Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kombi - Ocak Filexi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kombi - Ocak Filexi

Kombi - Ocak Filexi

02 Şubat 2016 14:45
Kombi - Ocak Filexi

Kocaeli Kombi Ocak Filexi Bağlantısı

Kocaeli Kombi, Doğalgaz, Ocak Filexi değişimi, Kocaeli - İzmit ocak bağlantısı, ocak doğalgaz hortum bağlantısı, kombi doğalgaz bağlantısı, kombi filexi bağlantısı, kocaeli doğalgaz kaçak tesbiti, kocaeli doğalgaz kaçak tamiri gibi konularda hizmet vermektedir. Kocaeli doğalgaz kombi, ocak, doğalgaz sobası, ocak filexi çok hassas bir konu olup alanında uzman kişiler tarafından değiştirilmelidir. Günümüzde ocak filexi değişimi işlemi yapıldıktan sonra mutlaka gaz kaçak tesi yapılmalıdır. Bu gaz kaçak testleri genelde sabunlu köpük ile yapılmaktadır ve bu uygulama tam ve net bir sonuç verememektedir. Bu uygulamaların TSE ve CE belgeli kalibrasyonları yapılmış gaz kaçak dedöktörleri vasıtasıyla yapılması gerekmektedir.

Kombi ve ocaklar doğalgaz hattına flexi denilen hortumla bağlantı yapılır. Doğalgaz filexi hortumlar zamanla oluşan paslamardan dolayı çürüme ve sonucunda da delinme oluşmaktadır. Sonuçta bir doğalgaz kaçağı meydana gelmektedir. Doğalgaz kaçaklarından dolayı facialara sebep olmaması için doğalgaz filexilerin yenilenerek güvenli hale getirilmesi gerekmektedir. Yenilenmiş daha güvenlikli flex hortumlar her 5 yılda yenilemesi gerekiyor Arkom Teknik olarak müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz ve zamanı gelen Kombi ocak hortumlarının değişimini yapıyoruz.

Doğalgaz Kombi ve Ocak Filexilerinde İzgaz in şartnamesi gereği yeni tip filexi ve L aparatı olmalıdır. Eğer dairenizin gazı İzgaz tarafından açılacaksa tüm doğalgaz ile çalışacak cihazlarınızın şartnameye uygun olan filexilerle doğalgaz hattına bağlanması gerekmektedir. Şartnemeye uygun filexilerin bağlantısından sonra gaz kaçak testlirinin yapılması ve 2 adet menfezin mutlaka olması şartı aranmaktadır. Eğer kombiniz balkona takılıysa mutlaka kombi kabininin olması gerekmektedir. Aksi taktirde gaz açımı için gelen teknik ekip gazınızı açmadan gitmek zorunda kalmaktadır. Bu tarz durumlara mazur kalmamak için konusunda uzman Arkom Teknik Servisinden hizmet almanız gerekmektedir.

Filexi TSE Kalite Belgeli

%100 yerli üretim, Esnek ve dayanıklı yapı Her türlü fırın ve ocakların gaz bağlantılarına uygun AISI 316L veya AISI 321 Paslanmaz hortum Kire, darbe ve ısıya dayanıklı sarı makaron kaplı Nitril Kauçuk conta Nikel kaplı karbon çelik veya paslanmaz çelik bağlantı elemanları

Fiyat: 100TL     Montaj: 75TL

Doğalgaz Servisi: https://arkomkombi.com

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.