Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kombi Yetkili Servis

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kombi Yetkili Servis

Kombi Yetkili Servis

08 Ağustos 2019 10:17
Kombi Yetkili Servis

Kombi cihazlarında profesyonel müdahale oldukça önemlidir. Bu nedenle kombi yetkili servis desteği almanız da hem cihaz sağlığı hemde yaşam alanlarındaki güvenlik için oldukça önemlidir. Firmamız Arkom Teknik Kocaeli ilimizde bir çok marka kombide yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Kalitesi ve müşteri memnuniyetini yılladır kanıtlamış olan firmamız güven duyacağınız bir servis sağlamaktadır. Kombi cihazlarında olası yanlış müdehalelerin cihaz ömrünü kısaltacağını ve can güvenliği sorunları çıkaracağını unutmayınız.

Neden Yetkili Servise Ulaşmalısınız?

Kombi yetkili servis hizmetleri almanız için oldukça fazla neden vardır. Öncelikle kombinizin garanti süresi devam ediyorsa kombi yetkili servis hizmetleri dışında alacağınız servislerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Buda bir sonraki servislerde daha fazla maliyet olarak karşınıza çıkacaktır. Yine kombi markanızın yetkili servisi dışındaki hizmetlerde yetersiz ve düşük kalitede işçilik ile karşılamanız olasıdır. Her ne kadar kombi cihazlarının çalışma prensipleri birbirine benzer olsa da teknolojilerileri farklı olabilmektedir. Bir çok kombi sahibi çoğu zaman yaşadığı sorunun servis hizmeti alamasına rağmen sürekli tekrarladığından şikayet edebilmektedir. Bu nedenle kombi servisi çağırmadan önce doğru firmaları bulmanız önerilmektedir.

Kocaeli Kombi Yetkili Servisi

Kocaeli genelinde bir çok yetkili servis bulunmakla beraber bundan çok daha fazla yetkisiz servis de hizmet vermektedir. Arkom kombi yetkili servis ise İzmit, Gebze, Derince, Körfez, Başiskele, Gölcük, Kartepe ilçe ve semtlerinde sizlere aynı gün hizmet vermektedir. Firmamız büyük bir titizlikle çalışma, parça değişimlerinde kesinlikle orijinal yedek parça kullanımı yapmaktadır. Ayrıca müşterilerimize ulaşırken tam donanıma sahip teknik servis ekibimiz ve araçlarımızla ulaşır sorunu yerinde kombiyi sökmedeni taşımadan çözeriz. Basit kombi arızaları ve ciddi anakart, kazan ve elektronik arızalar dahil tümünde kısa sürede çözümler üretiriz.

Yetkili Servis Fiyatları

Arkom fiyatlarımız son derece uygun olup her evin bütçesine uyacak şekildedir. Sitemiz arkomkombi.com içerisinde herhangi bir fiyat ve servis ücreti tarifesi belirtilmemiştir. Lütfen cihaz markasını, yaşadığınız sorunu, adresininizi bizlere iletiniz ve anında personelimizden fiyat alınız. Müşterilerimizi yanıltmamak adına site içerisinde fiyat belirmemekteyiz. Tüm servis konuları, soru ve görüşleriniz ve fiyatlar için hemen bizlere ulaşınız.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.