Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kocaeli Klima Servisi

Kocaeli Klima Servisi

Klima cihazları, yaşam alanlarının konforunun artmasını sağlayan ürünlerdir. Montaj ve tüm bakım hizmetlerinin, profesyonel ekipler tarafından yapılması önemlidir. Firmamız, tüm hizmet bölgelerine, uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Klima servis hizmeti verilmekte ve tüm markaların ürünlerinin bakımları yapılmaktadır. Sağlıklı bir ortam ve verimli kullanım için klima bakımları önemlidir.

Kocaeli Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Klima Bakımı Neden Önemlidir?

Klima cihazları, ortam havasının soğutulmasını ya da ısıtılmasını sağlamaktadır. Çalıştırıldığında, ortamdaki havayı çeker, filtrelerden geçirir ve istenilen ısıya ulaştırarak tekrardan ortama verir. Klima bakımı, sağlık açısından çok önemlidir. Bakım yapılmadığında, filtrelerde biriken toz partikülleri, koku yapmaya başlayacaktır. Bu çeşitli hastalıklara neden olabilecektir. Bunun için servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Bakımları Ne Zaman Yaptırılmalı?

Klima cihazlarının kullanım yerlerine göre bakımlarını, aylık periyotlar halinde yapıyoruz. Evlerde kullanılan klimalar için yılda 2 defa bakım öneriyoruz. Klima bakımının sağladığı avantajlar şunlardır.

  • Klimanın ömrünü uzatır,
  • Düşük enerjiyle verimli çalışmasını sağlar,
  • Kullanılan ortamın daha sağlıklı olmasını sağlar,
  • Uzman ekiplerimiz ile ev, ofis ve iş yerlerinde kullanılan tüm klima bakım servis hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Klima Sorunları Nelerdir?

Klima kullanıcılarına, montaj işlemlerinden sonra, karşılaşabilecekleri sorun türleri hakkında bilgi veriyoruz. Servis hizmetlerimiz ile tüm sorunların çözümünü yerinde uyguluyoruz. Karşılaşılabilecek klima sorunları şunlardır.

  • Koku yapma,
  • Su damlatma,
  • İyi ısıtmama ya da soğutmama,
  • Gürültülü çalışma,

Klima cihazları, düzenli bakım yapılmadığında, oluşacak olan kirlenme ya da gaz basınç oranı düşmesi ile bu tür sorunlara neden olabilecektir.

Klimalar Düzenli Bakıma İhtiyaç Duyar Mı?

Klima ürünleri, iklimlendirme cihazı olduğu için periyodik bakımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız, klima servisi olarak, yılda en az 2 defa düzenli bakımın yapılmasını öneriyor. Toz oranı yüksek iş yerlerinde kullanılan klimaların verimli kullanılabilmesi için aylık ya da 3 aylık dönemlerde düzenli bakımlarının yapılması gerekiyor.

Klima Servis Talebinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klima bakımları için servis talebinde bulunulurken, firmanın yetkili olup olmadığına, bakım yapacak elemanların yeterlilik durumlarına bakılmalıdır. Yetkili servis belgesi olmayan firmalara bakım yaptırılmamalıdır. Servis hizmetlerinin hızlı alınabilmesi için klima arıza kodları servise bildirilmelidir.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.