Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kombi Tamiri

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kombi Tamiri

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri

Günümüzde bir çok kişinin evinde bulunan kombiler, bir çok farklı açıdan bizlere kolaylık sağlar. Kombi Tamiri, en ufak arızada büyük sorunlar olmaması için doğrudan profesyonel bir müdahale gerekir. Ya da, belli dönemler içerisinde mutlaka bakımlarını eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Eğer, bu tür anlarda doğru firmaları tercih etmez ve yeterince bilgili, tecrübeli, alanında uzman kişilerden destek almaz iseniz, dediğimiz gibi bir çok farklı sorun ile karşılaşabilirsiniz. Arkom Teknik Servisikonusunda uzman ve eğitimli teknikerleriyle sizlerin hizmetindedir.

Kombi Tamiri
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kocaeli Kombi Tamiri Servisi

Kombi sistemlerindeki en ufak sıkıntıdan en büyük soruna kadar her şey Kocaeli Kombi Tamiri ile en kısa sürelerde çözülmektedir. Böylece kombinin tam randımanlı çalışmasına katkı sağlanmış olur. Verimli ve tasarruflu kombi sisteminin devamının garantisi Arkom Teknik Servisi’ ndedir. Yapılan tamirat işlemleriyle emniyetli bir sistemin çalışır vaziyette devam etmesi sağlanır. Arkom Teknik Servisi ile kalorifer sistemleri tam performansıyla çalışmaya devam eder. Meydana gelmesi muhtemel her tür sıkıntının da önüne geçilerek tedbir alınmış olur.

Kombi Tamiri Servisi

Kombilerimiz, evlerimizde uygun alanlarda yerleştirilmiş ana gövde ve duvardan geçen boruların bağlı olduğu peteklerden oluşan ısıtma sistemleridir. Kombilerin kullanım sıklığı, bozulma olasılığını bir miktar etkilemekle birlikte asıl nedeni değildir. Düzgün bakım yapılmamış, yılların kiri ve bozuk parçalarıyla çalıştırılmaya çalışılan kombilerin bozulma sorunu çok daha sık karşılaşılır bir durumdur. İşletmemiz, kombi tamiri alanında hizmetlerini müşterilerimize sağlarken, bir yandan da daha bilinçli kombi ve petek kullanımı için sizlere yardımcı olmaktadır.

Müşteri Odaklı Çalışıyoruz

Geniş hizmet ağımız içinde, müşteri memnuniyeti bizler için son derece önemlidir. İşletmemizi arayarak alabileceğiniz randevular sonrasında, sizlerle görüşmeler sağlıyoruz. Kombilerinizi inceleyerek hangi alanlarda bozukluğu olduğunu tespit ediyoruz. Müşterilerimizin ürünlerine, eşyalarına ve evlerine zarar vermeden, kısa sürede tamirleri gerçekleştirerek, ısınma düzeninizin eskiye dönmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda sizlere her zaman uygun fiyatlı ve yüksek performanslı hizmetler sunarak, kalitemizi de tescilliyoruz.

Kombilerin Tamir Gereksinimi

Müşterilerimizin evlerinde bulunan kombilerin pek çok nedenden bozulduğunu biliyoruz. En sık karşılaştığımız nedenler genellikle kullanım hataları ve yaptırılmamış bakımlardan kaynaklanmaktadır. Evlerimizde sürekli olarak çalıştırdığımız buzdolabı, klima gibi ürünlerin yanında yer alan kombilerimiz de sıklıkla çalışmaktan dolayı bozulabilmektedir.

Bu sıralama içerisinde:

  • Kombi ana gövdesinde yaşanan bozukluklar,
  • Petek içi temizliğinin sağlanmamış olması,
  • Termostat ve diğer sorunlar olarak var olmaktadır.

Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi, kombilerinizin eski verimli çalışmasını sağlayacaktır. Ayrıca yapılan araştırmalar, ülkemizdeki kombi kullananların sürekli olarak kombiyi kullanmadıklarında kapattıklarını belirtmektedir. Bu durum kombilerinizin çok daha fazla enerji tüketmesine sebep olur.

Kombi Tamiri
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Neden Kombi Tamiri Yaptırmalısınız?

