Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Petek Temizliği İzmit

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Petek Temizliği İzmit

Petek Temizliği İzmit

03 Mart 2017 11:55
Petek Temizliği İzmit Kombi temizliği özel makine ve kimyasallar ile yapılmaktadır. Petek Temizliği İzmit firması bu konuda uzman hizmet veren servisler tercih edildiğinde dikkatli şekilde yapılan kombi ve petek bakımı kombinizin ömrünü uzatmaktadır. Petek Temizliği İzmit sayesinde petek temizliği ya da kombi bakımı titiz şekilde yapılmaktadır. Evlerde kullanılan her türlü eşyada olduğu gibi kombilerde de bakım şarttır. Bu bakımdan kombi bakımı her yıl evlerin düzenli ihtiyaçları haline gelmektedir. Bu ihtiyaçlar  giderilmediği takdirde evde hem sağlık hem de maddi açıdan daha büyük sıkıntılar oluşmaktadır. Bunun için kombi bakımı maddi ve sağlık yönünden önem arz eden çalışmalar arasında yer almaktadır. Ve mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

İzmit Petek Temizliği Servisi

Petek Temizliği İzmit işlemini TSE tarafından belgeli şekilde hizmet veren kombi servisleri her zaman diğer servislerden bir adım önde bulunmaktadır. İzmit kombi ve petek temizliği verdiği hizmette her zaman en iyi standartlarda bulunduğu için bölgede aranan güvenli servisler arasında yer almaktadır. Yapmış olduğu hizmetler konusunda müşterilerine yüzde yüz garanti veren servis, klimaların her modeli için özenli bakım çalışması yapmaktadır. Arkom markasının kalitesinden ödün vermeyen çalışması ile müşterileri tarafından takdir kazanan servis, kombi bakımından kombi satışına kadar her türlü çalışmayı yapmaktadır. Ayrıca servis yaptığı çalışmalarda belli bir kalite standardının altına kesinlikle düşmemektedir. Kombi bakım çalışmasında sistematik ve düzenli bir çalışma yapan servis bu çalışmalarında alanında uzman teknik ekibini bulundurmaktadır.

İzmit Kombi ve Petek Bakımı

Kombi petek sistemi kapalı şekilde çalışan bir sistemden oluşmaktadır. Bu yüzden kombi üzerinde yapılacak çalışmalar ekstra uzmanlık istemektedir. Kocaeli kombi sayesinde kombi montajı dahi yapılırken müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Kapalı devre şeklinde bulunan petekler içerisindeki su zamanla çamurlaşmaktadır. Petekler ise zamanla toz kaplamaktadır. Bu durum kombinin daha az verimli şekilde çalışmasına neden olmaktadır. Kombi sistemi içinde bulunan malzemeler için tek tek temizleme çalışması yapılmaktadır. Böylece kombi bakımı en kaliteli şekilde yapılarak sizin enerji tasarrufundan en üst şekilde faydalanmanız sağlanmaktadır. Ayrıca enerji tasarrufu konusunda sağlanan hizmet yanında kombi bakımı ile kombi  arızalarındaki maliyetler ile de maddi kazanç elde etmeniz sağlanmaktadır. Kalorifer tesisatları bakımlarına ihtiyaç duyulduğunda, sektörde hizmet veren firmalar araştırılmalıdır. Firmanın sektördeki tecrübesi, kullandığı yöntemler belirlenmelidir. Firmamız, tüm müşterilerimize iletişim bilgilerimiz üzerinden verilen hizmetler ile ilgili detaylı bilgi vermektedir. Tüm ekiplerimiz, alanında uzmanlaşmış, eğitimli ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.

Kalorifer Petek Temizleme Hizmeti

Kalorifer bakım hizmetleri talep edildiğinde, oluşturulan randevu saatinde müşterimizin yanında oluyoruz. Acil durumlarda müdahale edebilmek için mobil ekiplerimiz bulunuyor. Müşterilerimize işlem öncesinde uygulayacağımız yöntemleri anlatıyoruz. Bakım öncesinde, kullanıcılar, bakım sonrasında nasıl bir avantaj sağlayacaklarını öğrenebiliyor. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile tesisatın tamamen temizlenmesini ve korunmasını sağlıyoruz. Tesisatın verimli ve sağlıklı kullanılabilmesi için temizlik bakımlarının her iki yılda bir yapılması önemlidir. Kalorifer sistemlerinde, yapılacak bakımlar için öncelikle doğru kombi servisi ve bakım yöntemi seçmelisiniz. Firmamız, sektördeki başarısını vermiş olduğu hizmetler ile kazanmıştır. İzmit Kalorifer sistemleri ve petek temizliğinde, en doğru yöntem makineli ve kimyasal ilaçlar kullanılarak yapılan bakımlardır. Makineli bakımlar, peteklerin tek tek sökülmesine gerek duymayacaktır. Bu kullanıcı için daha temiz ve hızlı bakım hizmeti olacaktır. Makineli bakım yöntemini kullandığımız için tüm tesisatlar da komple temizleme işlemlerimizi ortalama iki saat gibi bir sürede tamamlıyoruz. Makinelerimizi bir noktadan tesisata bağlıyor ve tesisatın tüm vanalarını açarak, kimyasal katkılı suyun her yeri dolaşmasını sağlıyoruz. Bakım yaptıracağınız zaman makineli temizleme yöntemini tercih etmelisiniz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.