Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kartepe Beko Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kartepe Beko Klima Servisi

Kartepe Beko Klima Servisi

Kartepe Beko Klima Servisi

Klimaların tüm süreçleri ile alakalı en iyi servis hizmeti almak için Kartepe Beko Klima Servisi ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Öncelikle klimaların seçiminde en iyi tercihte bulunabilmek için maliyet kalemi önemlidir. Klima seçiminde hem yatırım maliyeti hem de işletme maliyet karşılaştırılmasını yapmak klima kullanıcıları açısından önemlidir.  Bu kapsamda genellikle ekonomik analiz yapılırken uygun klima sisteminin seçimi yapılmış olmaktadır. Genel itibariyle iklimlendirme sistemi tasarlanırken bir yaşam alanında yaşayanlar ile iş ortamında bulunan çalışan insanların en uygun ısıl konfordan faydalanması için gerekli tüm analizler yapılarak yola çıkılmaktadır.

Kartepe Beko Klima Servisi, Tamiri, Bakımı ve Montajı

Kartepe Beko Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kartepe Beko Klima Servisi ister işyeri ister konut olsun nerede klima varsa oraya servis hizmeti sunabilmektedir. Geniş servis ağı sayesinde mobilize ekiplerle her yere hizmet götürebilmektedir. Günümüzde klima kullanımı evlerde olduğu kadar işyerleri için de gerekliliği elzem hale gelmiştir. Hatta iklimlendirme sistemi olmayan, modern bir ofis oluşturmak istememektedir. Klima kullanımlarına bakıldığında çok üniteli klima sistemlerinin de uygulandığını görmek mümkündür. Klima teknolojisinin ürünleri içerisinde yer alan çok üniteli split klima sistemleri çeşitli mekânlarda kullanıma devam etmektedir. Parça üniteli havalandırma sistemlerinde, geçiş hunileriyle ilişkili bir iç ünite ve açık hava ünitesi bulunmaktadır. Bu tür sistemlerin belirgin dezavantajının gürültü olduğu görülmektedir. Çünkü bu tür sistemlerin gürültüsünü kesilebilmek biraz zor gözükmektedir. Ancak bu tür sistemlerin gürültüleri çeşitli yöntemlerle azaltılabilmektedir.   Gürültü bir çalışma, kanallarda akışkanın anormal akması ile havalandırma sisteminin soğutma yeterliliğini de kısıtlayabilir.

Kartepe Beko Klima Servisi bünyesinde bulunan modern ekipmanlar ve ehil çalışanlar vasıtasıyla en güzel hizmeti sunmaya devam etmektedir. Kesintisiz ve hızlı bir hizmet sayesinde devamlı müşterilerinin takdirini toplamaktadır. Kartepe Beko Klima Servisi sayesinde bölgede neredeyse sorunlu bir klima kalmamıştır. Çünkü işbirliği yaptığı tüm müşterilerinin klimalarının bakımını periyodik zamanlarda en güzel şekilde halletmektedir. Yaptığı tüm çalışmaları standartlar ve değerler kapsamında yürütmektedir. Klima seçimi, klima montajı, klima bakımı ya da klima onarımı konusunda yetişmiş uzman çalışanları bulunmaktadır. Yaptığı tüm çalışmaları da evladiyelik şekilde yaparak sorunsuz klima sistemlerinin devamını sağlamaktadır.

Klima Bakımı Nasıl ve Ne zaman Yapılır?

Klimaların düzgün biçimde kullanımı ve bakımlarının yapılması konusunda her türlü yardımı Kartepe Beko Klima Bakımı gibi kurumsal servislerden alabilirsiniz. Yapılacak basit bir koruyucu bakımdan detaylı bakıma kadar her şey klimanın kullanım ömrünü uzatacaktır. boyunca önemli derecede zaman ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kullanılan klimalar bir süre sonra ilk üretildiği zamanki performanslarını koruyamaz ve bakıma ihtiyaç duyarlar. O yüzden bakım performansı artırmak için gerekli bir durumdur. Yaz ve kış dönemlerinde belirli aralıklarda klima bakımlarının yapılması klima sistemlerinin verimli çalışmasını sağlar. Ayrıca bakımlı klimalar insan sağlığını bozmayacak şekilde çalışır. Kartepe Beko Klima Bakımı ile klimalara işletme maliyetinin azaltılması yönünde gerekli bakım desteği sunulmaktadır. Bir klima sistemindeki temel mekanik ve elektrik fonksiyonları bakımlar sayesinde en iyi şekilde görevini yerine getirmektedir. Ayrıca her bakım sonrası yapılan test işlemleri klimanın sorunsuz bir şekilde çalışmasına katkı sunmaktadır. Klima sistemlerinin periyodik bakımları yapılarak cihazın sorunlar çıkarmasının önüne geçilir.  Böylece sistemlerin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çalışmasına gerekli katkı sunulur.

Kartepe Beko Klima Bakımı ile klimalarda temel fonksiyon testleri en ideal şekilde yapılır. Örneğin soğutma modu testi kapsamında; güç besleme anahtarı açık konuma getirildikten sonra, cihaz set edildiği soğutma modunda çalışmaya başlatılır. Kompresörün çalışmaya başlamasıyla birlikte düşük sıcaklık ve düşük basınçtaki soğutucu buharı kompresörün içine emilir ve burada yüksek sıcaklık ve yüksek basınçta gaz haline getirilir. Soğutucu, daha sonra hava soğutmalı dış ünitede soğutulur. Kılcal boruda akışı kısıtlanan sıvı haldeki soğutucu iç üniteye gelir. Bu süreç devam ederek gerekli işlem belli bir noktadan sonra tamamlanır. Genel olarak bakıldığında bakımlı ve teste tabi tutulmuş klimaların performansı istenildiği şekilde olmaktadır. O yüzden klimalar için gerekli olan şey bakımdır. Kartepe Beko Klima Bakımı ile klimaların performansı yükseltilerek sorunsuz çalışması sağlanır. Böylece sağlıklı ve temiz havaya sahip ortamların oluşmasına da destek olunur. Genel itibariyle klima demek, istenilen sıcaklık ve soğukluk demek, temiz hava demektir. Tüm bu tanımlamaların layıkıyla yerine gelmesi ancak ve ancak iyi bir bakımla olacaktır.

Kartepe Beko Klima Tamiri Nasıl Yapılır?

Klimaların arızaları aynı gün ve saatte Kartepe Klima Servisi tarafından hızla halledilmektedir. Klimaların elektriksel ya da mekaniksel arızaları ehil eller vasıtasıyla yapılmaktadır. Mekanik arızalar arasında kompresör arızaları dikkat çeken hususlardan biridir.  Kompresörler günümüzde kullanılan mekanik soğutma çevrimli klimaların en önemli mekanik ana elemanlarından biridir. Klima soğutma sisteminin kalbi olarak ele alınabilir. Kompresörlerde mekanik olarak hareket ederek çalışan parçalardan oluşması ve kompresörlerin içyapısı bakımından en çok arızalanma meydana getiren parçalardandır. Soğutma sisteminin ana elemanı soğutma çevriminde düşük basınçtaki soğutucu akışkanı mekanik yapısı ile emer ve yüksek basınç sıkıştırarak basma görevini yapar. Günümüzde üç farklı yapıya sahip kompresörlerin ev tipi klima cihazlarında kullanıldığı görülmektedir. Kompresörlerin soğutma çevrimi mantığı içinde yaptıkları iş benzerdir. Emme ve sıkıştırma işi için kullanılan mekanik yapı bunları birbirinden ayırır. Zaten bu mekanik yapı dikkate alınarak adlandırılma yapılmıştır kompresörlerde. Pistonlu tip kompresörlerin iç yapısında emme ve sıkıştırma işlemi için piston, silindir ve krank gibi mekanik parçalar bulunmaktadır. Klima parçaları içinde kompresörlerin arızalarının giderilmesi önemli bir husustur. Klima sistemlerinde önemli bir yere sahip olan kompresörlerin tüm arızaları Kartepe Beko klima servisi tarafından evladiyelik olarak giderilmektedir.

