Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Kurumsal Servis Hizmeti

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Kurumsal Servis Hizmeti

Kurumsal Servis Hizmeti

04 Nisan 2020 09:45
Kurumsal Servis Hizmeti

Kurumsal Servis Hizmeti Kurumsal Servis Hizmeti, İşletmeler içinde farklı alanlarda, hem havanın değişmesini hem de ısıtma aracı olarak kullanılması için pek çok klima tipi monte edilir. Klimaların düzgün ve verimli çalışmaması, işletmenizin elektrik yükünü artıracaktır. Filtreleri temizlenmemiş ve bakımları yapılmamış olan klimalar hem sağlıksız havayı solumanıza hem de hiçbir verim almamanıza neden olur. Bu süreç kısır döngü haline dönerek sürekli çalışan ve ısınmayan/soğumayan ortamlara maruz kalabilirsiniz. Üstesinden gelmek içinse kurumsal bazda hizmet veren servilerle çalışmanız gerekir. İşletmemiz, her zaman yanınızda olan, kurumsal kimliğe sahip firmalara hizmet veren yapıdadır. Klimalarınızı güvenilir ve kaliteli şekilde bakım ve tamire tabi tutuyor, gerekli noktalarda özel hizmetlerimizi de sunarak sizleri memnun ediyoruz.

Kurumsal Servis Hizmeti nde Kaliteli Ekipman

İşletmenizin ihtiyacı olan kurumsal klima bakımını en güvenilir şekilde gerçekleştirecek olan şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. İşletmelerinizde yer alan klimaların tüm bakımlarını hassas ekipmanlarla yapıyor, düzenli ve sağlıklı çalışmaları için onları tamir ediyoruz. Her zaman uygun fiyat garantisiyle çalıştığımız işletmemizden dilediğiniz zamana randevu alabilir ve klima sistemlerinizin hem bakımının hem de tamirinin yaptırılmasını sağlayabilirsiniz. İşletmemiz sizlerden gelecek tek bir telefonla bakım ve tamire hazırdır. Böylece en güvenilir ve en hızlı servis hizmetini sağlayarak, kısa sürede ürünlerinizin eski performansına dönmesini sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz her hizmetimizi güvenilir bir şekilde sürdürmek için kaliteli ürünler kullanıyoruz.

Profesyonel Ekiple Kurumsal Servis Hizmeti

Hizmet verdiğimiz, bakımını sağladığımız klimalarınızı, sektör tecrübemizle destekliyoruz. Klima bakımı ve tamiri, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Alanında sektör tecrübesi olan şirketimiz, müşterilerine güvenilir hizmet sunarken aynı zamanda uzmanlığı olan profesyonellerle hizmet verir. İşletmenizin tüm sistemine bakım yapabilecek, kısa sürede sorunu saptayabilecek ekibimiz, sizlere en kısa sürede ulaşarak dilediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir. Profesyonel ekiple çalıştığımız için işlerimiz kusursuz olarak gerçekleşmektedir. Çalışanlarımızın her biri klima tipleri hakkında bilgili, geniş hizmet seçeneklerine uygun olarak kendisini yetiştirmiş durumdadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişim kurmanız yeterlidir.

Uzun Süre Çalışan Klimalar

Hizmetlerimizi garantili şekilde sunarak, sizlerin hiçbir zaman mağdur olmamasını sağlıyoruz. Dilerseniz yılda iki kere düzenli olarak klima bakımlarınızı yapabiliyor, tamirlerinizi en uygun koşullarda yerine getiriyoruz. Evlerimizde kullandığımız klimaları genellikle tüm gün çalıştırmıyoruz bunun aksine işletmelerdeki klimalar neredeyse tüm mesai boyunca açık kalabiliyor. Bizler bu açık kalmanın getirdiği yorulma ve bakım ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyoruz. Klimalarınızın motor gazlarını kontrol ediyor, yeterli derecede ısıtma ve soğutma yapabildiğinden emin oluyoruz Hizmetlerimizi her gün gelişen teknolojiyle uyumlu olarak sunuyor, kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kurumsal Servis Hizmeti olarak klimalarınızın dilinden anlıyor, bozuk olan noktalarına tamir hizmeti veriyoruz.

Bakım ve Tamir Hizmeti Verdiğimiz Klima Tipleri

İşletmeniz restoran, cafe gibi yiyecek içecek sektörüne dahil olabilir. Sürekli insan giriş çıkışı olan alışveriş merkezleri ya da holdingler olabilir. Bunun yanında ofislerde kullanılan klimalara da gerekli bakımları sağlayabilmekteyiz. Hizmetlerimiz, tüm kurumsal işletme tiplerine uygun olup, sizlere en iyi verimi verecek şekilde planlanmaktadır. A’dan Z’ye klima bakımınızı işletmemize yaptırabilir, düzenli aralıklarla kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Bakım ve tamir hizmeti sağladığımız klima tipleri:

  • Duvar tipi
  • Tavan tipi
  • Yer tipi
  • Asma tavan tipi
  • Salon tipi
  • Kanallı tipler
  • Mobil taşınabilir tip

Kurumsal Servis Hizmeti olarak müşterilerimize etraflıca hizmet verirken, klima tipi fark etmeksizin hizmet sağlıyoruz. Sizlerin iş yerlerinizin düzgün şekilde havalandırılmasını, ısınmasını ve soğumasını sağladığımız ürün ve hizmet yelpazemiz, müşterilerimizi memnun etme çabamızı taşımaktadır.

