Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Montaj Hizmeti

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Montaj Hizmeti

Montaj Hizmeti

04 Nisan 2020 08:47
Montaj Hizmeti Eviniz ya da iş yeriniz için bir ürün satın aldığınızda, ürünün kullanım amacına uygun olarak yerine montaj hizmeti gerekiyor. Montaj işlemleri, cihaz ve sistemlerin verimliliği açısından önemlidir. Montaj işlemlerinin, o konuda uzman olan kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Yanlış montajlar, çeşitli güvenlik risklerine ve sistemin düzenli çalışmamasına neden olabilecektir. Montaj yapılacak yerin önceden hazırlanmış olması ve montaj için randevunun oluşturulması gerekiyor. Firmamız, müşterilerimizden montaj talebi geldiğinde, ürünün kendilerine ulaşıp ulaşmadığını sormakta ve ürün tesliminden sonrası için montaj randevusu vermektedir. Tüm montaj işlemlerimiz, montajı yapılacak ürün türüne göre uzman ekiplerimiz tarafından yapılıyor.

Montaj Hizmeti Çalışma Planı

Montaj hizmetlerimizi talep eden müşterilerimize hizmetlerimizi, kesintisiz olarak sunuyoruz. Montaj hizmetlerimizi belirli bir plana göre yapıyor ve müşterilerimizle bilgi paylaşıyoruz. Ürün ile birlikte montaj hizmeti satın alan müşterilerimize ürün ulaştığında, montaj işlemleri için bizlere montaj talebi ulaşmakta ve bu hizmeti hemen sağlamaktayız. Müşterimiz ürünü teslim aldıktan sonra, firmamızı arayarak, montaj hizmeti için randevu alabilmektedir. Alınan randevuya göre uzman ekiplerimiz belirlenen adrese gider ve gerekli iş güvenliği kurallarına uyarak, montaj işlemlerini tamamlarlar.

Montaj Hizmetlerinde Dikkat Edilecek Hususlar

Firmamız verilecek olan montaj hizmetlerinin, zamanında verilebilmesi ve güvenilir olabilmesi için bazı hususlara dikkat etmektedir. Müşterilerimizin de bu hususlara göre hizmet talebinde bulunulması istenmektedir.
  • Montaj hizmeti için randevu oluşturmak
  • Montaj yapılacak yerin müşteri tarafından hazırlanması
  • Müşteri iletişim bilgilerinin doğru verilmesi
  • Randevu tarihinde hazır olmak
Montaj hizmetlerini verecek olan ekiplerimiz, adrese gittiğinde, müşteri hazır değilse ya da montaj yerini hazırlamamış ise ekiplerimiz montajın yapılabilmesi için yeniden randevu alınması gerektiğini belirtecektir. Bu müşteri için zaman kaybı oluşturacaktır. Bu sorunların yaşanmaması için montaj hizmetlerinden hem ekiplerimizin hem de müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Mobilya Montajı

Mobilya ürünleri, mağazada, kurulu olarak gösterilir ve müşteri satın aldığında, nakliyenin kolay olması için demonte olarak teslim edilir. Satın alınan mobilya ürünlerinin, kullanım yerinde montajının yapılması gerekiyor. Montajın doğru yapılabilmesi için ürünü ve kurulum sistemini bilen ekipler tarafından yapılması gerekiyor. Firmamız, mobilya montajı hizmetlerinde uzman ekiplerimiz ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Mobilya montaj hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz hususlardan bazıları şunlardır.
  • Kurulumun yapılacağı yerin boş olması,
  • Dengeli kurulum için zeminin düz olması,
  • Kurulum sonrasında yer değiştirme olmayacak yere kurulumun yapılması,
  • Montaj yapılacak alanda bulunan tüm elektrik ve su tesisatı ile ilgili sorumluluklar müşteriye aittir.
Montaj hizmetlerimizde, işçilik hizmetlerimiz için belirlenen şartlar için garanti veriyoruz. Mobilya ürünlerinin bazıları ağır parçalardan oluştuğu için tüm bağlantılarının sağlam yapılması önemlidir. Bunun için montaj ve sökme işlemleri için firmamızdan hizmet alınmasını öneriyoruz.

Mutfak Montaj Hizmetleri

Arkom Isı, her alanda montaj hizmeti vermektedir. Mutfağını yenilemek isteyen ve hazır mutfak sistemi satın alanlara, montaj hizmeti veriyoruz. Hazır mutfak montajı işlemlerinde, öncelikle eski mutfak sistemini tamamen kaldırıyor, kurulum yapılacak alanı temizliyoruz. Duvara beton ya da seramik işlemleri yapılacaksa, o işlemleri yaparak duvarı düz hale getiriyoruz. Mutfak sistemlerinde, alt tezgah ile üst dolap arasındaki mesafe standartlara göre 70 cm olarak ayarlanarak kurulum yapmaya çalışılmaktadır. Tüm montaj hizmetlerimizi randevulu olarak veriyor ve uzman ekiplerimiz ile belirlenen zamanda gerçekleştiriyoruz. Hazır mutfak montaj hizmetlerimizde ekiplerimiz, her türlü malzemelerini yanında bulundurmakta, işlemlerin kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır.

