Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kocaeli Klima

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kocaeli Klima

Kocaeli Klima

03 Mart 2017 12:06
Kocaeli Klima

Kocaeli & İzmit Klima Servisi

Klimalar, insanların daha konforlu ve verimli yaşaması amacıyla kullanılmaktadır. Kocaeli Klima soğuk ya da sıcak hava vererek kapalı mekanların havasını, isteğe bağlı olarak ısıtan ya da soğutmaktadır. Klimalar fazla nemini alıp ortama taze hava akışı sağlamak için tasarlanmış toz ve partikülleri filtre eden mekanizmalar yani iklimlendirme cihazlarıdır. Kocaeli Klima, aşırı nem aşırı sıcaktan daha rahatsız edicidir. Nem oranı arttıkça insan vücudunun sıcaklık karşısındaki reaksiyonu da yavaşlar vücutta bıkkınlık ve metabolizmada yavaşlamaya neden olabilir. Bu sebepten yalnızca havanın soğutulması yeterli olmaz. Nem oranının da ayarlaması gerekir. Klimalar bu donanıma sahip iklimlendirme araçlarıdır.

Klimalarda Teknoloji

Son zamanlarda küresel ısınma faktörünün de etkisiyle sıcakların günden güne arttığı ülkemizde artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç duyulan bir cihaz haline gelmiş olan klimalar; konutlardan işyerlerine, araçlardan eğitim mekanlarına kadar pek çok kapalı mekanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunu oluşturan ana etken; gelişen teknolojiyle birlikte yeni cihazlarda daha az enerji ile daha fazla verim alınıyor olması, ısıtma ve soğutma özelliklerinin yan ısıra soluduğumuz havayı kötü koku ve partiküllerden arındırarak kaliteli hava elde etmemizi sağlıyor olmasıdır.

Evinizde İş Yerinizde Klima Konforu

Kocaeli Klima, Evinize ya da ofisinize klima satın alırken en uygun tip ve modeli seçebilmek, klima alacağınız ortama hangi kapasitedeki klimanın uygun olup olmayacağını belirleyebilmeniz için öncelikle soğutma ihtiyacının doğru olarak saptanması gerekmektedir. Kullanacağınız klimanın ısıtma ve soğutma kapasitesi, binanın yapısı, iç ve dış ortam şartları, montaj koşulları gibi pek çok parametreye bağlıdır. Bu sebepten dolayı klima almadan önce mutlaka profesyonel biri tarafından keşif yapılmalıdır. Teknik etüt yapılmadan kullanılan cihazlardan arzu edilen konfor sağlanamayacağı gibi yanlış kapasitede yanlış model ve yanlış montaj yeri seçimleri ilerde klimanızda ciddi arızalara neden olabilir. Bu gibi teknik detayları göz önünde bulunduracak olursak; hem daha az bütçeyle daha yüksek performanslı bir klima kullanmış olursunuz hem de Türkiye'nin önemli enerji sıkıntısına destek vermiş olursunuz.

Mevsim Şartlarına Uyum Sağlayan Klimalar

Klimalar gerek bulundukları konum, gerekse mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebiyle zamanla cihaz da hasar ve kirlenmeler oluşabilmektedir. Yıllardır, tüketici memnuniyetini ilke edinmiş, ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet veren Arkom Klima Teknik Servisi; tüketicisini bilgilendiren keşif ve montaj işlemini eksiz gerçekleştiren her türlü bakım ve arıza hizmetini gerçekleştiren bir firma olarak her zaman hizmetinizdedir…

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede Çözüm Ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı