Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kaset Tipi Klima

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Kaset Tipi Klima

Kaset Tipi Klima

05 Mayıs 2017 22:30
Kaset Tipi Klima Kaset tipi klima nın kanat açıları hem yatay hem de dikey açılarda serbestçe ayarlanabilir. Ayrıca kullanıcının ayarlamış olduğu üfleme hızı ve yönü hafızada saklanır.

Kaset Tipi Split Klima Nedir? 

Kaset tipi split klimaların iç üniteleri tavan arası boşluğuna monte edilirler. Opsiyonel olarak taze hava alma imkânları olduğundan yüksek konfor şartlarının istendiği mekânlarda tercih edilirler. Dört yöne hava üfleme özelliğine sahiptirler. Doğru projelendirilmiş bir kaset tipi klima uygulamasının neticesinde mekânınızda kaset tipi klimanızın sadece dekoratif ön paneli görünür.

Kaset Tipi Klima Özellikleri Nelerdir?  

Kaset tipi klimanın kanat açıları hem yatay hem de dikey açılarda serbestçe ayarlanabilir. Ayrıca kullanıcının ayarlamış olduğu üfleme hızı ve yönü hafızada saklanır. Kaset tipi klimalar ortamda kimse yokken minimum enerji modunda çalışarak büyük tasarruf sağlar. Ortamda insan varlığını algıladığı zaman yeniden istenilen ayar sıcaklığına döner. Kaset tipi klimalar hızlı soğutma istenmesi durumunda alt kanallardan hava akışı yapacak ve ortamda hızlı soğutma sağlayacaklardır.

 Kaset tipi klimalar nerelerde kullanılabilir?

  • Villalarda
  • İş yerlerinde
  • Sunucu odalarında
  • Mağazalarda
  • Alışveriş merkezlerinde
  • Isıtılması ve soğutulması istenen tüm mekânlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Kaset tipi klimalar hangi durumlarda tercih edilmelidir?

Kaset tipi split klimaların iç üniteleri tavan arası boşluğuna monte edilirler. Opsiyonel olarak taze hava alma imkânları olduğundan yüksek konfor şartlarının istendiği mekânlarda tercih edilirler. Dört yöne hava üfleme özelliğine sahiptirler. Doğru projelendirilmiş bir split klima uygulamasının neticesinde mekanınızda klimanızın sadece dekoratif ön paneli görünür.

Kaset Tipi Klima ların Avantajları Nelerdir?

  1. Dört yöne hava üfleme sistemi ile çalışan,toz ve karbon filtre olmak üzere iki aşamalı filtreleme yapan R410A gazlı A sınıfı Arçelik Kaset Tipi Klimalar size en iyi performansı minimum enerji sarfiyatı ile en verimli şekilde sağlar.
  2. Kaset Tipi klimalarınızın montajını asma tavana yaparak iç mimari açıdan mükemmel sonuçlar elde edebilir, asma tavan bulunan kullanım alanınızın daha şık hale gelmesini sağlayabilirsiniz.
Alanından Uzman Klima Teknik Servisi; Arkom Teknik, Kocaeli Arçelik Kurumsal Çözümler Servisi: 0262 331 15 69

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı