fbpx
  • Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
  • P.Tesi-C.Tesi
    09:00 - 18:00
Yetkili Servis

0262 331 15 69

close

Klimalarda Bakım Kampanyası

Img

Kocaeli & İzmit Klima Servisi

Klimalarda Bakım Kampanyası

Sıcaklar gelemeye başlamışken derdimiz yine sıcaklardan bunalmaya fırsat vermeden nasıl kurtulabiliriz olacaktır. Bunun tek çaresi tabiki klimalardır. Evinizde tüm kış boyunca çalıştrımadığınız klimaların sağlam bir bakıma ihtiyacı olacaktır. Klimalarda Bakım Kampanyası sayesinde klimalar her elektrikli cihaz gibi kullanma nasıl kullanılması gerekiyorsa o şekilde kullanılmalıdır. Aksi bir kullanım şekli gösterirseniz eğer olumsuz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İzmit Beko Klima Servisi

Soğuk günlerin bitmesi ve sıcakların başlamasıyla klimanızı çalıştırdığınız anda sesi normalden daha farklı bir şekilde çıkıyorsa bakım yaptırmanız için artık bir nedeniniz var demektir. Çünkü normal çalışan bir klima sesi rahatsız etmez. Klimada ses olmaması normaldir. Diğer sebep klimanızdan farklı yani rahatsız edici kokuların gelmesi sizlere teknik bir destek almanızın habercisi olacaktır. En çok görülen problem ise klimanız eskisi kadar  yani yeterince ısıtmıyor ya da soğutmuyorsa artık bir bakıma ihtiyacı vardır. Klimanızın bakımı için tanımadığınız klimacılara onarım yaptırmanız hem cebinize hem de klimanıza zarar verecektir. Sizler klimanızın etkinolarak çalışmasını arzuluyorsanız firmamızı tercih edin.

İzmit Sigma Klima Servisi

Klima servisi olarak, evlerinizde bulunan klimaların ısıtma ve soğutma olarak sıkıntılarınızı en kısa zamanda gidermek için 7 gün boyunca hizmet verilmektedir. Firmamızı telefonla ulaşmanız durumunda sizlere en kısa zamanda arızalarınız gidermek için telefonla kayıtlarınız alıyoruz ve teknik servisimizi ev adresinize yönlendiriyoruz. Firmamızın sizlere vermiş olduğu teknik destek sayesinde artık klimalarınız bakımlı olduğu için bir kaygılanmayacaksınız. Klimanızın sizleri serinletmesi ya da ısıtmansıın tadını çıkaracaksınız. Firmamızın elemanları kendi alanında deneyimli ve profesyonel olarak çalışmaktadır. Çalışmaları icra ederken sizlerin evine hiçbir zarar vermiyoruz.

İzmit Demirdöküm Klima Servisi

Evinizi bulduğumuz gibi bırakarak sizleri de yormuyoruz. Sizlere hizmet verirken emeğimizin karşılığını alıyoruz sadece. Bizim asıl niyetimiz sizlerin cebine de zarar vermeden işlemlerimizi tamamlamaktır. Her türlü klima markalarına (beko klima servisi, sigma klima servisi, demirdöküm klima servisi vb. hizmet desteği  vermekteyiz. Firmamızı arayarak, klimanızda meydana gelen arızayı bildirerek size ulaşmamamızı sağlamanız yeterli olacaktır. Firmamız tarafından size tavsiye edilen sürelerde kilmanızın periyodik bakımını yaptırmanız durumunda, arızaların önüne geçebilmeniz mümkün olacaktır. Klimalarınız bizlere bırakın ısının ve soğuyun.

Kocaeli Klima Bakım, Tamir, Montaj Servisi; Vrf Klima Servisi

[wpseo_map width=”900″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”true” draggable=”true” show_route=”false” show_state=”false” show_country=”false” show_url=”false” show_email=”false” show_category_filter=”false” default_show_infowindow=”false” show_phone=”true” show_phone_2=”true” show_fax=”true” ]
Hemen Ara

Kombi Bakım Kampanyası

Periyodik Kombi Bakımı Sadece 75 TL