Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Klima Montajı

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Klima Montajı

Klima Montajı

Klima Montajı

Klima Montajı Uzman Personelimiz ile En Uygun Klima Seçimi

Doğru alana, uygun şekillerde yapılmayan klima montajı hem cihazın sağlıklı çalışması açısından hemde kullanıcı konforu açısından problemlere sebep olmaktadır. Bu nedenle klima montaj işlemleri alanında uzman servis ve personeller tarafından  yapılmalıdır.

Klima Montajı
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Klima Montaj Servisi

İşlem yapılacak alanı önceden tespit ederek, daha sonra meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara bu durum hakkında bilgi verir. Bu yapılan işlem sayesinde klimanın bulunduğu ortama göre işlem yapılmış olur ve bu durum size hem enerji tasarrufu bakımından hemde konforlu iklimlendirme sağlamış olur.

Klima Montajı Nasıl Yapılır?

Klima Montajı yapılacak odanın durumu, cephesi ve cam büyüklüğüne göre ele alınarak tespit edilmelidir. Ayrıca kullanıcın sağlığı ve konforu açısından klima montajının nasıl ve nereye yapılacağı belirlenir.

  • Klima montaj öncesi yapılması gerekenler;
  • Klimanın iç ve dış ünitesinin nereye konulacağı
  • Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı
  • Doğru arındırma ve vakumlama
  • Doğru soğutkan şarjı
  • Uygun voltaj
  • Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller
  • Çalıştırdıktan sonra kullanıcının bilgilendirilmesi

Klima montajı konusunda uzman elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Klima montaj işlemleri yapılırken klima montajı güvenlik çerçevesi ve garantisi ile yapılır. Montaj işlemleri sırasında iş güvenliği ve işçi sağlığına önem verilir, montaj işlemleri yapıldıktan sonrada insanların hayatı ve klimanın güvenlik konumu göz önünde bulundurulur. Klima montajı sırasında klima için en uygun yer belirlenir ve ona göre montaj işlemleri yapılır. Klimanın montajı sırasında soğuk havayı odanın ya da bir salonun içerisine orantılı bir şekilde yayma konumu belirlenir, en uygun konuma klima monta edilir. klima bazı durumlarda insanlarda boyun tutulması, baş ağrısı gibi sorunlara neden olabilir bunun için klimanın konumu iyi bir şekilde belirlenmelidir. Klima koltuklara ve insanların oturacakları sandalyelere doğru uzaklık ve mesafede ayarlanmalı, montaj işlemleri yapılmalıdır. Klima montaj işlemleri daha önce de söylediğimiz gibi uzman bir ekip tarafından yapılır, montaj işlemleri sırasında evinize ya da odanıza hiçbir zarar gelmez, duvarlarda boya, çivi, vida izlerine rastlanmaz, duvarlarınıza zarar verilmez. Aynı zamanda titiz ve temiz bir çalışma ekibi sayesinde klima montajı sırasında tozlanma, kirlenme gibi istenmeyen olaylarla karşılaşılmaz. Uzman ekibimiz sayesinde güvenli ve titiz bir şekilde klima montajı gerçekleşmektedir.

Klima Montajında Dikkat Edilecek Hususlar

Klima montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken insanların daha çok verim alması ve daha az enerji harcayarak serinleme ihtiyaçlarını gidermesidir. Bunun için klimanın montaj konumu önem taşımaktadır. Küçük yaştaki çocuklar ve bebekler için klimanın erişim olanakları da sınırlı olmalıdır. Aksi takdirde bir dikkatsizlik neticesinde istenmeyen olaylar yaşanabilir, klima monta edilirken çocukların ulaşamayacağı, zarar görmeyeceği bir şekilde uygun bir yere sabitlenmesi gerekmektedir. odanın büyüklüğü, klima monta edilecek odanın çapı, şekli ve elektrik tesisatı gibi işlemler montaj işlemleri sırasında önem taşımaktadır, sizler için uygun ekibimiz bu gibi değerlendirmeleri yapıp uygun bir klima montajlama işlemi yapmaktadır.

Klima Montaj Servisi tarafından doğru ve eksiksiz monte edilen klimalar, sizlere uzun ömürlü kullanımlar sunmaktadır.  Yaşam alanınızı güvenli hale getirebilmek için bizi arayın!!!

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.