Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Körfez Arçelik Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Körfez Arçelik Klima Servisi

Körfez Arçelik Klima Servisi

Körfez Arçelik Klima Servisi

Klimaların her mevsim ilk günkü performansında tutulmasını sağlayan Körfez Arçelik Klima Servisi bölgesinin en iyi klima ustasıdır. Bu servis sayesinde bölgesinde sorunlu bir klima kalmamıştır. Talep edildiğinde klima için teknik destek, klimanın en güzel montaj işlemi, klimaların her zaman randımanlı olmasını sağlayacak bakım uygulaması, olası bir arıza durumunda da çalışma garantisi olmayı sürdürmektedir. Yani klima ile ilgili her tür işlem için en iyi standartlarda bir çalışma sistemi sergilenmektedir.

Körfez Arçelik Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Körfez Arçelik Klima Yetkili Servisi

Körfez Arçelik Klima Servisi en iyi şekilde çalışma sergileyecek bir klima sisteminin seçiminde devamlı müşterilerine en doğru ve en taze bilgileri aktarmıştır. Bu doğrultuda doğru model ve kapasitede klima için gerekli standartları her daim müşterileriyle paylaşmıştır. Yani bir klimanın kullanılacağı yer ve sahip olunacak klimalar ile ilgili karşılaştırmaları en iyi tekniklerle hesap ederek, bunları müşterilerin iletmekten hiçbir zaman kaçınmamıştır. Körfez Arçelik Ticari Klima Servisi en iyi teknolojiye sahip klima seçiminden sonra üzerinde durduğu diğer bir önemli konunun ise klima montajının düzgün yapılmasıdır. Klimalar kompleks yapıda cihazlar olup, ünitelerin bir kısmı içeride ve diğer bir kısmı da dışarıda yer almaktadır. Bundan dolayı hem iç ünitenin hem de dışı ünitenin montajı en uygun şekilde yapılmalıdır. İç ünite olarak; montenin yapılacağı yerin seçiminden sonra insanlara optimal fayda sağlayabilecek şekilde olmasına özen gösterilmelidir. Bu kapsamda iç ünite hava sirkülasyonu sağlayacak  uygun yere monte edilmelidir. Ayrıca üniteyi taşıyabilecek sağlam yere klima takılmalıdır. İç ünite doğrudan güneş ışığından etkilenmeyecek bir yerde olmalıdır. İç ünite montajının yanında dışı ünite de dikkat edilecek önemli hususlar vardır. Dış ünite montajında özellikle sisteme servisin kolay ulaşabileceği bir yer olmasına özen gösterilir. Dış ünite üfleme havasının bypass olmayacağı bir yer seçilmesine dikkat edilmelidir. Dış ünite çalışırken çevredekiler rahatsız edecek bir durumda olmamalıdır. Körfez Arçelik Klima Servisi klima seçiminden montaja, bakımdan tamirata tüm işlemleri layıkıyla yerine getirmektedir. Gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda kaliteden ödün vermeyerek en iyi sonucun elde edilmesi için gereken tüm çabayı müşterilerine aktarmaktadır.

Körfez Arçelik Klima Bakım Servisi

Klimaların her tür bölüm ve parçasının en güzel şekilde temizlik ve bakımı Körfez Arçelik Klima Servisi, Arkom Teknik ile halledilir. Hava filtresinin temizlik ve bakımı, hava akımını destekleyen filtrelerin bakım ve temizliği, genel  kontroller, eksik gaz için gerekli tedbir alınır, duyu kontrolleri yapılarak çatlak bir ses var mı yok mu ona bakılır, fan pervanelerin iç ve dış temizliği yapılır, tüm bağlantı noktaları gözden geçirilir, drenaj bölümü kontrol edilir. Böylece tüm parça ve bölümler elden geçirilerek klimanın daha sonra herhangi bir sıkıntı yaşamasının önüne geçilmiş olur. Klimalar açısından bakım demek güven ve sağlık demektir. Çünkü bakımı yapılmayan klimalar sağlığımızı tehdit eder hale gelir. Klimaların kullanıcılara temiz hava solutmasının temel etkeni klimaların iyi bir bakımdan geçirilmesidir. Eğer filtreler toz ve pislik kaplarsa temiz hava salması mümkün değildir.

