Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Klima Bakım ve Onarım Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kocaeli Klima Bakım ve Onarım Servisi

Kocaeli Klima Bakım ve Onarım Servisi

04 Nisan 2017 12:57
Kocaeli Klima Bakım ve Onarım Servisi

Kocaeli Klima Bakım Servisi

Yıllarını ısıtma ve soğutma sistemlerine adamış firmamız tarafından edinilen deneyimler sayesinde müşterilerine saygıyla hizmet ederek onların mutluluğuyla beslendik. Kocaeli Klima Bakım Servisi olarak her zaman müşteri memnuniyeti ile çalışmayı ilke edinmiştir. Klima sisteminde oluşan arızaları gidererek sizleri mutlu etmemiz bizim için yeterlidir. Sıcak günlerin gelmesiyle birlikte klimalarınıza bakım yaptrımak istiyorsanız firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kocaeli Klima Servisi

Klimalar diğer tüm elektrikli aletler gibi teknik hizmete ihtiyaç duyarlar. Önceden aldığınız önlemler ileride çıkabilmesi muhtemel problemlerin önğne geçecektir. Klima servisi elemanları tarafından sizlere tavsiye edilen periyodik dönemlerde klimanıza gerekli bakımlarını yaptırınız. Aksi takdirde klimanızın verimliliği azalabilir ve bununla birlikte  evinizi ya da bulunduğunuz mahalli ısıtıp ya da soğutamazsınız. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için klimalarınıza periyodik bakımlarını yaptırınız.

Vestel Klima Servisi

Uzun dönem sonunda klimanızı açtığınızda burnunuza kötü bir koku gelmesi durumunda veya klimanız normal olarak çalışırkenki sesinden daha farklı bir ses çıkarması durumunda bir an evvel klima servisini arayarak klimanıza bakım yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız klima ile ilgili her türlü probleminizde sizlere destek olmak için çalışmaktadır. Herhangi bir klima arızası durumunda firmamıza 7 gün ulaşarak teknik destek isteyebilirsiniz. Klima servisi olarak bölgemizde bulunan her türlü klimalara (vestel klima servisi, regal klima servisi, airfel klima servisi vb.) servisimiz bulunmaktadır. Bize ulaşıp, sorunu müşteri danışmanımıza anlatmanız yeterli olacaktır. Müşteri danışmanımız sizin adınıza yeni kayıt açarak, daha önceki dönemlerde bakılmak üzere kayıt edecektir. Bu kayıtlar sizlere dah akaliteli hizmet vermek amaçlı tutulmaktadır.

Regal Klima Servisi

Firmamızın sizlere sunduğumuz teknik hizmetler için maddi olarak sadece el emeği ve malzeme ücreti almaktadır. Onarım bedelini artırarak sizleri zor duruma düşürmemekteyiz. Sizler için fiyatlarımız her zaman uygun şekilde düzenlenmektedir. Sizlere vereceğimiz hizmet kazanacağımız paradan daha önemlidir.

Airfel Klima Servisi

Klimalarınıza yaptığımız bakım ya da gerekli onarımlar sonrasında klimanızı sıfır bir elektrikli cihaz gibi kullanmaya başlayacaksınız. Klimalarınızı uzun yıllar kullanmanız için tavsiye edilen aralıklar içerisinde bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Deneyimli, Uzman Kadro

Deneyimli kadromuz ile sizlere klimalarınızın uzun süreli kullanımı için gerekli taimatları veriyoruz. Klimalarınızın daha uzun süreli çalışması demek sizlerin daha huzurla evinizde bulunmanız demektir. Klimanız için firmamızı tercih edin.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede Çözüm Ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı