fbpx
Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Kombi Servisi

"<yoastmark

Arkom Kocaeli Kombi ve Tesisat Bakım Tamir Servisi olarak

Kombi Servisi kombi bakımıve kombi tamiri konularında İzmit başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz ısıtma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu kombi servis araçlarını kullanmaktadırlar. Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi montajıpetek temizliği ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Kombi Servisi

"<yoastmark

Kombi Servisi tüm kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Servis konusunda kendisine bir kalite oluşturan firma, kapıda ödeme, orijinal yedek parça değişimi, ücretsiz 1 yıllık işçilik gibi olanaklar sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca Kombi Servis ulaşabilmek için telefonunuzla müşteri numarasını tuşlamanız yeterlidir. Yaptıracağınız bakım ve onarımlar hem cebinizde ki paranın kalması açısından hem de kombinizin yıpranmaması açısından çok önemlidir. Yaptırılan bakım kışın ödemek zorunda kaldığınız faturalardan da kurtulmanızı sağlamaktadır. Ayrıca kombinizin tekrar arızalanma ihtimali düşer ve daha sağlıklı bir şekilde ısınmayı sağlar.

Bu periyodik bakımların firma yetkilileri tarından yıldan en 1 defa yapılması gerekmektedir. Kombi denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan birçok marka kombi kalitesi ve dayanıklı kombileriyle adından çok söz ettirir hale gelmiştir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile vatandaşa hizmetin en iyisini götürmeyi amaçlayan firma Kombi Bakımı ile de hizmetlerini daha geniş bir alana yaymaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmada önce yapılan işin kalitesine dikkat edilmektedir. Kombiler her yıl bakımının yapılması gereken ev aletlerindendir. Bakımı yapılmaz ise hem etrafına tehlike saçar hem de kullanıcısını ağır enerji faturaları altına sokar. Bu sebeple kombi bakımına özen gösterilmelidir. Bu bakım işlemi ise sıradan kişilere değil, işini hakkıyla yapan Kombi Servisi yetkililerine yaptırılması daha isabetli olmaktadır. Çünkü kusursuz bir hizmet bizim için çok önemlidir.

izmit-kombi-servisi

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği ile %100 Performans

kombi servisi