Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Kombi Tamircisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kombi Tamircisi

Kombi Tamircisi

08 Ağustos 2019 12:32
Kombi Tamircisi

Kombi tamircisi için Kocaeli il genelinde bir çok ilçede sizlere aynı gün servis sağlıyoruz. Kombileriniz hangi marka model olursa olsun farklı türde sebep ve nedenlerle arıza görebilir ve tamir ihtiyacı doğabilir. Kombilerde iyonizasyon hataları, aşırı ısınma sorunları, baca sensiz arızaları, fan sorunları, kart arızaları gibi bir çok farklı türde sorun oluşabilir. Burda bilmeniz gereken kombinin mevcut durumu her ne olursa olsun tamiri mümkün olduğudur. Firmamız Arkom Teknik kocaeli genelinde kombi servisi işlerinde sizlere eksiksiz ve oldukça yüksek kaliteli işçilik sağlamaktadır.

Kombi Tamircisi Çözümleri

Kombi arıza ve teknik sorunlarda hizmet alacağınız kombi tamircisi oldukça önemlidir. Her beyaz eşya servisi kombi tamiri hizmeti veremez. Kombilerin modellerine göre çalışma prensipleri benzer olsa da yeni nesli cihazlarda farklı bir çok alan bulunmaktadır. Firmamız Arkom Teknik teknik birimlerinde tüm kombi markalarında ürün teknolojilerine hakim teknisyenler görev yapmaktadır. Aşağıda bazı kombi arızalarını sıraladık. Teknik servisimizin çağrı merkezine en çok aşağıdaki konularda şikayet ulaşmaktadır.

Kombi Çalışıyor Ama Isıtmıyor

Kombi Tamircisi olarak ekiplerimize ısıtma sorunları ile ilgili oldukça fazla şikayet ulaşmaktadır. Genelde kombi çalışıyor fakat ısıtmıyorsa termostat derecesi kontrol edilmelidir. Kalorifer dönüş hatlarında bulunan filtrede tıkanma olmuş olabilir. Filtrenin kontrolü yapılıp temizliği yapılması gerekir. Kombi petek giriş çıkışlarında bulunan vanalarında kontrolü yapılmalıdır. Vanaların kapalı olması da kombinin çalışır halde olup ısıtma yapmamasına neden olabilir. Şayet bu sorunlar giderildiği halde hala kombi ısıtmıyorsa teknik ekibimiz detaylı bir araştırma yapması gerekecektir. Bireysel olarak sizlerin bu konuda yapabileceği pek fazla bir şey bulunmamaktadır. Uzman desteği alarak bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Kombi Su Kaçırması ve Akıtması

Kombiniz su kaçırıyorsa aşağıda sizlere sıraladığımız detaylara dikkat etmeniz gerekir.

  • Devre basınç 1.5 bar olup olmadığını kontrol ediniz, eğer bu seviyede değilse 1.5 olana kadar su ekleyiniz.
  • Kombi tesisat bağlantılarından kaynaklı sorun nedeni ile kombi su kaçırabilir. Bu nedenle tüm kombi bağlantılarını kontrol ediniz.
  • Kombi imbisat deposu arızası nedeni ile su kaçırma sorunu yaşanabilir.
  • Hava tahliyesi arıza yapmış olabilir.
  • Kombi su doldurma vanası sorun yaşıyor olabilir.
  • Radyatörün hava alma yerinden su basıncını düşürünüz.

Kombi tamircisi için İzmit, Körfez, Derince, Kartepe, Gölcük ve Başiskele ilçelerinden Arkom Teknik firmamıza ulaşabilirsiniz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.