• Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
  • P.Tesi-C.Tesi
    09:00 - 18:00
Yetkili Servis

0262 331 15 69

close

Kocaeli Baymak Klima Servisi

Img

Kocaeli Baymak Klima Servisi, Tamiri, Bakımı ve Montajı

Kocaeli bölgesinde klima denilince ilk akla Kocaeli Baymak Klima Servisi gelmektedir. Klima, bulunduğu mekana sıcak ya da soğuk hava vererek oranın havasını değiştirmeye çalışan elektronik cihazlardır. Dolayısıyla bakıldığında klimanın aslında büyük görevleri bulunmaktadır. Çok sıcak havalarda bir ortamda klima varsa gerçekten çok rahatlarız. Son zamanlarda da soğuk havalarda birçok yerde klimanın bulunduğunu da görmek mümkündür. Yani bizi hem soğuk hem de sıcak havadan kurtaran cihazlar klimalardır.

Kocaeli Baymak Klima Servisi

Kocaeli Baymak Klima Servisi tam manasıyla görevini yerine getirebilmesi için elbette iyi bir montaj ve bakım gerekir. Bu cihaz iyi monte edilmezse çalışması esnasında randıman alınamaz. Ayrıca iyi montaj yapılır ama bakım yapılmazsa da randıman alınamaz. O yüzden bir klimanın öncelikli olarak montajı iyi yapılmalı ve bakımına dikkat edilmelidir.

Kocaeli Baymak Klima Servisi klimalarınızın bakım ve arızasında her zaman yanınızda olmaya devam etmektedir. Talepte bulunulan müşteriler için özel servis hizmeti sağlamaktadır. Yaptığı tüm işleri müşteri memnuniyeti üzerine kurarak yapmaktadır. Çıkardığı işler her zaman kaliteli olmuştur.

Kocaeli Baymak Klima Servisine klima montajı, klima bakımı ya da tamiratı için başvurabilirsiniz. En doğru ve en güvenilir sonuca ulaşmak için bu servis elinden tüm çabayı sergilemektedir. Yaptığı tüm işleri evladiyelik olarak yapmaktadır. Böylece daha sonra büyük bir arızanın çıkmasının da önüne geçmiş olmaktadır. O yüzden klima servisi seçimi her zaman önem arz eden bir konudur. Çünkü servisin çıkardığı işler klimanın çalışma süreci boyunca önem arz edecektir. O yüzden Kocaeli bölgesinde oturuyorsanız zaten bu konuda başkaca servis aramaya gerek kalmıyor. Kocaeli Baymak Klima Servisi tüm müşterilerin her işini en iyi şekilde halletmektedir.

[safir_descriptionbox header=”Kocaeli Baymak Klima Servisi” content=”Klima Bakım, Tamir ve Montaj Hizmetleri 0262 331 15 69″ icon=”telefon” bg=”question”]

Kocaeli Baymak Klima Montajı

Bir zanaat üslubuyla klimaların takılmasını halleden Kocaeli Baymak Klima Montajı  sorunsuz bir şekilde klimalarınızın çalışmasının garantisi olmaya devam etmektedir. Bir klima edindiğinizde dikkat etmeniz gereken konu iyi bir montaj işlemi ile yerine klimaların takılmasıdır. Çünkü dünyanın en marifetli kliması da olsa bu klima iyi bir klima montajcısı tarafından takılmamışsa belli bir süre sonra sıkıntı çıkarmaya başlayacaktır. O yüzden işi uzmanına bırakarak montaj işlemlerinde Kocaeli Baymak Klima servisi ile irtibata geçmelisiniz.

 Kocaeli Baymak Klima Montajı monte işlemine başlamadan önce dış ve iç ünite için yer seçimine çok dikkat etmektedir. Arkasından montaj işlemi sırasında ünitelerin monte edileceği konsolların sağlamlığını kontrol eder. Ayrıca su terazisi ile düzgün şekilde yerleşmesi sağlanır. Montajda diğer bir önemli konu ise montaj setinin ideal bir yapıda olması ve kabloların ideal şekilde olmasıdır. Boruların sağlamlığına montaj esnasında çok dikkat edilmelidir. Çünkü zamanla sağlam olmayan borular kırılmalara yol açabilmektedir.

Kocaeli Baymak Klima Montajı sırasında drenaj hattının eğimine çok özen gösterilmektedir. Rekor bağlantılarına çok dikkat edilmektedir. Bakır boru hattı gerekirse kamufle edilmektedir. Drenaj çıkışının doğru yere ulaşması için özen gösterilmektedir. Vakum olayına  ise çok dikkate edilmektedir. Ayrıca enerji bağlantılarına çok özen gösterilmektedir.

Kocaeli Baymak Klima Bakımı

kocaeli-klima-bakımıPeriyodik olarak klima bakımlarında Kocaeli Baymak Klima Bakımı her zaman müşterilerinin yanındadır. Özellikle klimalarda yer alan hava filtreleri bakım esnasında üzerinde durulan konulardandır. Bunun haricinde hava akımını destekleyen filtrelere de bakılmalıdır.

Kocaeli Baymak Klima Bakımı periyodik kontrolleri de hiç aksatmadan yerine getirmektedir. Özellikle gaz eksiği ve fazlalığı durumlarında klimaya müdahale en ideal konuma getirmektedir. Yani R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerleri en ideal şekilde kontrol edilmektedir.

Kocaeli Baymak Klima Bakımı ile yapılan süreçte elektrik tesisatı da baştan sona kontrol edilmektedir. Bu doğrultuda soket bağlantıları gözden geçirilmektedir. Drenaj tavası ve hattının temizliği halledilmektedir. Fanların pervanelerinin bakımı da yapılarak en son yine duyu ile ses kontrolü sonucunda bakım çalışmalarına son verilmektedir.

 Kocaeli Baymak Klima Tamiri

Klima tamiratı konusunda Kocaeli Baymak Klima Tamiri müşterilerine kurumsal çözüm sunmaya devam etmektedir. Yılların kazandırdığı tecrübe ile tüm klima sorunları bir çırpıda halledilmektedir.

Klimalarda oluşabilecek ne tür arıza olursa olsun hepsine Kocaeli Baymak Klima Tamiri evladiyelik çözüm üretmeye devam etmektedir.

Kocaeli Baymak Klima Tamiri deneyimli ekipler sayesinde en kısa sürelerde klima problemlerini halledebilmektedir. Tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktadır.

Hemen Ara