Körfez Arçelik Klima Bakımı

Körfez Arçelik Ticari Klima Bakımı klimalar yılda en az iki defa bakımı yapılır. Çünkü klimalar mevsim geçişleri ile beraber değişik hava şartlarına maruz kalır. Bu durum filtrelerin mutlaka temizliğinin yapılması gerektiğini ortaya koyar.  Filtrelerin ve serpantinlerin temizlenmemesi durumunda klimalar kendini çalışma için zorlar. Bu da enerji sarfiyatı ve görevini yerine getirememesi demektir. Dolayısıyla anlamsız ve görevsiz şekilde çalışma sergileyen klimalar belli bir müddet sonra sıkıntılar çıkarmaya başlar. Klimalar için arıza demek ise kullanıcının klima konforunun kesintiye uğraması demektir.

Körfez Arçelik Klima Bakımının Faydaları

Körfez Arçelik Klima Bakımı ile yapılan bakım konseptleri sayesinde klimaların hiç olmadık zamanda arızalar çıkarılmasının önüne geçer. Dolayısıyla klimaların görevini tam manasıyla yerine getirilmesi sağlanır. Bakım sayesine klimaların kışın iyi ısıtması, yazın ise daha iyi soğutması sağlanmış olur. Bakımlı bir klima daha az elektrik enerjisi harcar. Bakımın en önemli çıktısı ise uzun ömürlü bir klima ve düzenli çalışan bir klima olmasıdır. Körfez Arçelik Klima Bakımı  kesinlikle ehil ellere gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla düzgün periyotlarda iyi bir klima bakımı uzmanlar aracılığıyla yapılırsa kullanıcılara çok büyük fayda sağlar. Klima sisteminden kesintisiz şekilde faydalanmanın ilk gerekçesi olan klima bakımı hiç  bir şekilde aksatılmamalıdır.

Körfez Arçelik Klima Tamir Servisi

Klima tamiri alanında teknik bilgi ve becerileri oldukça yüksek bir çalışan profili ile hizmetine devam eden Körfez Arçelik Klima Servisi sergilediği onarım işlemlerinde müşterilerinin gözdesi konumundadır. Bunu hem çalışanlar vasıtasıyla hem de çalışanların kullandığı modern ekipmanlarla sağlamayı başarmıştır. Ayrıca ekipler mobilize olarak devamlı bir şekilde anında adreslere ulaşarak aynı gün ve saatte çözümler üretebilmektedir. Tamirat esnasında klimaların sorunları ile ilgili müşteriler detay şekilde bilgilendirilmektedir. Müşterilerinin onayı dahilinde tüm onarım işlemleri uygulanmaktadır. Hiçbir işlemini müşteri bilgisi dışında halletmemektedir. Yaptığı işlemlerin sonuçları anında hem tasarruf olarak hem de konfor olarak klimalara yansımaktadır. Uyguladığı yöntemler hassas ve profesyoneldir.

