Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Kazan Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kazan Servisi

Kazan Servisi

Kazan Servisi

Kocaeli Kazan Servisi olarak kazan dairelerinizde ve fabrikalarda bulunan cihazlarınızın periyodik bakımı, ve tamir hizmetlerinizi profesyonel kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Günümüzde konu ile alakalı veya alakasız olanların sürekli duyduğu ve görsel olarak cihazlarımızda görmediği bu parça zaman içerisinde tamire gerek duymaktadır. Birçok kişinin aklına gelen ilk sorulardan bir tanesi brülör nedir konusudur. Ülkemizde neredeyse her apartmanda veya dairede kullanılan ısıtma sistemlerinin en önemli parçalarından bir tanesidir.

Kazan Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Özellikle doğalgaz sistemlerinde ateşleme ve gaz püskürtme işlemini gerçekleştirmektedir. Özel olarak yazılan elektronik devreler üzerine kurulu fonksiyonlarla çalışmaktadır. Daha detaylı bir örnek verecek olursak, kış aylarında evde kullandığımız musluklarda sıcak ve soğuk suyun akmasını sağlayan elektronik parçadır. Ülkemizde daha çok nüfusu yüksek olan bölümlerde kullanılmaktadır. İstanbul, Ankara ve diğer büyük illerimizde daha sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bununla birlikte bu cihazlarında marka ve model olarak kullanılan sistemlerde farklılık göstermektedir. Bu yüzden bu markalara hakim olan yetkili servislerden hizmet almanız en doğrusu olacaktır.

Bizler Kocaeli Kazan Servisi konusunda tüm müşterilerimize, mevcut olan her marka için profesyonel bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Tüm bunlarla beraber her geçen gün bu marka ve modellerle ilgili sürekli eğitim ve sertifika programlarına katılım sağlanarak hem hizmet hızını hemde yapılan işteki kalite her geçen gün arttırılmaktadır. Bununla birlikte, yapılan çalışmalar doğrultusunda kullanılan tüm brülör parçaları garantili bir şekilde son kullanıcılara sunulmaktadır. Sunulan bu ek parçalar ile ilgili problem yaşandığında ekibimiz tarafından anında müdahale edilerek sizlere hizmet sağlanmaktadır. Tüm bunlarla beraber, merak ettiklerinizi “iletişim” bölümündeki kanallardan müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Ülkemizde genellikle kullanılan markalar arasında; Baymak, Buderus, Gökçe, Üret Flame ve Adarad’tır. Kocaeli Brülör Servisi bu markalar dahil diğer tüm markalar ile ilgili hizmetleri tarafımızdan alabilirsiniz. Kocaeli ve çevresinde profesyonel olarak sağlanan brülör servisi sizlere sağlıklı ve kaliteli bir şekilde verilmektedir. Kullanıcıların meraklarından ötürü, bazı işlemlerde kendileri tarafından müdahale etme gereği duymaktadır. Tehlikeli ve sağlıksız olduğundan dolayı kesinlikle önerilmemektedir. Bu tarz yapacağınız müdahalelerde ölümcül tehlikeler ile karşılaşabilirsiniz.  Bu yüzden tamir ve bakım işlemlerini sizin yapmanızı önermeyiz.

Kocaeli ve diğer İllerinde Kazan Servisi Hizmeti

Kocaeli öncelik olmak üzere, diğer yakın il ve ilçelerinde sektörde fazla hizmet veren firma olmaması dolasıyla hız kesmeden devam etmekteyiz. Tüm bunlarla beraber, genellikle bölgemizde kurumsal binlerce müşterimizin kazan ve doğalgaz sistemlerini yenileme ve servis konusunda anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz. Bazı zamanlarda anlık olarak müdahale gerektiğinden dolayı, personel sayısı az olan firmalar ile çalışmanız doğru olmayacaktır. Brülör servisi konusunda yetiştirdiğimiz personellerin tümü neredeyse her markaya anında müdahale edebilecek kapasitedir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Servis konusunda kurumsal ve bireysel müşterilerimize belirli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz promosyon ve kampanyalar ile çok daha uygun fiyatlara hizmeti alabilirsiniz.

Kocaeli Kazan Bakım Hizmeti

Her geçen gün nüfus arttıkça aynı oranda kullanımı artan brülör sistemlerinin belirli dönemlerde bakıma ihtiyaçları vardır. Kocaeli Kazan Servisi tarafından bu bakımlar yapılmadığı takdirde üzerinde gerçekleştirdiği sistem doğru bir şekilde çalışmayacaktır. Fiyatlarının pahalı olması nedeniyle birçok kullanıcıyı da maddi açıdan sıkıntıya sokabilir. Bu yüzden servisimiz tarafından veya ürün sağlayıcınız tarafından belirtilen periyodik bakım zamanlarını aksatmamanız gerekmektedir. Kocaeli brülör servisi olarak bölgesinde tek hizmet veren firmamız sizler için kaliteli ve profesyonel bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedir. Günün her saati 7/24 sizler için hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda tamir ve servis gerektiren parçaların sorunlarını telefondan belirttiğinizde doğru bir şekilde algılanmayacaktır. Bu yüzden personellerimiz tarafından gerçekleştirilecek olan ücretsiz keşif ile çok daha uygun fiyatlı teklifler alabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kocaeli Brülör ve Kazan Servis Hizmeti

Kazan dairesi bakımı, tamiri, montajı ve baca gazı analiz hizmetlerimizden hemen faydalanın.

 

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.