Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

Kocaeli Kombi Bakım Paketi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Kocaeli Kombi Bakım Paketi

Kocaeli Kombi Bakım Paketi

10 Ekim 2015 08:49
Kocaeli Kombi Bakım Paketi

Komple Kış Bakım Paketi

Kocaeli Kombi Bakım Paketi ile Kabarık Fatıralardan Kurtulun! Arkom'un Kaliteli hizmetlerinden faydalanın.

Kocaeli Kombi Bakım Paketi

Arkom servis teknikerleri, cihazın tüm fonksiyonlarını özel ölçü aletleri ile kontrol eder. Bu ölçüm ve değerlendirmeler sonucunda cihazda meydana gelmiş yıpranmaları tespit ederek gerekli düzeltme ve ayarlarını yapar. Alanında uzman kişilerden oluşan teknik ekiplerimiz müşterilerimizin sorunlarını gidermek için çalışmaktadır. Bu yüzden tüm cihaz ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. Kocaeli Kombi Bakım Paketi sayede tüketicimizin cihazının çalışma fonksiyonları garanti altına alınmış olur. Arkom servis teknikerleri  % 100 orijinal yedek parçalar kullanarak cihazın çalışma fonksiyonlarının ilk günkü verimliliğinde çalışmasını sağlar. Tüketicilerimiz orijinal olmayan parça kullanımlarından kaynaklanabilecek arıza ve hatalar ile karşılaşmazlar. Isıtma cihazları yapılan periyodik bakımları ile birlikte uzun yıllar tüketicilerine hizmet eder.

Tesisat Bakımı ve Petek Temizliği

Arkom servis teknikerleri “ISI DANIŞMANLIĞI” konusundaki uzmanlıklarını, Isıtma sisteminin tümünde sizlere sunabilmektedirler. Kombi Bakım Paketi ısıtma cihazının yanı sıra sistemin diğer önemli parçaları olan radyatör, radyatör vanaları, borulama sistemleri ekipmanların bakım ve yıkama işlemlerini yapar. Tesisat bakımı özel imal edilmiş yüksek basınçlı tesisat yıkama makineleri ve özel kimyasallar kullanılarak gerçekleştirilen bu yöntemlerle ısıtma sisteminde zamanla oluşmuş kireçlenme, tortulaşma ve tıkanıklıklar giderilerek Isıtma sisteminin performansı en üst seviyeye çıkartılmış olur. Sisteminiz sizlerle ilk günkü konfor ve verimliliği sunmaya devam eder. Arkom servis teknikerleri bu işlemleri gerçekleştirirken herhangi bir sökme takma işlemi yapmayacağından evinizdeki mevcut konforunuz bozulmadan sisteminiz adeta yenilenmiş olur. Arkom satış sonrası hizmet departmanları sunduğu ekonomik servis, bakım ve ek garanti hizmetleri ile her zaman tüketicisinin yanında olmuştur. Kocaeli Bakım Paketi mevcut fabrika garantisi bitiminden itibaren de istediğinde cihazına uygun ek garanti ve periyodik yıllık bakım hizmetlerinden birini seçerek cihaz garantisini uzun yıllar devam ettirme hakkına sahip olabilir.

Kocaeli Kombi Bakım Paketi hizmetlerinden yararlanabilmek için 0262 331 15 69’u aramanız yeterli!

Kombi ve Tesisat Bakımı;

Sizi kabarık faturalardan kurtarır! Cihazın ve tesisatın ömrünü uzatır! Arızaları ve arıza masraflarını en aza indirir! Sağlıklı ve konforlu ısınmanızı sağlar!

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Yukarı