Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kartepe Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kartepe Klima Servisi

Kartepe Klima Servisi

Kartepe Klima Servisi

İklimlendirme alanında bölgenin en gelişmiş servisi Kartepe Klima Servisi her daim müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmektedir. Ortaya koyduğu kaliteli işler başarı çıtasını yükselterek devam etmektedir. Tüm klima teknolojisini yakından takip ederek kullanıcılarına bu imkanı yaşatmaktadır. Klimaların teknolojik gelişimi servisin de hem eğitim alanında hem de faaliyet alanında gelişimini tetikler bir konudur. Çünkü ürünün sistemsel gelişimi beraberinde de destek hizmetlerinin gelişimini zorunlu kılar. Tüm teknolojik cihazların değişim ve dönüşümünden klimalar da payını almayı sürdürmektedir. Klima Servis işlemlerine gerekli hassasiyeti göstererek sistemli klimaların oluşturulması için gerekli çabayı kullanıcılarına her daim sunan Kartepe Klima Servisi bulunduğu bölgenin vazgeçilmez servisi arasındadır. Sürekli yoğun çalışmasına rağmen her zaman klima kullanıcılarının talebini karşılar durumdadır. Klima montaj ve bakım işleri özellikle yaz aylarında hızlanan sektördür. Klima montaj ve bakımında çalışanlar tecrübeli ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmelidir. Klima montaj ve bakım işlerinde standartlara uygun olarak hareket edilmelidir. Yanlış bir işlem gerçekleştirildiğinde daha sonra telafisi zor durumlarla karşı karşıya kalınabilir. O yüzden çok dikkatli olunması gerekiyor.

Kartepe Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kartepe Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Kartepe Klima Servisi klima alanındaki gelişmeleri müşterileriyle en ince detayına kadar paylaşmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda mevcut merkezi iklimlendirme sistemleri bu gelişime paralel olacak şekilde yeni teknolojilere ve gelişmelere kendini adapte etmektedir. Değişken soğutucu akışkan debili sistemler  merkezi iklimlendirme sistemlerine alternatif olarak geliştirilmiş bir sistemdir. Kartepe Klima Servisi iklimlendirme sistemlerinin seçiminde bir çok parametrenin etkili olduğunu her platformda vurgulamaktadır. Bu kapsamda İklimlendirme sistemlerinin seçimini etkileyen en önemli parametreler, alanın durumu, sistemin kapasitesi, kapasitesini belirleyen etkenler, kanal sistemi, sistemde kullanılan cihazlara ısıtıcı veya soğutucu akışkanların giriş çıkış sıcaklıkları, atık enerji geri kazanım cihazı, tesisin kalitesi, yatırım ve işletme maliyetleridir. Kartepe Klima Servisi klima sistemlerinin soğutma çevrimini kullanarak mekandaki ısıyı alarak ve mekandaki sıcaklığı minimum seviyeye indirerek daha optimal çalışmasını sağlamaya devam etmektedir. Alanında çok iyi işlere imzasını atan Kartepe klima servisi başarı seviyesini hem bilgilendirme hem de uygulama alanında artırmaya devam etmektedir.

Kartepe Klima Montaj Servisi

Klima montajı uzmanlık gerektiren bir iştir. O yüzden Kartepe yöresinde yaşıyorsanız Kartepe Klima Montajından dolayı daha şanslısınız demektir. Çünkü bu servis montaj işinde çok uzman ve ehil bir yerdir. Yaptığı tüm montajlardan şu ana kadar çok başarı sağlamış bir servistir. Kartepe Klima Montajı klima monte etmenin ne kadar stratejik bir iş olduğunun farkında olarak hareket etmektedir. Çünkü bir klima montajının iyi olması demek verimli ısıtma ve soğutma demek, yüksek performans demek, ciddi tasarruf sağlamak demektir. Bu iş klima seçiminden montaj işleminin tamamlanıp çalıştırılmasına kadar ki süreci kapsar. Bu anlamda klimanın nereye monte edilmesi stratejik bir karardır. Kartepe Klima Montajı klima takmanın stratejikliğini cihazın kullanım süresini etkilemesine ve cihazın kullanım koşullarına bağlamaktadır. Çünkü iyi bir yere monte edilen klima daha uzun süreli görevini gerçekleştirir. Ayrıca kullanım koşulu da montaja bağlı bir işlemdir. Klima montajı belli standartlar ve kurallar çerçevesinde yapılmalıdır. Standartlardan uzak yapılan bir montaj kullanımda bir çok olumsuz durumu da beraberinde getirecektir. Montaj standartları dahilinde yürütülen çalışmalar cihazın çalışma verimliliğini doğrudan etkileyecektir.

Kartepe Klima Bakım Servisi

Bir klimanın uzun yıllar performansını koruması için bakımlarının Kartepe Klima Bakımı tarafından gerçekleştirilmesi önemli bir husustur. Periyodik olarak yılda iki kez bakımının yapılması yoğun kullanım dönemlerinde daha iyi çalışmasını sağlayacaktır. Kartepe Klima Montajı klima kullanıcılarının konforlu bir sisteme sahip olması için gereken hassasiyeti her zaman göstermektedir. Kullanılan klima sistemleri yaşam alanları ve çalışma ortamları için istenilen standartta olabilmesi klimanın gerekli standartlarda olmasına bağlıdır. Klimaların hem İç ünite hem dış ünitelerinin klavuzda belirtilen şeklinde takılması müşterilerin ısı konforunu artıracaktır. En azından konforda kesintiler olmayacaktır. Klimanın iki ünitesi arasında çalışma senkronizesi de önemli bir husustur.  Bu senkronizasyon sayesinde iç ünite ile dış ünite arasında uyum yüksek derecede olacaktır. Kartepe Klima Bakımı genel bakım, önleyici bakım ve koruyucu bakım dönemlerinde klimaların filtre temizliğinin önemini her platformda vurgulamıştır. Filtre temizliği yapılmayan bir klimanın ısıtma ve soğutma kapasitelerinin düştüğü ve genel itibariyle de harcamanın arttığı görülmektedir. Filtre temizliği kadar filtrelerin değişim zamanları da çok önemlidir.

Klima Bakımının Faydaları

Kartepe Klima Bakımı ile klimaların iç ve dış bölümleri randımanlı çalışacak şekilde takılmaktadır. Bu kapsamda dış ünite düzgün konsol üzerine yerleştirilerek dış hava şartlarından çok fazla etkilenmeyecek şekilde monte edilir. Bakım da dikkate edilmesi gereken diğer bir husus ise sistemden hava alma işleminin doğru ve yeterli bir şekilde yapılmasıdır. Bu sağlanamaz ise klimanın çalışma sürecinde çok fazla sıkıntılar ile karşılaşılmasına neden olacaktır. Ayrıca dış ünite yerleşiminin yanında içi ünitede montaj kurallarına göre en iyi yere takılmalıdır. Eğer iç mekana yerleştirilecek ekipman düzgün monte edilmemişse iç mekana çok faydası olmayacaktır. Özellikle klimanın faydasının doğrudan klima kullanıcılarına aktarılacağı içi ünite öyle bir yere konulmalıdır ki klimadan optimal şekilde faydalanılsın. Kartepe Klima Bakımı ile sağlığınıza katkı sunarsınız. Isıtma ve soğutma dereceleri yanlış sıcaklıkta olan klimalar, hem iç hem de dış ünite temizliği düzenli yapılmayan cihazlar yaşam ortamındaki hava akımını olumsuz etkileyecektir. Dolayısıyla bakımsız bir klima sağlıksız bir ortam oluşturacaktır. Bu da ciddi risklere yol açacaktır.

Kartepe Klima Tamiri

Klima kumanda arızasından iç ve dış ünite arızasına kadar tüm süreci  Kartepe Klima Tamiri en iyi şekilde yürütmektedir. Klimaların arıza tipine göre takip edilecek tamirat adımları fark etmektedir. Yani arıza yapan bir klimalar için uygulanacak işlemler fark edebilir. Kart arızasından filtre arızasına kadar tüm süreci en iyi şekilde uygulayarak tamiratlarda en iyi performansı yakalayan Kartepe Klima Tamiri tüm klima sorunları için çözüm adresi olmaya devam etmektedir. Kartepe Klima Tamiri ile yapılan klima işlemlerinde hiçbir zaman sıkıntılar yaşanılmaz. Tüm uygulamalarda müşterilerinin beklentileri üzerinde hareket edilmekte olup, her işlem sonrası müşterilerin takdirini kazanmaktadır. Özellikle tamir işlemi sonrası diğer tüm işlemler bu servise yaptırılarak klimaların çalışma süreçlerine katkılar sunulmaktadır. Kartepe Klima Tamiri ile noktasal olarak öncelikle arıza tespiti yapılır ve ardından parça değişimi olacaksa orijinal bir parça ile değişim gerçekleşir. Tüm tamirat süreçlerinde yetkin ve etkin bir kadro ile arızalara müdahale edilerek başarılı bir sonuç elde edilir.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.