Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Kartepe LG Klima Tamiri

Klima tamiratı denilince ilk akla gelen yerlerden birisi Kartepe LG Klima Tamiri dir. Çünkü burası yaptığı onarım işlerinde profesyonel olarak hareket etmektedir. gerçekleştirdiği tamirat işleri evladiyelik şekilde olmaktadır. Örneğin klimalarda iç ünite fanı ve kompresör düzgün çalışıyor ancak dış ünite fanı çalışmıyorsa bunun için gerekli işlemler sağlam şekilde halledilmektedir. Dışarıdaki sıcaklığın yüksek olduğu durumlarda klima sistemi ısıtma modunda çalışıyorsa dış ünite fanı bazen durabilir. Bu durumu çoğu zaman normal bir şekilde karşılamakta fayda var. Ancak iç bölümde yer alan fanın ve kompresör sistemi düzgün çalışırken dış bölüm fanının çalışmamasının çeşitli nedenleri olabilir. Öncelikle iç bölümde yer aln kart üzerindeki SSR’nin arızalı olup olmadığını kontrol etmek gerekiyor. Bu arızalı ise arızasının en kısa sürede giderilmesinde fayda bulunmaktadır.  Ayıca iç bölümde yer alan kartın sorunlu olup olmadığı gözden geçirilmelidir. Sorun varsa buna yönelik çözümler üretilmelidir. Diğer bir husus ise iç bölüm ile dış bölüm arsındaki kablo bağlantılarının sıralarının kontrol etmekte fayda vardır. Belki kablo sıralamalarında yanlışlık olabilir veya kablolarda kopukluk da meydana gelebilir. Bunun çözümüne yönelik de gerekli çaba gösterilmelidir. Kontrol edilecek diğer bir konu da fan motorunun çalışma kondansatörünün de arızalı olup olmadığıdır. Eğer  fan motorunun sargılarında herhangi bir hasar varsa çözüme kavuşturulmalıdır.

Kartepe LG Klima Tamiri

Kartepe LG Klima Tamiri ile klimaların düzenli şekilde onarımı yapılmaya devam etmektedir. Klimalarda kullanıcılarca rahat görülebilen yerlerde kullanıcı tarafından temizlik yapılınca bakımının yapıldığı ve bununla yeteceği kanısına varılmaktadır. Bu durum aslında genel itibariyle bakım için yeterli değildir. Sonucunda da gerekli bakımlar yapılmadığından çeşitli arızalarla da karşılaşılabilmektedir.

Kartepe LG VRF Klima Tamiri ile tüm klimaların onarım süreci kolay ve profesyonel bir şekilde çözülmeye devam etmektedir. çünkü Kartepe LG klima servisi klima tamiratı konusunda kendini yetiştirmiş bir yerdir.

Kartepe LG Klima Tamiri ile klimalarda meydana gelen arızalar en iyi şekilde halledilmektedir. Böylece klima sahiplerinin yaşamış olduğu konfor kesintileri kısa zamanda çözülmüş olmaktadır.  Geriye hiçbir şekilde dönülmeyecek çözümlerin üretilmesi klimaların daha sistemli çalışmasını sağlamaktadır.