fbpx

Midea Blanc Dc İnverter 24.000 Btu Klima

Midea Blanc Dc İnverter Btu Klima

Midea Ar&GE mühendisleri tarafından enerji/sezonsal verimlilik yönetmeliğine göre tasarlanan cihazların genel amacı 2020 yılı politikası ile %20 daha fazla yenilebilir enerji kaynağı kullanımı, %20 daha az CO2 gibi sera gazı emisyonu ve %20 daha fazla enerji verimli ürünlerin kullanılmasını kapsar.

Midea Blanc Dc İnverter Btu Klima yüksek enerji sınıfı ve ısıtma-soğutma özelliği ile her mevsim kullanabileceğiniz bir üründür.

ERP (Enerji İlgili Ürün)

kaliteli klima mideaMidea Ar&GE mühendisleri tarafından enerji/sezonsal verimlilik yönetmeliğine göre tasarlanan cihazların genel amacı 2020 yılı politikası ile %20 daha fazla yenilebilir enerji kaynağı kullanımı, %20 daha az CO2 gibi sera gazı emisyonu ve %20 daha fazla enerji verimli ürünlerin kullanılmasını kapsar. 12kW yaklaşık olarak 41.000 Btu/h kapasitesi ve aşağısını kapsayan bu yönetmelik ile ilgili uyumlaştırılmış ulusal standartlarda tanımlanmış elektrik enerjisi ile çalışan ev tipi klimaları içermekte olup, yönetmeliğe göre, başta iç ve dış test şartlarını sağlamak zorundadır. SEER ve SCOP değerleri üç farklı bölge sıcaklık kategorisi belirlenerek test edilmiştir. Bunlar, meteorolojiden alınan yıllara göre ortalama sıcaklık değerleri olarak daha sıcak bölge, ortalama bölge ve daha soğuk bölge olarak belirlenerek enerji etiketi mevsimsel olarak oluşturulmaktadır.

A++ Enerji Verimliliği

A++ Enerji verimliliği klimaKlimaların, soğutma modunda enerji verimlilik oranı (SEER) ve ısıtma modunda performans katsayısı (SCOP) ne kadar yüksek ise enerji verimliliği de o kadar yüksek demektir. Midea üstün teknolojisi sayesinde iç ve dış ünite fanları dahil tüm motorları DC Inverter olarak kontrol etmektedir. Bu sayede soğutma modunda Sezonsal Enerji Verimliliği Sınıfı yapılan testler neticesinde A++ olarak kayıt altına alınmıştır. Bu da elektrik tasarrufu ve ekonomi anlamına gelmektedir.

3D DC Inverter Teknolojisi

dc inverter klimaMidea Blanc Dc İnverter Btu Klima sabit frekanslı, klasik klimalarda kompresör sürekli açılıp kapanarak çalışır ve enerji harcamalar en yüksek seviyeye ulaşır. Inverter teknolojisine sahip Midea klimalar, kapasitesini kendisi otomatik olarak ayarladığı için kompresördeki duruş/kalkışlar en aza iner. Enerjiyi verimli kullanma olanağı en üst seviyeye çıkar.Enerji tüketiminde %30-40 tasarruf etme imkânı olur. Ayrıca ısı saptamaları klasik klimalara göre çok daha az olduğundan kullanıcısına daha konforlu bir ortam sunar. DC Inverter tipi birçok klima sadece 120˚ sinüs dalgası frekansında kontrol imkânı tanırken, Midea DC Inverter teknolojisi bu aralığı çok daha geniş olan 180˚ sinüs dalgası frekansında kullanmaktadır. Bununla da yetinmeyen Midea bu ileri teknolojiyi şimdi 3D teknolojisi ile geliştirerek, kompresörü + dış ünite fanını + iç ünite fanını da DC Inverter teknolojisinde imal etmektedir. Bu yenilikçi teknoloji ile çok daha verimli ve sessiz çalışma elde edilmekte ve konfor şartları çok yükseklere taşınmaktadır.

3 Boyutlu Hava Üfleme

üç boyutlu hava üflemeli klimaOtomatik yatay ve manuel dikey hava yönlendirme kanatçıklarının salınımları sayesinde oda da hava sirkülasyonu homojen bir şekilde dağılması sağlanır. İstenilen sıcaklıktaki eşit dağılan havadan kaynaklı şartlandırılan oda da konfor en üst düzeyde olması sağlanır.

