fbpx

Kartepe Vaillant Kombi Servisi

Kartepe Vaillant Kombi Servisi

Kartepe Vaillant Kombi Servis, Tamir, Bakım ve Montaj Hizmeti

Kalorifer peteği, kazan, kombi, klima, şofben gibi yaz kış lazım olacak ürünlerin bakımı, kurulumu, onarımı gibi tüm hizmetleri vermekteyiz. Kartepe Vaillant Kombi Servisi, Kocaeli’deki müşterilerine daha iyi şartlarda hizmet vermek için çalışmaktadır. Bu bölgede kaloriferin havasının alınması, kalorifer peteklerinin yeteri kadar ısınmamasına yol açmaktadır. Bu durumların tespiti ve düzeltilmesi işlemlerini yapmaktayız. Vaillant Kombilerin bakımı, petek temizlikleri, klimaların yaz ve kış dönemlerinden önce bakımlarının yapılmalıdır. Vaillalnt şofbenlerin de düzgün çalışabilmesi için yıllık bakımlarının yapılması ayrıca oluşabilecek tüm arızaların giderilmesi servislerimizin hizmetleri arasındadır.

Kartepe Vaillant Kombi Bakımının Önemi

Kaloriferlerin hava yaptığı için ısınmaması birçok evde meydana gelen bir problemdir. Evinizi kirletmeden, uzman ekibimizce yapılacak hava alma işlemi sonrasında rahatlıkla ısınabilirsiniz. Kartepe Vaillant Kombi Servisi bölgede hizmet veren birimiz aracılığı ile kombinizin düzenli bakımını yaptırmalısınız. Yaşayabileceğiniz ısınma problemleri ve aksaklıkların önüne geçecektir. Bunun dışında klimalarınızda yaşadığınız donma, serinletmeme, klima kumandasının bozulması gibi durumlar oluşmaktadır. Teknik ekibimiz sorununuzun en kısa sürede giderilmesi için etkin hizmet vermektedir.

Şofbenlerimiz banyoda sıcak su sağlayabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Kişisel temizliğinizi yapabilmeniz için gereken sıcak suyu sağlayamadığınız da günlük işleriniz, iş hayatınız, özel hayatınız kötü şekilde etkilenmekte, kendinizi temizlenememekten kaynaklı kötü hissetmenize sebep olmaktadır. Bu gibi sorunlarla yüzleş memeniz için yaşadığınız en ufak bir aksaklıkta haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet veren çağrı merkezi birimimizle iletişim kurmanızgerekmektedir. Arızanız ile ilgili ayrıntıları iletmeniz yeterli olacaktır.

Kartepe Vaillant Kombi Servisi, sonraki süreçte ekiplerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek sorununuza çözüm bulmak amacındayız. Evinizi ziyaret edecek, yerinde çözümlenemeyen bir durum olduğu takdirde şofbeninizin sökülmesi suretiyle firmaya giderek tamir edilmesini sağlayacaktır. Ancak tamir sürecinden önce değişmesi gereken bir yedek parça olup olmadığı belirlenecek, ardından size ne kadar maliyet çıkacağı hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Vaillant Kartepe Kombi Servis Merkezi

Kartepe Vaillant Kombi Servisi  bölgesinde hizmet veren bir birim olarak kurulduğumuz günden bugüne hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin günlük hayatlarında vakit ayırmaları gereken bir sürü işle meşgul olduklarının bilincinde hareket etmekteyiz. Onlar için sorun oluşturacak tüm durumları göz önünde bulundurmaktayız. Öngörülemeyen bir arıza olduğunda bize bildirmeniz dâhilinde hatanın nereden kaynaklandığını bularak en kısa sürede düzeltmek için çaba göstermekteyiz.

[wpseo_map max_number=”undefined” width=”1000″ height=”300″ zoom=”11″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”0″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″]

Tıkla ve Ara (Teknik Servis)