Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311569

Klima Bakım Kampanyası

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

EN GÜVENİLİR KOMBİ VE KLİMA SERVİSİ

Anasayfa > Klima Bakım Kampanyası

Klima Bakım Kampanyası

04 Nisan 2020 23:14
Klima Bakım Kampanyası Klima Bakım Kampanyası sayesinde klimalar, evlerde ve iş yerlerinde sıcak hava ve soğuk hava ihtiyacının karşılanması için kullanılmaktadır. Klimaların bakımlı olması, kullanıldığı alandaki havanın daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Bakımı yapılmadığı zaman, kirlenmiş olan filtreleri nedeniyle bakteri üretilmesine ve iç alana verilen havanın kokmasına neden olacaktır. Sağlıklı hava için yılda iki defa sezon öncelerinde bakımlarının yapılması önemlidir. Klima bakım kampanyası düzenleyen firmalar, müşterilerinin kullandıkları klimalarının bakımlarını düzenli yaptırmalarını sağlamaktadır. Klimalar, sağlık açısından önemli cihazlardır ve tüm bakımlarının, onarımlarının, yetkili servisler ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekiyor.

Klima Bakım Kampanyası nın Önemi

Klima yetkili servisleri, yılın belirli dönemlerinde bakım kampanyası düzenleyerek, daha uygun fiyatlara, periyodik bakım işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Klima bakımının önemi çok büyüktür ve her kullanıcı düzenli olarak yaptırmalıdır.
  • Klimaların bakımlı ve temiz olması sağlık için önemlidir.
  • Klima temizliği, hastalıklardan korunmak için büyük önem taşıyor.
  • İç alandaki havanın temiz olması, klimanın, kötü koku, bakteri ve polenden arındırılmış olması önemlidir.
  • Bakım yapıldığında, oluşabilecek arızaları önleyecektir.
  • Bakımlı klimalar, verimli çalışacak ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.
Klimanızın bakımını, yaz sezonu öncesinde ve sonrasında olmak üzeri yılda iki defa yaptırabilirsiniz. Klima bakım kampanyalarını takip ederek, daha ucuza tüm bakımlarını yaptırabilir, sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klima Bakım Kampanyası nda Neler Yapılır?

Klima bakım kampanyaları ile olduğundan daha ucuz fiyatlara bakımlar yaptırılabiliyor. Yapılan bakımlar, uygulana işlemler şunlardır. Klima cihazının iç ve dış ünitelerinin voltajları ölçülür ve bağlantıları kontrol edilir. Klima çalışırken, iç ünite ve dış ünitede oluşan sıcaklıklar ölçülür. Havanın düzenli verilebilmesi için kompresör akım değeri ölçümleri yapılır. İç ünitenin evaparatör temizliği ve dış ünitenin kondanser temizliği yapılır. İç ünitede bulunan tüm filtreler iyice temizlenir. Cihazın tüm aksamları, kimyasal ilaçlar ile dezenfekte edilir. Yapılan kontrollerde sorun oluşturabilecek olan parçalar tespit edilir ve onarımı ya da değişimi yapılır. Bu işlemler sonrasında, klimanın sorunsuz çalışması ve iç alana daha temiz, sağlıklı hava vermesi sağlanır.

Klima Bakım Fiyatları

Klima bakım kampanyası için farklı firmalardan, fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bakım fiyatlarını ve firmalarını araştırırken, servis hizmeti sunan firmanın yetkili firma olmasına dikkat edilmelidir. Yetkisiz firmalar, istenilen kalitede hizmet veremeyebilir ve cihazınızın sorunlarını çözemeyebilir. Yetkili firmalar ile görüşerek, klima bakım kampanya dönemlerini takip edebilir, düzenledikleri kampanyalardan faydalanarak bakım hizmetlerini daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca, yetkili servis ler verdikleri hizmetler için çoğu zaman bakım garantisi vereceklerdir. Klimanızın sorunsuz çalışması için her dönem bakım kampanyalarını yakından takip etmeli, yetkili firmaları takip ederek, fiyat avantajlarından faydalanmalısınız.

Uzmanından Hizmet Almak

Klima Servisi tarafından yapılan bakımları sağlığınız için çok önemlidir ve tüm bakım hizmetlerinin uzmanından alınması gerekiyor. Sorunsuz çalışan bir klima ve sağlıklı hava için yılda en az 2 defa bakım yaptırmalı, cihazınızın verimliliğini artırmalısınız. İklimsel özelliklere göre yaz ve kış dönemlerinde ayrı ayrı bakım yaptırarak, filtrelerini temizletmelisiniz. Bakımsız klimalar, düzensiz çalışma göstereceği için kullanıldığı yerdeki kişilerde, baş ağrısı, alerji, astım, sinüzit gibi çeşitli rahatsızlıkların görülmesine neden olabilecektir. Bakım yaptırarak, bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

Klima Bakım Fiyatları

Klima bakım kampanyası, yapılan işlemlere, cihaz arıza durumlarına, klimanın modeline göre bakım fiyatları değişmektedir. Periyodik bakımları için bakım kampanyalarını takip etmeniz, cihazınızın bakımını daha ucuza yaptırmanıza neden olacaktır. Kocaeli Arçelik Yetkili Servisi çağrı merkezleri ile iletişimi kurarak, kampanyalar ve genel bakım ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Servis çağrısı yaparak, cihazınızın istediğiniz zaman bakımının yapılmasını sağlayabilir, oluşacak sorunları, önceden önlemiş olursunuz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.