Kombilerinizi kış aylarında sağlıklı şekilde kullanmayı istemek, hepinizin hakkıdır. Kombilerin zaman içerisinde bozulması kaçınılmazdır. Bu durumlarda endişeye kapılmak yerine işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Düzenli olarak bakım yaptırmak, kombilerinizin ömrünü uzatacaktır. Bunu tam anlamıyla sağlamak içinse yapılması gereken birkaç önemli adım vardır.

İşletmemiz, alanında hizmet verdiği kombi tamiri ve bakımları için:

  • İlkbahar/yaz aylarında, kombilerin çalıştırılması bittikten sonra bakımlarının yapılmasını,
  • Petek temizliğinin düzenli olarak gerçekleştirilmesi,
  • Yılda bir genel bakımın yanında, herhangi bir aksaklıkta uzman desteği alınmasını tavsiye etmektedir.

İşletmemizden alabileceğiniz hizmetlerimizde, kombilerinizin en verimli şekilde çalışması için elimizden geleni yapıyoruz. Ürünlerimizi ve parçalarımızı kaliteli olarak sizlere sunuyor, tamirini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Bakımı yaptırılmamış kombiler, hem doğal gaz hem de elektrik konusunda çok fazla harcamaya sebep olabilmektedir.

Doğalgaz ve Elektrik Faturaları Kontrol Edin

Kombilerinizin düzgün çalışıp çalışmadığını anlamak için elektrik ve doğalgaz faturalarınızı inceleyebilirsiniz. Evinizde üşüyerek oturduğunuz halde yüksek gelen faturalar, bir yerlerde hata olduğunun göstergesidir. İşletmemizde sizlere yardımcı olacak birçok uzmanımız ve teknisyenimiz bulunmaktadır. Bakımı yaparken, sizlere faydalı olacak diğer hizmetlerimizi de öneriyor, tam ve kapsamlı bir hizmet sağlıyoruz.

Kendi faturalarınız uzun süredir yüklü ödediğiniz için sizlere yüksek miktarda gelmeyebilir. Bu durumu netleştirmek için arkadaşlarınızın faturalarından da yardım alabilirsiniz. Kendi harcadığınız enerjiyle onların enerjisini karşılaştırarak, ödediğiniz miktar arasındaki uçurumu görebileceksiniz.

Kombi Tamiri ve Peteklerinde Yaşanan Sorunlar

Kombilerinizin ve peteklerinizin düzgün çalışıp çalışmadığı anlamak için yapabileceğiniz bir diğer adımsa, petek ısısını sürekli kontrol etmek olacaktır. Petekleriniz, kombiniz ve termostatınız en üst seviyedeyken bile yeterince ısınmıyorsa sorun var demektir. Bu sorun, peteklere su taşıyan borular içerisinde, peteklerin içerisinde gerçekleşmiş olabilir. Günümüzde şebeke sularında çok miktarda kireç bulunmaktadır. Bu kireç zaman içerisinde peteklerinize ve borularına yapışarak sizlere gelen suyun hem basıncını hem de kalitesini azaltmaktadır. Kombi tamiri hizmeti verdiğimiz işletmemizde, sizlere kaliteli petek temizliği de sağlayarak, evlerinizde en iyi şekilde ısınmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Kombi Termostat Bozuklukları

Termostatlar, peteklerin girişlerinde kullanılabileceği gibi taşınmaz olarak ya da kablosuz olarak tercih edilebilirler. Her iki ürün de teknolojik ürünler olduğu için bozulmaya elverişlidir. Özellikle termostatlar taşınmaz olarak kullanılıyorsa, içerisinde ısıyı algılayan nokta zarar görmüş olabilir ya da yanlış takılma sonucu istenen sonuca ulaşmanızı engelliyor olabilir. Termostatlarınız, evlerinizde kombilerinizin en doğru çalışmasını sağlayacak ürünlerdir, bozulması durumunda peteklerin ısınması tamamen durabilir. Termostatlarınızla ilgili her sorunda da bizlerle iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz.