Aydınlatma Sistemleri Montajı

Yeni bir eve taşınıldığında ya da evdeki aydınlatma sistemleri değiştirilmek istenildiğinde, firmamız montaj hizmetlerinden faydalanarak, yeni aydınlatma sistemlerinizi güvenli bir şekilde monte ettirebilirsiniz. Elektrik sistemleri, güvenlik riski yüksek olan sistemler olduğu için tüm işlemlerin uzman ekipler tarafından yapılması gerekiyor. Firmamız, elektrik teknisyenlerimiz ile her türlü aydınlatma sistemi montaj hizmetini vermektedir. Montaj işlemlerine başlamadan önce elektrik tesisatı sigortalarını kapatıyor ve iş güvenliği önlemlerini alıyoruz. Montajın yapılacağı yerdeki eski ürünleri düzgün bir şekilde yerinde söküyoruz. Yeni ürünün sağlam bağlanabilmesi için gerekli olan askı aparatını takıyor, elektrik kablo bağlantılarını yapıyor ve askı aparatına sıkı, sağlam bir şekilde bağlantısını yapıyoruz. Tüm montaj işlemleri tamamlandığında, sigortaları açarak, kontrol ediyor ve müşterilerimize sağlam bir şekilde teslim ediyoruz.

Kamelya Montajı

Evinizi ya da binanızın bahçesinde, yaz günlerinde oturabilmek ve iyi vakitler geçirebilmek için bir kamelyaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Kamelya satın aldığınızda, montaj randevusu oluşturarak, ekiplerimizin, kamelyanızın montajını yapmasını sağlayabilirsiniz. Kamelya montajının yapılacağı yerin önceden düzlemeli ve zemini hazır duruma getirmelisiniz. Aydınlatma istiyorsanız, elektrik bağlantısı kablolarının hazır bulundurmalısınız. Ekiplerimiz, kamelyanın modeline göre kurulumu yapacak, bağlantı elemanları ile sağlamlaştıracaktır. Kurulumu tamamladıktan sonra hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Montaj İçin Keşif Yapılması

Firmamız ile iletişim kurarak, montaj talebinde bulunduğunuzda, ekiplerimiz öncelikle montajı yapılacak olan ürünün ve montaj yapılacak yerin keşfini yapmaktadır. Keşif yapılarak, yerin uygunluğu ve uygun hale getirilmesi için yapılacakları belirlemekte, montaj için kaç kişisin görevlendirileceği, kullanılacak malzemeler belirlenmektedir. Keşif için ücret talep etmiyoruz. Yapacağımız keşifler vereceğimiz hizmetin daha hızlı, güvenli ve kaliteli olmasını sağlayacaktır. Ürün durumuna göre keşif sırasında, ürün hazır olursa ve gerekli ekipmanlar varsa montaj işlemini hemen gerçekleştirebiliyoruz.

Servis Hizmetlerimiz

Montaj hizmetlerimiz için müşterilerimizin randevu alarak, montajın yapılacağı günü önceden belirlemesi gerekiyor. Servislerimiz, montajın yapılacağı günün bir gün öncesinde müşteri ile iletişim kurarak, işlemin yapılacağı saat aralığı hakkında bilgi vermektedir. Müşterilerimizde servislerimiz arayarak, randevu tarih ve saatlerini teyit edebilirler. Montaj hizmetlerimizi zorunlu olmadıkça 09:00 ile 19:00 saatleri arasında veriyoruz. Tüm montaj işlemlerinde özen gösteriyor ve ürünlerin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyor ve firma olarak daha sonradan hizmet memnuniyeti ölçümlerini yapıyoruz. Montaj sonrasında, montaj ile ilgili olabilecek her türlü sorunda müşterilerimiz bizlere ulaşabiliyor, sorunu giderilmesini talep edebiliyorlar.

Kaliteli Hizmet

Arkom Kocaeli Kombi Klima Servisi, tüm montaj hizmetlerinde, verilenen hizmetin kaliteli olmasına ve müşteri memnuniyeti oluşturulmasına özen göstermektedir. Bunun için montaj hizmeti talebi yapıldığında, ürün türüne göre uzman ekipleri görevlendirmektedir. Ekipler, müşterinin adresine giderken, montaj işlemlerinde kullanabilecekleri ve ihtiyaç duyacakları tüm ekipmanları yanlarında bulundururlar. Donanımlı olarak işe başladıklarında, montaj işlemlerini, kısa sürede sağlam olarak yapıyorlar. Müşterilerimiz, güler yüzlü ve alanında uzman elemanlarımızın yaptığı montaj işlemlerinden sonra ürününü hemen kullanmaya başlayabiliyor. Hizmetlerimizin kaliteli olabilmesi için en iyi işçilik hizmetleri veriliyor.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.