fbpx

Kombi – Ocak Filexi

05.02.2016
2.008
Ocak Filexi

Kocaeli Kombi Ocak Filexi Bağlantısı

Kocaeli Kombi, Doğalgaz, Ocak Filexi değişimi, Kocaeli – İzmit ocak bağlantısı, ocak doğalgaz hortum bağlantısı, kombi doğalgaz bağlantısı, kombi filexi bağlantısı, kocaeli doğalgaz kaçak tesbiti, kocaeli doğalgaz kaçak tamiri gibi konularda hizmet vermektedir.

Kocaeli doğalgaz kombi, ocak, doğalgaz sobası, ocak filexi çok hassas bir konu olup alanında uzman kişiler tarafından değiştirilmelidir. Günümüzde ocak filexi değişimi işlemi yapıldıktan sonra mutlaka gaz kaçak tesi yapılmalıdır. Bu gaz kaçak testleri genelde sabunlu köpük ile yapılmaktadır ve bu uygulama tam ve net bir sonuç verememektedir. Bu uygulamaların TSE ve CE belgeli kalibrasyonları yapılmış gaz kaçak dedöktörleri vasıtasıyla yapılması gerekmektedir.

Kombi ve ocaklar doğalgaz hattına flexi denilen hortumla bağlantı yapılır. Doğalgaz filexi hortumlar zamanla oluşan paslamardan dolayı çürüme ve sonucunda da delinme oluşmaktadır. Sonuçta bir doğalgaz kaçağı meydana gelmektedir. Doğalgaz kaçaklarından dolayı facialara sebep olmaması için doğalgaz filexilerin yenilenerek güvenli hale getirilmesi gerekmektedir. Yenilenmiş daha güvenlikli flex hortumlar her 5 yılda yenilemesi gerekiyor Arkom Teknik olarak müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz ve zamanı gelen Kombi ocak hortumlarının değişimini yapıyoruz.

Doğalgaz Kombi ve Ocak Filexilerinde İzgaz in şartnamesi gereği yeni tip filexi ve L aparatı olmalıdır. Eğer dairenizin gazı İzgaz tarafından açılacaksa tüm doğalgaz ile çalışacak cihazlarınızın şartnameye uygun olan filexilerle doğalgaz hattına bağlanması gerekmektedir. Şartnemeye uygun filexilerin bağlantısından sonra gaz kaçak testlirinin yapılması ve 2 adet menfezin mutlaka olması şartı aranmaktadır. Eğer kombiniz balkona takılıysa mutlaka kombi kabininin olması gerekmektedir. Aksi taktirde gaz açımı için gelen teknik ekip gazınızı açmadan gitmek zorunda kalmaktadır. Bu tarz durumlara mazur kalmamak için konusunda uzman Arkom Teknik Servisinden hizmet almanız gerekmektedir.

Filexi TSE Kalite Belgeli

%100 yerli üretim,

Esnek ve dayanıklı yapı

Her türlü fırın ve ocakların gaz bağlantılarına uygun

AISI 316L veya AISI 321 Paslanmaz hortum

Kire, darbe ve ısıya dayanıklı sarı makaron kaplı

Nitril Kauçuk conta

Nikel kaplı karbon çelik veya paslanmaz çelik bağlantı elemanları

Fiyat: 75TL     Montaj: 50TL

Doğalgaz Servisi: https://arkomkombi.com

ETİKETLER:
HEMEN ARA
Sohbeti Başlat
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Arkom Teknik