Kombi Gövdesi Sorunları

Ana kombi gövdesi, pek çok işlemin bir arada gerçekleştirildiği alandır. İç işleyen makinesinin yanı sıra dış parçalarında da sorunlar yaşanabilmektedir. Dış ünitede kontrol düğmelerinde bir sorun yaşadığınızda, göstergelerin çalışmadığında ve müdahale edemediğinizde, işletmemizle iletişime geçerek hemen bir randevu oluşturabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli hizmetler vermek için çalıştığımız işletmemizde, sizlere kaliteli parça hizmeti de sağlayarak, kombilerinizin her zaman yüksek verimli çalışmasını, eski haline dönmesini sağlıyoruz. Sizlere severek yardımcı olacak ekibimizle profesyonel bir bağ kuracaksınız. Müşterilerimize her zaman en kısa sürede alabilecekleri hizmetleri sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Neden Bahar Aylarında Bakım Yaptırılmalı?

İşletmemizden düzenli olarak bakım hizmeti almak isteyen müşterilerimize, bahar aylarını ya da yaz aylarını öneriyoruz. Bunun sebebiyse, bütün bir kış boyunca çalışan ve yorulan kombilerinizi en ihtiyacı duyduğu anda düzenlemek ve bakım yapmak. Yıllık bakımları bahar aylarında tamamladığınız takdirde, sonbahar ve kış aylarında kombi tamiri yaptırmak zorunda kalmazsınız. Onun dışındaki tüm tamir işlemlerinizi anında, hatta günü gününe yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Yaşadığınız kombi sıkıntılarını bizlere ileterek de yardımlarımızı alabilirsiniz.

Kombi Bozulması Evi Nasıl Etkiler?

Kombilerinizin bozulması ya da eskisi kadar iyi çalışmaması ilk olarak cebinizi etkileyecektir. Isınmak için daha çok elektriğe ve gaza ihtiyaç duyacak olan kombileriniz, ilk olarak cebinizi yakacaktır. Evinizin ısınmaması yüklü para ödemeniz de canınızı haliyle sıkacaktır. Bu durumları yaşamamak için mutlaka kontrolü elinizde tutmalısınız.

Kombinizin üzerinde yer alan basınca dikkat etmelisiniz. Belirlenen değerin üstünde ya da altında olması, olası bir bozukluğun yaşanacağına işaret edecektir. Aynı zamanda kombilerinizin bozulması sadece evlerinizin soğumasına sebep vermeyecek, sıcak su ihtiyacınızı da karşılamanızı engelleyecektir.

Hayatımızı pek çok anlamda kolaylaştıran kombilerimizin bakımlarını sağlamak, onlara olan ihtiyacımızla doğru orantılıdır.

Kış Aylarında Bakım Yaptırabilir Miyim?

İşletmemizden her zaman bakım hizmeti alabilirsiniz. Tamir hizmetlerimiz gibi bakım hizmetlerimizin de zamanı bulunmamaktadır. Evlerinizde uzun süre kalmadığınız zamanlarda, bakımı sağlanmış kombiler bırakmak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde yeni aldığınız bir evin kombisine baktırmak ve sorunlarını tespit ettirmek isterseniz, yine işletmemizle ilişki kurabilirsiniz.

Sizlere güler yüzlü ve kaliteli hizmetler sunarak, ihtiyaçlarınızı her zaman en üst seviyede karşılama odaklı çalışıyoruz. Petek girişleri ve içlerinin temizliğini sağlayarak, kombi bakımı ve tamiri gerçekleştirerek, yeni evlerinizde en keyifli şekilde ısınmanıza ve faturanıza da düşük ücret olarak yansımasına yardımcı oluyoruz.

Kombi Tamiri ve Montajı

Kombilerinizin tamirini gerçekleştirirken, gerekli olan tüm ekipmanları beceriyle kullanıyoruz. Alanında uzman olan çalışanlarımız sayesinde, kısa sürede ürünlerinizden verim almaya başlayacaksınız. Kombi montajı gerçekleştirirken, diğer tesisatları da kontrol ederek, herhangi bir kaçak ya da aksi bir durum olup olmadığını da inceliyoruz. Böylece, evlerinizde güvenli bir şekilde ısınmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalması, işletme olarak bizlerin birinci hedefidir.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.