Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Kocaeli Kombi Bakım Paketi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kocaeli Kombi Bakım Paketi

Kocaeli Kombi Bakım Paketi

Kocaeli Kombi Bakım Paketi

Kocaeli Kombi Bakım Paketi ile kabarık gelen doğalgaz fatıralardan kurtulun! Arkom'un Kaliteli hizmetlerinden faydalanın.

Kocaeli Kombi Bakım Paketi

Arkom servis teknikerleri, cihazın tüm fonksiyonlarını özel ölçü aletleri ile kontrol eder. Bu ölçüm ve değerlendirmeler sonucunda cihazda meydana gelmiş yıpranmaları tespit ederek gerekli düzeltme ve ayarlarını yapar. Alanında uzman kişilerden oluşan teknik ekiplerimiz müşterilerimizin sorunlarını gidermek için çalışmaktadır. Bu yüzden tüm cihaz ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. Kocaeli Kombi Bakım Paketi sayede tüketicimizin cihazının çalışma fonksiyonları garanti altına alınmış olur. Arkom servis teknikerleri % 100 orijinal yedek parçalar kullanarak cihazın çalışma fonksiyonlarının ilk günkü verimliliğinde çalışmasını sağlar. Tüketicilerimiz orijinal olmayan parça kullanımlarından kaynaklanabilecek arıza ve hatalar ile karşılaşmazlar. Isıtma cihazları yapılan periyodik bakımları ile birlikte uzun yıllar tüketicilerine hizmet eder.

Kocaeli Kombi Bakım Paketi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Tesisat Bakımı ve Petek Temizliği

Arkom servis teknikerleri “ISI DANIŞMANLIĞI” konusundaki uzmanlıklarını, Isıtma sisteminin tümünde sizlere sunabilmektedirler. Kombi Bakım Paketi ısıtma cihazının yanı sıra sistemin diğer önemli parçaları olan radyatör, radyatör vanaları, borulama sistemleri ekipmanların bakım ve yıkama işlemlerini yapar. Tesisat bakımı özel imal edilmiş yüksek basınçlı tesisat yıkama makineleri ve özel kimyasallar kullanılarak gerçekleştirilen bu yöntemlerle ısıtma sisteminde zamanla oluşmuş kireçlenme, tortulaşma ve tıkanıklıklar giderilerek Isıtma sisteminin performansı en üst seviyeye çıkartılmış olur. Sisteminiz sizlerle ilk günkü konfor ve verimliliği sunmaya devam eder. Arkom servis teknikerleri bu işlemleri gerçekleştirirken herhangi bir sökme takma işlemi yapmayacağından evinizdeki mevcut konforunuz bozulmadan sisteminiz adeta yenilenmiş olur. Arkom satış sonrası hizmet departmanları sunduğu ekonomik servis, bakım ve ek garanti hizmetleri ile her zaman tüketicisinin yanında olmuştur. Kocaeli Bakım Paketi mevcut fabrika garantisi bitiminden itibaren de istediğinde cihazına uygun ek garanti ve periyodik yıllık bakım hizmetlerinden birini seçerek cihaz garantisini uzun yıllar devam ettirme hakkına sahip olabilir.

Kocaeli Kombi Bakım Paketi hizmetlerinden yararlanabilmek için 0262 331 15 69’u aramanız yeterli!

Kombi ve Tesisat Bakımı;

Sizi kabarık faturalardan kurtarır! Cihazın ve tesisatın ömrünü uzatır! Arızaları ve arıza masraflarını en aza indirir! Sağlıklı ve konforlu ısınmanızı sağlar!

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.