+90 262 331 15 69

Sosyal Medyada Biz}

Kartepe Kombi Servisi

Kartepe Kombi Servisi
[Toplam:8    Ortalama:4.8/5]

Kartepe Kombi Servisi, Tamiri ve Bakımı

Arkom Kombi Servisi yıllardır ısıtma sektöründe edindiği tecrübeler sayesinde müşterilerine duyduğu saygıyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Kartepe kombi servisi müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Sizlere ısıtma ve soğutma sisteminde yaşattığımız mutluluk bizim mutluluğumuzdur. Kış günlerinin yaklaşmasıyla birlikte kombilerimizin bakım ihtiyacı hissediyorsanız Kartepe kombi servisini aramanız yeterli olacaktır.

Kartepe Kombi Servisi

Kartepe Kombi Servisi Kombiniz için teknik desteğe ve hizmete ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yanınızdadır. Zamanında alınan önlemler bir sonraki çıkacak aksaklıkları engelleyecektir. Yani sizlere tavsiye edilen dönemler içerisinde klimanıza gerekli bakımlarını yaptırmazsanız ne yazın evinizi soğutabilir ne de kışın evinizi ısıtabilirsiniz. Mağdur durumda kalmamak için kombilerinize zamanında periyodik bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Kartepe kombi servisi olarak sizlere sunduğumuz teknik servisler maddi açıdan sizlerin gözünü korkutmasın. Bizler sizler için fiyatlarımızı her zaman en uygun şekilde sizler için düşük tutmaya çalışmaktayız. Bundan dolayı aklınızda para konusu kalmasın. Sizlere hizmet kazanacağımız paradan daha önemlidir.

Kombi ve Peteklerinize yaptığımız bakım ya da gerekli olan onarımlar sonrasında kombinizi tertemiz bir şekilde kullanacaksınız. Kombiniz yeni almış gibi uzun yıllar kullanmanız için sizlere tavsiye edilen aralıklarda bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Sizler kombi bakımlarını zamanında yaptırırsanız daha uzun süreli kullanabilirsiniz.

Kartepe kombi tamiri, yıllardır bulunmuş olduğumuz ısıtma ve soğutma sistemleri servisinde müşterilerimize vermiş olduğumuz güven sayesinde her zaman tercih edilmeyi bildik. Deneyimli kadromuz sayesinde kombilerinize hem bakım yapıyoruz hem de daha verimli çalıştırılabilmesi maksadıyla sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz. Kombiniz için Kartepe kombi servisini tercih edin.

Kocaeli-Kombi-Klima-Servisi

46 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. İhsan Koyun dedi ki:

    Peteklerin temizliği ve kombi bakım ücretini öğrenebilirmiyim

    1. yönetim dedi ki:

      Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Normal daireleri için 150TL, dublex daireler için 200TL olarak kampanyalı fiyatlarımızdır. Özel makina ve Kimyasal yardımıyla temizlenmektedir.

BİR YORUM YAZIN