• Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
 • P.Tesi-C.Tesi
  09:00 - 18:00
Yetkili Servis

0262 331 15 69

close
klima servisi

Kocaeli Klima Teknik Servisi

Çözüm Odaklı Klima Servisi

Klima Servisi bakımı ve tamiri konularında İzmit başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Arkom Klima Teknik Servis bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz klima sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu kombi servis araçlarını kullanmaktadırlar. Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda klima servisi, klima montajı, klima tamiri, vrf klima, chiller klima, fancoil klima gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Kocaeli Klima Bakım Servisi

Kocaeli Klima Tamir Hizmeti

Klima De Montaj Servisi

Klima Montaj Servisi

Klima Gaz Basım Hizmeti

Klima Sisteminizin Verimli Çalışmasını Sağlayın.

Isıtma ve Soğutma Sisteminizin Verimli Çalışmasını Sağlayın.

Memnuniyet Garantisi. Bugün Servis Çağırın.

Memnuniyet Garantisi. Bugün Servis Çağırın.

0262 331 15 69

Uzmanlık Alanlarımız

Bizim Isıtma & Soğutma Teknisyenlerimiz:

Klima Servisi İçin Servet Ödemeyin

Klima Servisi İçin Servet Ödemeyin

Arkomun Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmetinden Faydalanın.

Arkomun Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmetinden Faydalanın.

Klima Sisteminiz İçin Bir Plan Seçin

Klima Servis Hizmetlerimiz

Klima Bakım Hizmeti

TL100

Yılda 1 Defa
 • Yıllık Soğutma Sistemi Kontrolü
 • Periyodik Klima Bakımı
 • Tüm onarım hizmetlerinde % 15 indirim
Servis Çağır
Yılda
1 Defa

Klima Servisi ve Bakım Hizmeti

TL150

2 Yılda 1 Defa
 • Yıllık soğutma sistemi kontrolü
 • Yaş sınırlaması yok
 • Tüm onarım hizmetlerinde %15 İndirim
Servis Çağır
Yılda
1 Defa

Klima Servisi & Bakım Hizmeti

TL300

Yılda 4 Defa
 • Yıllık soğutma sistemi kontrolü
 • Arıza Tesbit Hizmeti
 • Tüm parça değişiminde %15 İndirim
Servis Çağır
Yılda
4 Defa

Kocaeli Klima Servisi

Arkom'un Kaliteli Hizmet Anlayışından Faydalanın.

Kocaeli Klima Servisi, Tamiri, Bakımı ve Montajı


Klima Servisi olarak uzun yıllar hizmet veren ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, geniş ödemeimkânları ve uygun fiyat koşulları sağlamaktadır. Ayrıca günün 24 saati iletişimde olabileceğiniz müşteri temsilcisi sayesinde, en ufak sorunuzda dahi sizlere çözümler sunmaktadır. Kocaeli Klima Servisi olarak tüm marka ve modellere klima servisi, klima montajı , klima bakımı ve tamiri hizmeti vermekteyiz. Kocaeli’ninen geniş servis ağına sahip izmit klima servisi olaraktüm marka ve modellerin % 100 garantili tamir, bakım ve klima montaj hizmetini sağlamaktayız.

Sorununuz aynı gün içinde çözülür

Firmamız, uzman bir teknik ekibe sahip olduğundan dolayı sorunlarınızı tespit etmemiz çok kısa sürmektedir. Bu da, servis hizmetimizin daha kısa süre içinde çözülmesini sağlamaktadır.

Kocaeli Klima Servisi, Klimada Geniş Servis Ağı

Geniş Servis ağı Servis araçlarımız, kışın kombi, yazın ise klima sorunlarınızı çözmek için sizlere hizmet vermektedir. Çok sayıda servis aracımız sayesinde daha fazla müşterimize hizmet verebilmekteyiz. Klima Tamiri Kocaeli genelinde hizmet veren bir servis firmasının sekiz farklı noktada hizmet veren bir şubesi olarak her türlü bakımınızı gerçekleştirmektedir.

Kocaeli Klima Servisi 1 Yıl Garanti

Kocaeli’nin tüm semtlerine hizmet verebilen Klima Tamir Merkezi Klima kullanıcılarına bir telefon uzaklığındadır. Sürekli gezici ekibiyle görev başında olan Kocaeli klima servis ekibi, müşterilerimizin sorunlarını giderebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Arkom Klima Servis tarafından bakımı yapılan tüm Klimalarda yapılan tüm değişiklerde siz müşterilerimize özel 1 yıllık işçilik garantisi verilmektedir. Eğer bir Klima sahibi olmak istiyorsanız ve Klimayı satın aldıktan sonra deneyimli bir teknik servis ve iyi bir ürün desteğini yanınıza almak istiyorsanız, muhakkak Arkom Klimayı tercih etmelisiniz. Çünkü Arkom Klima yaygın servis ağı ve deneyimli ekibiyle adından çokça söz ettirir hale gelmiştir. Kocaeli bölgesinde diğer rakiplerini geride bırakarak bir kalite, bir örnek alınan firma haline gelmiştir. Kocaeli’nin kalabalık ve güzide semtlerinden bir olan izmit’te teknik servis hizmetlerini Arkom adıyla devam ettirmektedir. Bir özel servis olan Klima Servisi, garanti kapsamı dışındaki Klimalara de bakmaktadır.

% 100 Müşteri Memnuniyeti temel prensibimiz

Hemen Ara