Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Körfez Alarko Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Körfez Alarko Kombi Servisi

Körfez Alarko Kombi Servisi

10 Ekim 2017 11:05
Körfez Alarko Kombi Servisi

Körfez Alarko Kombi Tamir, Bakım Servisi

İster bağımsız ısınma isterse geniş alanlı ısınma olsun Körfez Alarko Kombi Servisi tüm kombi sistemlerinizle çözüm üretebilmenin gururunu yaşamaktadır. İstediğiniz performansta bir kombi sistemi ile ısınmanın tek çözüm yolu iyi bir bakım konseptinden geçermektir. Ayrıca tasarruf etmenin yollarından birisi de kombilerinizin, tesisatların, boruların ve peteklerin kontrolünü yaptırmaktır.  Kontrol sonrası değişim gereken yerlerin hemen değiştirilmesi gerekiyor.

Körfez Alarko Kombi Servisi

Körfez Alarko Kombi Servisi ile yaptırdığınız kombi işlemleri sonucunda istediğiniz paraya istediğiniz şekilde ısınma sağlayabilirsiniz. Sıcak suda ve ısınmada tam randımanlı şekilde çalışması için kombilerin bakım ihtiyacı görülmüş olur. Bakımsız bir kombi her zaman kötü sürprizlerle karşı karşıya bırakabilir sizi. Körfez  Kombi Servisi tüm hizmetlerinde öncelikle sizlerin durumunu kendi durumu gibi değerlendirip ona göre hareket etmektedir. Yapılacak iş ve işlemlerde her zaman öncelikli olan şey kaliteli hizmettir. Kalite anlayışı sadece hizmet esnasında değil, iletişime geçtikten sonra başlayıp bakımla devam eden bir süreçtir. Körfez Arkom Teknik Servisi ile ısıtma sistemlerinize yapılacak bakım ve onarım işlemleriniz sonrası cihazınızın ve tesisatınızın ömrü uzatılmış olacaktır. Böylece sistemin verimli ve sorunsuz çalışması sağlanmış olacaktır. Ayrıca verimli çalışan kombinin tüm kapasitesinden yararlanarak enerji tasarrufu sağlanmış olacaktır.  Böylece evleriniz iyi bir sıcaklıkla ısınmış ve üşümemiş olacaksınız.

Körfez Alarko Kombi Bakımı

Bakım kapsamında Körfez Alarko Kombi Bakımı ile sisteme ait komponentlerin hepsinin bakımı ve temizliği gözden geçirilmektedir. Su basıncı ve kalorifer tesisatı incelenerek çıkış sistemlerine yönelik tedbirler de alınacaktır.  Böylece siteminiz düzenli bir şekilde çalışarak Körfez Kombi Servisi gaz tüketiminin kombinin bulunduğu ortamın izole edilmesi, konfor sıcaklığı, dış hava koşulları ve kombi kapasitesine göre değişmekte olduğunu vurgulamaktadır. Bu duruma en büyük katkıda bakımdır. Körfez Alarko Kombi Bakımı kombilerin sorunsuz ve daha verimli çalışmasının olanağını sizlere yaşatmaktadır. Yakıt sarfiyatını azaltarak cebinizin daha az zarar görmesini sağlayacak tüm çalışmalar sizlerin faydasına olacaktır.

Körfez Alarko Kombi Tamiri

Kombinizin arızalanması durumunda Körfez Kombi Servisi ile mutlaka irtibata geçin. Peteklerde yaşanabilecek ısıtma sorunlarında, kombi arızalarında, su ısıtma sorunlarında tüm imkanları ile tamiratlarını gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı Körfez Alarko Kombi Tamiri tüm arıza ve bakım işlerinde sizlerin kafasındaki sorunları gidermekte ve rahatlamanızı sağlamaktadır. Arızalar genellikle kombinin kullanım süresine ve konumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Alevlenme sorunu, su basıncı sorunu ya da ateşleme sorunu gibi tüm sorunların hızlı çözümü bu servistir. Körfez Alarko Kombi Servisi yaşanabilecek tüm arızaları aslında yapmış olduğu kapsamlı bakımlarla bertaraf edebilmektedir. Meydana gelen arızalar radyatörlerin çok az ısıtmasına ya da hiç ısıtılmamasında neden olabilir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.