Kartepe Beko Klima Tamiri klima arızaları kapsamında değerlendirilen kompresör arızalarına kesin çözümler üretmeye devam etmektedir. Klima sistemlerinde kullanılan kompresörlerin arızalarından önce özelliklerini tanımakta fayda vardır. Kompresörlerin ilk kalkışlarda dönme momentleri mümkün olduğunca azdır. Değişik çalışma koşullarında emniyet ve güvenlik muhafaza edilir. Titreşim ve gürültü seviyeleri kısmi ve tam yüklerde ve değişik şartlarda belirli seviyenin üstüne çıkmaz. Geniş yük değişimi ve sürekli bir kapasite kontrolü ve çalışma rejimine uyabilmektedir. Birim soğutma değerini daha az güç harcayarak sağlayabilmektedir. Kısmi yüklerde de verim düşmez. Yüksek basınç ve sıcaklıkta çalışması durumunda ve soğutucu akışkan sıvı darbelerinde, güvenlik tertibatı bulunmaktadır. Maliyetinin mümkün olduğu kadar düşüktür. Fakat bu karakteristiklerin tümüne birden sahip olan bir kompresör hemen hemen yok gibidir. Kartepe Beko Klima Tamiri ile klimaların emniyetli ve sağlıklı şekilde çalışması sağlanmaktadır. Kompresörlerden fanlara kadar tüm klima sisteminin bölüm ve parçaları en iyi şekilde tamir edilmektedir. Kartepe Beko Klima Tamiri ile klimaların tüm avantajları kesintisiz bir şekilde müşterilerine yansıtılmaya devam etmektedir. Klimaların onarımları sürecinde hızlı bir şekilde hareket edilmektedir.

Kartepe Beko Klima Montaj ve Demontaj Hizmetleri

Klimalardan istenilen verimin alınabilmesi için klimanın montajının doğru ve kurallara uygun şekilde yapılmasını istiyorsanız Kartepe Beko Klima Montajı gibi yerlerden teknik destek almalısınız. Kullanılan bir çok klima çeşidi bulunmaktadır. Bunların hepsinin montajında ayrı ayrı dikkat edilmesi gereken hususlar elbette vardır.  Klima cihazının sağlıklı olarak çalışabilmesi için montaj kurallarına ve teknik kataloglarda belirtilen limitlere bağlı kalarak monte edilmesi gerekmektedir. Hatalı yapılan montajlar klima cihazının çalışma verimini ve ömrünü azaltmaktadır. Spilit klimanın hem iç hem de dış ünitesinin montajında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlardan iç ünitenin montajında uyulması gereken konulara açıklık getirilmek istenirse: İç ünite, hava sirkülasyonunun iyi olduğu bir yere monte edilmelidir. Herhangi bir cisim hava giriş-çıkışını engellememelidir. Montaj işlemi yapılacak duvar düz ve sağlam olmalıdır. Dar bir yapıya sahip olan duvar montaj için seçilmemelidir. Direk insanlar üzerine üfleme havası gelmemelidir. Kurulduğu civarda ısı saçan şeyler bulunmamalıdır. Doğrudan güneş ışığı alan bir yere cihaz yerleştirilmemelidir. Yanıcı gazlardan uzak bir yere montaj gerçekleştirilmelidir. Mutfak gibi yağlı ortamlara cihaz yerleştirilmemelidir. Nemli bölgelere İç ünite mümkün olduğunca yerleştirilmemelidir. Sistem performansını azaltan ve sistemi olumsuz yönde etkileyen aşırı nemden bölüm uzak tutulmalıdır.

Kartepe Beko Klima Montaj Yeri Nasıl Belirlenir?

Kartepe Beko Klima Montajı kapsamında spilit klimaların hem iç hem de dış bölümleri en iyi koşullar altına montajı yapılmaktadır. İç ünite montajı kapsamında: Seçilecek yer aynı zamanda klimanın elektrik besleme ve iletişim kablolarının soğutucu akışkan alışverişinde dış üniteye bağlanacak boruların geçişine uygun olmalıdır. Aynı zamanda dış ünite için gerekli kuralların yerine getirilmesi sistemin daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Kartepe Beko Klima Montajı ile tüm klimaların montaj işlemleri standartlara ve kurallara uygun şekilde montajı yapılmaktadır.   Örneğin tüm klimalar aşırı nemden uzak bir yere monte edilmelidir. Çünkü klimalar nemli ortamlardan olumsuz etkilenir. Ayrıca klimalar bulunduğu mekanları ısıtır ya da soğutur. Bunun haricinde başka bölümlerde bu görevini yerine getiremez. Kartepe Beko Klima Montajı ile montaj işlemini gerçekleştiren herkes şu ana kadar memnun kalmıştır. O yüzden montaj için tercih oranı oldukça yüksektir.  Çünkü bu servis tüm montaj kurallarını uygulamaktadır. Eğer montaj kuralları uygulanmaz ise klimalardan gerekli performans alınamaz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.