Klima Motor Bakımı

Klimalarınızda, motor bakım hizmeti de veriyoruz. Gazı biten, pervaneleri düzgün ve verimli çalışmayan motorlarınızın bakımını sağlayarak sizlere en verim verecek hale getiriyoruz. Özellikle büyük işletmelerde havalandırma tipi klimalar kullanılması, motorlarının da çok büyük olmasına neden oluyor. Bu amaçla, hizmetlerimizi her zaman geniş tutarak, sizlerin ihtiyaç duyduğu alana yöneliyoruz. Klimalarınızın sabitlenmesinde, motor ünitesinin yerleştirilmesinde de sorun yaşıyorsanız, yine bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz her zaman uygun fiyat çerçevesinde sizlere sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetimizi artırırken verdiğimiz hizmetlerin hiçbir zaman yarım ve eksik olmasına müsaade etmiyoruz. Etraflı hizmetler vererek, hizmetimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Klima Filtrelerinin Temizlenmesi

Kurumsal Servis Hizmeti, İşletmenizde yer alan birbirinden farklı noktalarda konumlanmış tüm klimalarınızın içinde yer alan filtrelerini temizliyoruz. Mevsim geçişlerinin yanı sıra, düzenli çalıştırılan klimaların toz topladığı ve çalışma randımanını düşürdüğü bir gerçek. Klimalarınızın dışarıdan alıp iç mekana verdiği havanın bu filtrelerden geçtiğini bilmelisiniz. Sürekli kirli ve toz dolu bir filtreden geçen hava sizleri sık sık hasta edebilir hatta alerjik reaksiyonlara bile sebep olabilir. Bu nedenle, işletmenizdeki klimaların filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi, içeride solunan oksijeni de etkilemektedir. Güvenilir firmamız, müşterilerine kaliteli ekipmanlarla hizmet vermektedir.

Kurumsal Servis Hizmetleri nde Temiz Hizmet

Arçelik Kurumsal Çözümler olarak Hijyeni önemsiyoruz, bunun için çalışırken etrafı olabildiğince temiz kullanıyoruz. Müşterilerimizin çalıştığı alanlarda en kısa sürede hizmetimizi bitirerek, onlara daha sağlıklı hava bırakıyoruz. Çalışırken mutlaka galoş giyiyor, yerleri kirletmeden hizmetinizi karşılıyoruz. Müşterilerinizin bizlerden bakım ve tamir istemesi sonrasında, içi araç gereç dolu aracımızla yola çıkıyoruz. Gerekli olan alet, malzemeyi beraberimizde getirerek, detaylı ve çevreli bir hizmet veriyoruz. İşletmenizde kaç tane klima bulunduğu ve kaçının bakıma ihtiyacı olduğunu saptayarak, en verimli şekilde ürünleri kullanmanızı sağlıyoruz.

Klima Montaj Hizmeti

İşletmenizden taşındınız ve bir başka binaya geçtiniz fakat çok para harcadığınız klimalar ve üniteler eski işletmenizde mi kaldı? Bizler bu alanda da sizlere yardımcı oluyoruz. Klima bakım ve tamirlerinin yanı sıra, demonte ve monte hizmetlerinde de görevimizin başındayız. Klimalarınızı kendiniz söküp taşıyabilirsiniz fakat bu durum geri dönülmez bozukluklara yol açabilir. Örneğin klimalarınızın gazının kaçması ya da motorda görünmez bir hasar oluşması taşınma sırasında meydana gelebilir. Bu yüzden profesyonel ellerden yardım almak, sizlere en güvenilir şekilde hizmet vereceğimiz anlamına gelir.

Klimaların Yer Değiştirilmesi

Kurumsal Servis Hizmeti, İşletmede küçülmeye ya da büyümeye gidebilirsiniz. Bu durumlarda ofisler içinde yer alan klimaların artırılması ya da azaltılarak başka bir bölgede yoğunlaşması gerekebilir. İşletme içerisindeki tüm klimalarınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde bulundukları alandan alarak bir başka alana götürebiliyoruz. Kurulumunu gerçekleştirdikten sonra çalıştırarak verimli ve etkin çalıştığına emin oluyoruz. Hizmetlerimizi sağlarken en dikkat ettiğimiz şey, müşteri memnuniyeti ve ürünlerin devamlılığını sağlamaktır. Bu yüzden güvenilir işletmelere, güvenilir klima bakım ve tamir hizmetleri yakışır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.