Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kocaeli Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi bakımı uzmanlık isteyen bir iştir. Kombiler su, elektrik ve doğalgazla çalışan cihazlar olduğundan evimizde kullandığımız eşyalar arasında en tehlikeli olanıdır. Bu yüzden her yıl mutlaka kombi bakımı yapılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Firmamız Kocaeli bölgesinde TSE belgeli olup, yapmış olduğu hizmetin arkasında durarak Kocaeli’nin en güvenilir kombi servisi olma ünvanını korumaktadır. Firmamız kombi servisi,  kombi tamiri, kombi bakımı, kombi satışı ve kombi montajı hizmetlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Kombi ve petek sistemimiz kapalı devre sistemler olduğundan içerisindeki su zaman içerisinde çamurlaşma, kireçlenme ve pislenme gibi olumsuz durumlara maruz kalmaktadır. Kombi tesisatındaki su aynı zamanda kombi içerisinden de geçtiği için kombi ana eşanjöründe, pompada arızalara yol açmaktadır. Kombiler içerideki suyu ısıtarak kullandığından, ısınan suyunda kireçlendiğinden ana eşanjörde ve peteklerde kireçlenme olacağından mutlaka özel kimyasal ve makine ile temizlenmelidir. Buna örnek verecek olursak çaydanlıklarımızda zaman içerisinde oluşan kireçlenmeyi söyleyebiliriz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Özel makina ve kimyasal ilaçlar  yardımı ile yapılan komple kış bakımıyla daha fazla ısınabilirsiniz…

Kombi bakımı ve Petek Temizliği uzmanlık isteyen bir iştir. Kombiler kombinasyon yani elektrik, su ve doğalgaz kombinasyonu olduğundan en tehlikelidir. Bu yüzden her yıl mutlaka kombi bakımı yapılması hem mal güvenliği hemde can güvenliği için son derece ömenlidir. Firmamız Kocaeli bölgesinde TSE belgeli kombi servisi olup, yapmış olduğu hizmetin arkasında durarak Kocaeli’nin en güvenilir kombi servisi olma ünvanını korumaktadır. Firmamız kombi skombi-bakimi-ve-petek-temizligiervisi,  kombi tamiri, kombi bakımı, kombi satışı ve kombi montajı hizmetlerini gerekli yasalara ve gaz dağıtım firmasının yönergelerine göre gerçekleştirmektedir.

Kombi ile birlikte radyatör istemimiz kapalı devre sistemler olduğundan kullandıkça çamurlaşmaktadır. Kalorifer petekler indeki su aynı zamanda cihaz içerisinden de geçtiği için kombinin önemli parçaları olan eşanjör, pompasında arızalara yol açmaktadır. Kombiler içerideki suyu ısıtarak kullandığından, ısınan suyunda kireçlendiğinden ana eşanjörde ve peteklerde kireçlenme olacağından mutlaka özel kimyasal ve makine ile temizlenmelidir. Örnek olarak çaydanlıklarımızda zaman içerisinde oluşan kireçlenmeyi söyleyebiliriz.

Kalorifer Petek Temizliği

Periyodik kombi bakımı ve petek temizliği iki yılda bir kez yapılması gerekmektedir. Böylelikle içerisinde çamur dolaştırmak zorunda kalmayan kombilerimiz daha rahat çalışacağından fazla enerji ihtiyacı duymayacaktır. .

Periyodik kombi bakımı ve petek temizliği iki yılda bir kez yapılması gerekmektedir. Hem doğalgaz faturasından tasarruf etmemizi sağlar hem de kombimizin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Kocaeli bölgesinde kombi bakımı ve petek temizliği için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgiyi www.arkomkombi.com adresinden öğrenebilir ayrıca soru ve görüşleriniz için ise 0262 331 15 69 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz. Unutmayınız ki kombi bakımı ve petek temizliği uzman kişi ve kurumlar tarafından yapılmalıdır. Böylelikle hem can güvenliğinizi hem de mal güvenliğinizi korumuş olursunuz.

Kombi kalorifer petek temizliği konusunda Uzman Firmamız İçin İletişim Bilgilerimiz..