 

 

Vites Fonksiyonu

Midea Blanc Dc İnverter Btu Klima Enerji tüketiminde daha fazla tasarruf sağlamak için Midea Blanc serisinde aktif enerji kontrolü teknolojisini kullanmıştır. Uzaktan kumanda üzerinden vites (gear) tuşuna basarak kompresörün çıkış gücünü 3 kademe olarak kontrol ederek daha fazla enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

 

Beni İzle Fonksiyonu

akıllı klima mideaBeni izle fonksiyonu ile MIDEA üstün teknolojisinin akıllı algılayıcı hisse- dicileri sayesinde odadaki konumunuz algılanır ve siz herhangi bir işlem yapmadan cihaz ayar sıcaklığına getirilir. Böylelikle üstün konfor ve enerji tasarrufu sağlanmış olur.

 

 

Beklemede 1 Watt Enerji Tüketimi

tasarruflu klimaGünümüzde birçok elektrikli ev aletleri kullanılmadığı anlarda bile (Standby) ciddi elektrik tüketir. Bu tip gizli enerji sarfiyatını ortadan kaldırmak için çalışan Mission Serisi split klimaları için yüksek teknoloji geliştirilmiştir. Özel sistem sayesinde enerji tasarrufuna destek olmayı başarmış. Normal şartlarda “bekleme modunda” (Standby) 4-5 watt enerji tüketen klimaların aksine %70-80 enerji tasarrufu sağlayarak 1 watt enerji tüketir.

Çift Yapılı HD Filtre

HD(sık dokulu) filtre tozun iç üniteye gelmesini engellerken katalizör filtre ile zararlı uçucu organik bileşenlerin yanı sıra zararlı gazları ve kötü kokuları gideren bu ileri teknoloji filtre ile odanızdaki hava filtresi daha iyi ve sağlıklı olacaktır.

 

 

Kendi Kendini Temizleme

Midea Blanc Dc İnverter Btu Klima ile daha temiz nefes almanızı sağlamak için geliştirilmiş bu üstün özellik ile eşanjör de oluşabilecek bakteri ve mantarların üremesinin önüne geçilmiş olur. Böylelikle size sevdiklerinize sağlıklı bir yaşam alanı yaratır.

 

 

Lütfen Rahatsız Etme Fonksiyonu

Lütfen rahatsız etme butonuna basıldığında tüm uyarı sesleri ve led ekran ışığı kapatılarak, iç ünite fanı daha sessiz bir moda geçer. Böylece iç mekanda size daha sessiz ve huzurlu bir ortam sağlar.

 

 

Ekonomi Modu (ECO)

Uzaktan kumanda üzerinden ekonomi modu tuşuna basıldığında programlanabilir ekonomi modu 8 saat boyunca etkinleştirilerek %60 enerji tasarrufu sağladığı test koşulları çerçevesinde kanıtlanmıştır. Sizde bu tuş ile normal moda göre daha az enerji tüketerek düşük elektrik faturaları ile cebinizi koruyabilirsiniz. Ekonomi modunun sadece soğutma modunda geçerli olacağı unutulmamalıdır.

Güçlü ve Süper Soğutma

Midea Blanc Serisi split klimanın işlevsel uzaktan kumandasıyla tek bir tuşa dokunarak güçlü ve süper soğutmaya hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu fonksiyonun aktif olması ile birlikte klima otomasyonu kendini 17 ̊C’ye ayarlar. Fan hızını en yüksek seviyeye ulaştırarak size ve sevdiklerinize konforlu bir yaşam alanı sağlar.

 

Konforlu Uyku Fonksiyonu

Midea Blanc Dc İnverter Btu Klima üstün teknoloji ile geliştirilmiş bu fonksiyon klimanızın fan devreni ve sıcaklığını uyku evrenize göre otomatik olarak ayarlayarak kesintisiz bir şekilde dinlenmenizi sağlayacaktır.

 

 

Kocaeli Midea Klima Yetkili Servisi hizmetlerimizle aynı gün montaj İmkanı. 0262 331 15 69

[wpseo_map max_number = “undefined” width = “1000” height = “300” zoom = “11” map_style = “roadmap” kalabilecek = “1” gösterilebilir = “1” show_route = “0” show_state = “0” show_url = ” 1 “]

Tıkla ve Ara (Teknik Servis)