimizin talebi üzerine veriyoruz. Bizler sadece bakım hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme yapıyor, bakım sonrası sağlanacak avantajları söylüyoruz. Petek temizleme ya da kombi bakımı talepleri tamamen müşterilerimizin kendi istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Arıza onarımlarında, arıza tespitini yapıyor, arızalı parçaları, arızanın oluşma nedenleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Yapılacak işlem ücretleri hakkında da bilgi verdikten sonra müşterilerimizin taleplerine göre servis hizmetlerimizi uygulamaya başlıyoruz. Kombi arızalarının başında peteklerde meydana gelen tıkanmalar ilk sırada yer almaktadır. Kombi ve petek servisi olarak, çözüm odaklı çalışıyor ve sorunları uzun süre kalıcı olarak çözüyoruz. Petek temizleme işlemlerinde, evlerinin zarar göreceğini düşünenlere, makineli temizleme yaptığımızı, hasar, kirlenme gibi durumların yaşanmayacağını belirtiyoruz.

Petek Temizleme Fiyatları

Petek temizleme fiyatları hakkında bilgilendirme yaparken, tesisatta yer alan petek tipinin fiyatlar üzerinde değişkenlik oluşturduğunu belirtiyoruz. Petek temizleme işlemlerini yaparken, panel radyatör, döküm petek temizleme, kombi bakımı ile birlikte petek temizleme işlemleri için farklı fiyat seçenekleri sunuyoruz. Fiyat seçeneklerimizi en çok etkileyen hususlardan birisi petek sayısıdır. Müşterilerimize her zaman tüm petek temizleme yöntemlerinde en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Yaz aylarında, kombi bakımı için yaptığımız, bakım kampanyalarından faydalanmak isteyenler, hem kombi bakımı hem de petek temizleme işlemlerini daha uygun fiyatlara yaptırabilecektir. Petek temizleme yaptırmak istediğiniz zaman firmamız ile iletişim kurabilir, yapılacak işlemlerle ilgili hem fiyat hem de hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.