Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Klima Gaz Dolumu

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Klima Gaz Dolumu
Klima Gaz Dolumu

Klima Gaz Dolumu

Klima tam ısıtmıyor, klimanın sıcak- soğuk üflemesi güçsüz. Bu gibi şikâyetleriniz varsa, klimanın gazı bitmiş veya eksilmiş olabilir.Bu klima sorunlarından birini yaşıyorsanız klima gazının tükendiği ya da eksildiğini anlayabilirsiniz. Klima cihazında kompresör içerisindeki gaz soğutmayı sağlamaktadır. Bu gazın eksik veya fazla olması cihazında yıpranmalara yol açtığı gibi aynı zamanda fazla enerji tüketimine de neden olmaktadır.

Klima Gaz Dolumu
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Yılda en az 1 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir. Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir. Klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup, alanında uzmanlaşmış kişi ve servislere yaptırılması gerekmektedir. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde Arkom klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Arkom Klima Servisi olarak belirtmemiz gerekirse gaz eksiği olan klimalar soğutmaz ve bir süre sonra kompresörün yanmasına veya zarar görmesine neden olabilir.

Klima Gazı Dolum Fiyatları Ne Kadar

Klima gazı dolum fiyatı, tek bir fiyat değildir. Klimanız için harcanan gaz miktarı kadar, klima gaz dolum ücreti alınır. Yani klimanızın gazı belki çok az eksilmiştir ya da tamamı bitmiş olabilir klimanızın model gaz kapasitesine ve klima gaz tipine göre değişebilir. Klimanız için klima gaz dolum fiyatına hemen öğrenmek için Arkom klima servisi 0262 331 15 68 nolu telefondan bizleri aramanız yeterlidir.

İLETİŞİM FORMU

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede Çözüm Ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı