Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Lg VRF Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Lg VRF Klima Servisi

Lg VRF Klima Servisi

Lg VRF Klima Servisi

Bina yapılarına ve coğrafi konumlara uygun iklimlendirmenin yapılabilmesi için teknoloji hızla gelişmektedir. İklimlendirme sistemleri için geliştirilen teknolojiler, VRF klima sistemleri ortaya çıkarmış ve düşük enerji kullanımı ile yüksek performanslar elde edilmeye başlamıştır. Lg VRF klima sistemleri, çevre dostu ve enerji verimliliği yüksek olan teknolojidir. Lg VRF klima servisi hizmetleri ile klima kapasite hesaplamaları yapabilir ve en uygun sistemin seçimini yaparak montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Lg VRF klimalar, küçük alanlarda en iyi verimlilikler kullanımlar sağlamaktadır. Her mekanda rahatlıkla kullanılan Lg VRF klimaların ürün yelpazesi çok geniştir ve servis hizmetleri kalitesi ile güvenli kullanım sağlamaktadır.

Lg VRF Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Lg VRF Klima En İyi Fiyat Seçeneği

Lg VRF klima servis hizmetleri ile ürünün kalitesi görülebiliyor. Kullanım alanı ve ürün türü çok geniş olan Lg VRF klimaları satın almadan önce servis hizmetleri, keşif yaparak, ihtiyaca en uygun olan cihaz türünü belirliyor. Keşif işlemleri yapıldıktan sonra kapalı alanın iklimlendirilmesi için hem özellik hem de alanın dekoruna uygun ürün modelleri belirleniyor ve en iyi fiyat seçeneği ile satış işlemleri gerçekleştiriliyor. Lg VRF klima tasarımları kullanılan maddeler, çevreye zarar vermeyen maddelerden oluşmakta, geri dönüşüm ilkesine uygun teknoloji ile üretilmektedir. Lg VRF klima servisi hizmet desteğini, satış ve satış sonrası, bakım, onarım, aksesuar ve yedek parça desteği olarak sağlanıyor.

Lg VRF Klima Servisi Özellikler

Kapalı alanların, düşük enerji ile daha iyi soğutulması ya da ısıtılması için VRF klima sistemleri tercih edilmektedir. Lg VRF klima servis hizmetleri ile binalara kurulumu yapılan klima sistemlerinde, dış ünite %100 temiz hava temini sağlıyor. En iyi servis desteği sunulan Lg VRF klima modellerinin ortak özellikleri şunlardır;

 • Yüksek performans
 • Kompakt yapıya sahiptir
 • Montaj işlemleri çok kolaydır
 • Bireysel ve merkezi kumandaları vardır
 • Otomatik soğutucu şarjı bulunmaktadır

Lg VRF klima modellerinin ekonomik çalışma modları bulunmakta ve enerji tasarrufu sağlayarak, yüksek verimlilikte soğutma/ısıtma sunmaktadır.

Lg VRF Klima Avantajları

İzmit Lg klima servisi destek hizmetleri ile tüm kullanım alanlarında, güvenli kullanım ile en iyi avantajları sunuyor. Lg VRF klima modelleri, her ortama uyumlu olması için farklı tasarımlarda üretilmiştir. Kurumsal iklimlendirme çözümlerinde en ideal klima sistemlerini Lg VRF klima modelleri arasında bulabilirsiniz. Lg VRF klimalar, yüksek tavan modu, otomatik temizleme özelliği, bağımsız çalışma ve dış ünite ile tam uyumlu olması kullanıcıya çeşitli avantajlar sunuyor. Lg VRF klima servisi ve ürünlerin kullanıcıya sağladığı avantajlar şunlardır;

 • Montajı kolaydır,
 • Kolay temizlenebilir,
 • Üfleme kontrolü sağlamaktadır,
 • Tasarım esnekliği yüksektir ve her ortama uygun modeller mevcuttur,
 • Enerji tasarruf sağlar,
 • İşletme maliyeti düşüktür,
 • Düşük ses seviyesinde çalışır,
 • Isı geri kazanımı sağlamaktadır.

Lg VRF klima modellerinin, farklı tasarımlara sahip olması, kurulum yapılacak olan alanın genişlik ve dekor yapısına uygun olması, büyük avantajlar sağlıyor.

Lg VRF Klima Kullanım Alanları

Lg VRF klima sistemleri için sunulan servis hizmetlerinin kalitesi ve destek hizmetlerinin kesintisiz olması, tüm kullanım alanlarında tercih edilir olmasını sağlıyor. Lg VRF klima modelleri için esnek tasarımların geliştirilmesi, her alanda rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Merkezi iklimlendirme yapılan binalar için Lg VRF klima modelleri avantajlı kullanım sağlamaktadır. Lg VRF klima servisi hizmetlerinin sunulduğu ve ürünlerin kullanıldığı alanlar arasında şunlar gösterilir;

 • Konut, villa, plaza,
 • Otel,
 • Alışveriş merkezi,
 • Restoran,
 • Hastane,
 • Tiyatro ve sinema,
 • Fabrika,
 • İş yeri ve stadyum,
 • Lg VRF klima modelleri, hem geniş kapalı alanlar hem de dar kapalı alanlar için uyumlu çeşitlerden oluşmaktadır.

VRF Klima Keşif Hizmetleri

Kapalı alanların insan sağlığına uygun şekilde iklimlendirilebilmesi, doğru ürünün belirlenmesi ve montaj yapılacak yerin tespit edilmesi önemlidir. Lg VRF klima servisi, keşif hizmetlerini aynı gün yaparak, kurulum için proje hazırlama işlemlerini yapıyor. VRF klima sistemleri nin doğru yere montajının yapılabilmesi ve tesisatta kullanılacak olan malzemelerin belirlenmesi, dış ünitenin doğru yere bağlantısının yapılması keşif hizmetleri ile sağlanmaktadır. Keşif işlemleri, servis hizmetlerinde çalışan uzman ekipler ile yapılmaktadır.

VRF Klima Montaj İşlemleri

VRF klima sistemlerinde, montaj öncesinde, projelendirme yapılmalıdır. Lg VRF servisi hizmetlerinde, satış öncesinde yapılan keşif ile doğru ürün belirlenmekte ve gerekli altyapı oluşturularak montaj işlemleri yapılmaktadır. Montaj işlemlerinde, kurulumun hatalı yapılması, iklimlendirme sisteminin hem insan sağlığı açısından hem de maddi açıdan zararlara neden olabileceği bilinmelidir. Lg VRF klima servisi hizmetlerinde tüm işlemler profesyonelce yapılarak, sistemin %100 verimlilikle çalışması sağlanmaktadır. Uzman ekipler, montajı yapılacağı yerde, en iyi çözüm sistemlerini geliştirerek, tüm montaj işlemlerinin güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

VRF Klima Bakımları

Lg VRF klima modelleri, şık tasarımları ve geniş ürün seçenekleri ile ihtiyaç duyulan her yere uyumlu ürünlerden oluşmaktadır. Lg VRF klima servisi destek hizmetleri ile tüm bakım hizmetlerinin aynı gün sunulması, müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Profesyonel ekip ile sunulan servis hizmetlerinde, VRF klimaların, periyodik bakımları ve arıza onarımları yapılıyor. Klimaların periyodik bakımları yapılmadığında, çeşitli arızalara ve klima hastalıklarına neden olabilecektir. Kapalı alanların, yüksek verimlilikte ve insan sağlığına uygun şekilde soğutulabilmesi için Lg VRF klimaların, tüm bakımları profesyonel ve alanında uzman ekipler tarafından servis talebi yapıldığı gün yapılıyor.

Klima Bakımlarında Neler Yapılıyor?

Lg VRF klima servisi hizmetleri ile klimaların ilk günkü gibi yüksek verimlilikte çalışması sağlanmaktadır. Servis ekipleri, VRF klima bakımlarında, arıza tespit ve onarımı ile birlikte genel bakım hizmetleri sunuyor. VRF klima bakımlarında yapılan işlemler şunlardır;

 • İç ve dış ünite kontrolleri yapılır
 • İç ve dış ünite temizliği yapılır
 • Klima gaz ölçümleri yapılır ve tüm giriş – çıkış sistemleri denetlenir
 • VRF klima sistemi elektrik bağlantı ve tesisatı kontrol edilir
 • Ses kontrolü yapılır
 • Alçak ve yüksek basınç değerleri kontrol edilir

Bakım işlemleri sırasında yapılan tüm kontrol ve işlemler, sistemin daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Kullanıcılar, bakım hizmetlerinin yetkili ve uzman kişiler yapılmasını sağlamalıdır.

Lg VRF Klima Servisi Yedek Parçaları

Lg VRF klima sistemleri, kurulduktan sonra, uzun süre sorunsuz kullanım sunacaktır. Ancak periyodik bakımları yapılmayan ve uzun süre kullanılan klimalarda bazı parçalar zamanla eskimeye ve arıza yapmaya başlayacaktır. Lg VRF klima servis ağı Türkiye genelinde çok geniş olduğu için klima sistemlerinde oluşan arızalar için her türlü yedek parça aynı gün temin edilebilmektedir. Klima modeline uygun orijinal yedek parçalar kullanılarak, tüm bakımlarda en iyi çözümler oluşturuluyor.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.