Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kocaeli Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Özel makina ve kimyasal ilaçlar  yardımı ile yapılan komple kış bakımıyla daha fazla ısınabilirsiniz…

Kombi bakımı ve Petek Temizliği uzmanlık isteyen bir iştir. Kombiler kombinasyon yani elektrik, su ve doğalgaz kombinasyonu olduğundan en tehlikelidir. Bu yüzden her yıl mutlaka kombi bakımı yapılması hem mal güvenliği hemde can güvenliği için son derece ömenlidir. Firmamız Kocaeli bölgesinde TSE belgeli kombi servisi olup, yapmış olduğu hizmetin arkasında durarak Kocaeli’nin en güvenilir kombi servisi olma ünvanını korumaktadır. Firmamız kombi skombi-bakimi-ve-petek-temizligiervisi,  kombi tamiri, kombi bakımı, kombi satışı ve kombi montajı hizmetlerini gerekli yasalara ve gaz dağıtım firmasının yönergelerine göre gerçekleştirmektedir.

Kombi ile birlikte radyatör istemimiz kapalı devre sistemler olduğundan kullandıkça çamurlaşmaktadır. Kalorifer petekler indeki su aynı zamanda cihaz içerisinden de geçtiği için kombinin önemli parçaları olan eşanjör, pompasında arızalara yol açmaktadır. Kombiler içerideki suyu ısıtarak kullandığından, ısınan suyunda kireçlendiğinden ana eşanjörde ve peteklerde kireçlenme olacağından mutlaka özel kimyasal ve makine ile temizlenmelidir. Örnek olarak çaydanlıklarımızda zaman içerisinde oluşan kireçlenmeyi söyleyebiliriz.

Periyodik kombi bakımı ve petek temizliği iki yılda bir kez yapılması gerekmektedir. Böylelikle içerisinde çamur dolaştırmak zorunda kalmayan kombilerimiz daha rahat çalışacağından fazla enerji ihtiyacı duymayacaktır. .

Kombi kalorifer petek temizliği konusunda Uzman Firmamız İçin İletişim Bilgilerimiz..