Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Kombilerin Yıllık Bakımları

Kombi Yıllık Bakım Servisi

Kombi Periyodik Bakım Servisi

Isınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak amacı ile zamanla değişerek bugünkü hallerine kavuşan kombilerin çeşitli markaları ve modelleri bulunmaktadır. Tabi her markanın kendine özel ayrı kombi yıllık bakım servisi olabileceği gibi birkaç markayı birlikte götürebilen teknik servisler de yok değildir. Firmalar ürün satışlarına verdiklerin önemin fazlasını belki de servis ağını genişletmeye veriyor dersek yalan söylemiş sayılmayız. Çünkü bu tür cihazlarda kişiler satın alırken servis konusuna illa ki dikkat ederler.

Kolay ulaşılan ve işinde uzman dürüst servis elemanları her zaman için müşterilere daha cezp edici olmuştur. Temel personelin yetiştirilmesi ve diğer konular için bağlı bulunan markalar ile iletişim sağlanmalıdır. Ayrıca firma çalıştığı servislere de yedek parça desteğini esirgememelidir. Bu tür arızalarda oldukça hassas olan müşteriler uzun bekleme sürelerini sorun yapabilirler.

Kombiler Neden Su Azaltır?

Kombinin su azaltması gibi basit düzeyli hatalarda kullanıcı müdahale edebilse de ateşleme mekanizması ve diğer parça değişimli konularda mutlaka teknik servislerin hizmetine ihtiyaç duyar. Bazen kombi arızalanacağını ufak belirtiler halinde kullanıcısına sunar ancak geçiştirilen ufak arızalar ve yaptırılmayan yıllık bakımlar yüzünden hasarlar daha da büyüyüp maliyetli hale gelebilir. Kombilerinizin periyodik bakımları sırasında olası hatalar tespit edilir ve onarım değişim gibi durumlara müdahale edilir. Kombi yıllık bakım fiyatı konusundan kaçınırken daha büyük sorunlara sebebiyet verilebilir, ileriye dönük can ve mal kayıplarının yaşanmaması için senelik kombi bakımlarınızı yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Kombi Değişim Servisi

Uzun süre bakımı yapılmamış ve yanlış kullanılmış kombilerin ömrü kısa vadelidir ve maalesef beklentileri karşılamamaktadır. Bu durum karşısında ise yapılabilecek tek şey kombi değişimi işlemidir. Farklı marka ve model tercihi yapılabileceği gibi aynı marka üzerinden de devam edilebilir. Böyle bir değişim sırasında elbette kullanıcılar kombiyi ve markayı suçlasalar da en büyük suç kendilerinin aslında hem kötü ve yanlış kullanılmış hem de gerekli bakımları bir kere bile yapılmamış yıllarca temizlenmeden çalışmaya devam etmiş cihazlar maalesef kısa bir süre sonunda çalışmalarını durdurur. Yani anlaşılacağı üzere bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi kombi cihazlarınızın da bakımlarının aksatılmadan yaptırılması sizin lehinize olacaktır.