Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Körfez Auer Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Körfez Auer Kombi Servisi

Körfez Auer Kombi Servisi

12 Aralık 2017 16:11
Körfez Auer Kombi Servisi

Günümüzde teknoloji ilerledikçe, insanların daha konforlu yaşam şartlarına daha ekonomik olarak sahip olabilmeleri amacı doğrultusunda, ısıtma sistemleri gelişimini devam ettirmektedir. Ne tür ısıtma modeli olursa olsun Körfez Auer Kombi Servisi ile  daha emin ellerdedir. insanların ekonomik bağımsızlık istemeleri sonucu ortaya çıkan kombili sistemler ortaya son yıllarda yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu ısıtma tesisatında kullanılan cihazların ayrıntılı olarak her zaman bakımını yaptırmak gerekiyor.

Körfez Auer Kombi Tamir, Bakım Servisi

Körfez Kombi Servisi doğal gaz, ısıtmalı tüm cihazların iş ve işlemleri için her daim hazırdır. Doğal gazlı cihazların  özellikle yeni yerleşim bölgelerinde hızla arttığı gözlemlendiğinde bakım işleri daha da önem kazanmaktadır.   Bu nedenle eğer ısıtma sistemleri için bir doğalgazlı kombi kullanıyorsanız hayati risk oluşturmamak için hiçbir şekilde bakımların aksatmamanızı öneriyoruz. Körfez Auer Kombi Servisi ısıtma ve sıcak su sağlama amacına yönelik olarak kullanım alanı yaygın olan kombi sistemlerinin her daim risksiz bir şekilde çalışması için gereken tüm çalışmayı anında yansıtabilmektdir. Auer Kombi Servisi petek temizliklerini de yaparak ısınmanın sadece kombi cihazı ile olmadığını tüm müşterilerine aktarmaktadır. Çünkü ısınma işlemi cihazla birlikte tesisat, borular, enerji girişleri ve bunun sonucunda faydalandığınız radyatörlerden geçmektedir.

Körfez Auer Kombi Bakımı

Az yer kaplayan ve montajı kolay olan kombilerin bakımı Körfez Auer Kombi Bakımı ile kolay ve hızlı bir şekilde halledilmektedir. Kombi bakımı kapsamında filtrelerin temizliği yapılarak içerisinde biriken her tür kir temizlenir. Bar basınç seviyelerine bakılarak herhangi bir düşüklüğün nedeni araştırılır. Ayrıca genleşme tankları gözden geçirilir. Körfez Auer Kombi Servisi kapsamında kombi cihazının bağlantılı olduğu elektrik girişleri kontrol edilir. Cihaz içindeki elektronik parçaların hepsi tek tek gözden geçirilerek herhangi bir arıza durumuna yönelik tespit yapılır. . Körfez Auer Kombi Bakımı ile tesisattan cihaza kadar herhangi bir su sızdırmazlık olayı var mı yok mu detaylı kontrolü yapılır. Eğer bir sızdırmazlık söz konusu ise acilen tedbir alınarak sorun anında giderilir. Ayrıca genel bakım ve temizliği yapılarak performansı arttırırlar. Sonuç olarak tüm kontroller sonucu sıcak su ve yanma konusu da gözden geçirilerek herhangi bir aksaklık söz konusu ise müdahale edilir.

Körfez Auer Kombi Tamiri

Kombi sistemlerindeki her türlü sorun gün içerisinde Körfez Auer Kombi Servisi ile halledilerek  kullanıcıların mağduriyetleri kısa sürelerde giderilir. Bir kombinin arızası; bakımsızlıktan, kullanım şeklinden, kullanım süresinden ve çevre şartlarından kaynaklı olabilir. Bu yüzden bireysel olarak kesinlikle kombiye müdahale etmeden Körfez Auer Kombi servisine danışarak hareket etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle bakım yapılmayan kombilerin yıl içerisinde daha fazla arızalandığından bakımları hiçbir şekilde aksatmayınız. Yine de herhangi bir arıza durumunda Körfez Auer Kombi Servisi ile iletişime geçerek ve bilgi alarak hareket etmeniz cihazlarınızın performansı açısından önemli bir husustur. Körfez Auer Kombi Tamiri ile tüm kombi problemleriniz anından tespit edilerek en az masrafla halledilmektedir. O yüzden bu servise alo demeniz yeterlidir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.