Körfez Arçelik Klima Tamiri

Körfez Arçelik Ticari Klima Tamiri klimaların her tür yapısını bilerek klima tamiratın gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda klima sistemlerinin çalışma prensibi, klimaların iç ve dış ünite çalışma mantıkları, iç ve dış ünitede kullanılan tüm malzemeler ve parçalar, klima parçalarının görevleri, klimada yer alan elektronik kartlar gibi temel verileri teknolojiye uygun şekilde takip ederek çözümleri ona göre uygulamaktadır. Bilgi ve becerileri yüksek uzman teknisyenler tüm klima tamiratlarını profesyonelce ehil bir şekilde gerçekleştirmektedir. Körfez Arçelik Klima Servisi yetkili servis eliyle tüm klimaların çözüm adresi olmayı sürdürmektedir. Onarım için kullandığı metotlar her zaman dünya standartlarında olmuştur. Bir klimanın montajından tamiratına kadar tüm süreçte temel çalışma mantığını göz önünde bulundurarak hareket etmektedir. Klimanın yerini değiştirmeden tamiratına kadar her işlem  yetkili personeller tarafından bir standart çerçevesinde halledilmektedir. Klima onarımlarında kullanılan yöntemler klima modeline göre farklılık gösterse de değişmeyen tek şey kaliteli tamirat işlemidir. Körfez Arçelik Klima Tamiri bünyesindeki uzman, deneyimli ve güvenilir teknisyenler vasıtasıyla tüm klima arızalarında müşterilerinin beklentileri üzerinde işler çıkarmaktadır. Bu servis için klima tamiratında müşteri memnuniyeti ve kalite her zaman ön planda olmuştur. Tamirat alanında profesyonel teknik ve yöntemler kullanarak klimaların ilk günkü verimliliğine kavuşturulmasına büyük katkılar sunmaktadır. Söz verdiği zamanda ve sürede klima onarımlarını gerçekleştiren Körfez Arçelik Klima Servisi bölgesinin en iyi klima ustası kimliğini taşımaktadır.

Körfez Arçelik Klima Montaj Servisi

Klima montajlarından kullanım sırasında gerekli verimin alınabilmesi için Körfez Arçelik Klima Yetkili Servisi gerekli hassasiyeti göstererek klimaların en iyi şekilde takılması işlemini gerçekleştirmektedir. Eğer klima montajı standartlar ölçüsünde gerçekleştirilirse yaşam alanının konfor düzeyi artar. Böylece klimalardan maksimum düzeyde fayda sağlanmış olur. Montaj işlemi için yetkin, etkin ve teknik açıdan uzmanlaşmış servislerden yardım almak gerekiyor. Çünkü klimanın montajı büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Her işte olduğu gibi klima takılma işlemi de dışarıdan gözüktüğü gibi kolay bir işlem değildir. İlk zamanlar sorunlar çıkmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük problemlerle karşılaşabilirsiniz. Onun için daha baştan montaj işlemi sırasında gerekli tedbirleri alarak sağlıklı bir klimaya sahip olmak gerekiyor.

Körfez Arçelik Klima Montajı

Körfez Arçelik Klima montajı işlemine geçilmeden önce kesinlikle klima seçiminin çok iyi yapılması gerekiyor. Yani kullanılacak alanda ne tür klimaya ihtiyaç varsa ona göre iyi bir seçim yapılmalı. Ayrıca klimanın kapasitesi, niteliği ve büyüklüğü kesinlikle kullanılacak alana göre tespit edilmelidir. Yani her klima her alanda denk gelişe kullanılmaz. Bunu da ancak klima uzmanları tespit eder ve karar verir. Klima seçiminden sonra mutlaka kullanıcının klima kullanımı ile ilgili görüşü alınarak işe başlanılmalıdır. Eğer klimayı kullanacak kişi standartlardan aykırı bir talebi varsa mutlaka kullanıcıya bu durum aktarılmalıdır. Klima montajı için talep edilen yerin uygun olması gerekiyor. Ayrıca kullanım esnasında insan sağlığına zarar verebilecek bir yer olmamasına büyük özen gösterilmelidir. Yanlış bir klima montajı kullanıcının sağlığını da tehdit eder ve ilerleyen zamanlarda olumsuz yönde vakalara neden olur. Körfez Arçelik Ticari Klima Montajı  ile klimalarınızın hem iç hem de dış üniteleri güzel bir şekilde yerine takılarak performansı yüksek bir klima ortaya çıkarılır. Ayrıca ilerleyen zamanlarda montaj sonrası hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Bunun için Körfez Arçelik Klima servisi gerekli tüm tedbirleri alarak verimi yüksek bir klimayı sizlerin konforuna sunar. Körfez Arçelik Klima Montajı  bulunduğu bölgede montaj konusunda bir numaradır. Çünkü tüm klima modellerinin çalışma prensibini bilen iyi uzmanlara sahiptir. Ayrıca montaj işlemi konusunda profesyonel bir servistir.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.