+90 262 331 15 69

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizliği

Petek Temizliği
[Toplam:13    Ortalama:4.9/5]

kocaeli-petek-temizligi-izmit

Kocaeli , Kombi Bakımı

Kombimizin %100 Verimli, Tasarruflu ve Güvenli Çalışması İçin

Arkom Kombi ve Tesisat Bakım Servisi olarak petek temizliği konusunda gelişmiş cihazlarımız ve deneyimli ekibimiz ile eviniz veya iş yerinizdeki sorunları en kısa sürede çözüyoruz. Bizi aradığınız taktirde size en yakin bölge bayimiz sizinle iletişime geçip en kısa sürede sorunu giderecektir. Kış mevsiminin gelmesi ile doğal gaz faturası gittikçe artmaya baslar ve doğal olarak ödediğimiz fatura kadar ısınmak isteriz. Ancak kalorifer, kombi peteklerinizin bakımını onarımını düzenli olarak yapmaz iseniz ödediğiniz faturalar kadar ısınamazsınız. Peteklerin ve kaloriferin verimi azalır. Tıkanıklıkların oluşmaması için düzenli olarak bakımını yapmalısınız. Kaloriferi temizlemek için temizleme kimyasalı ile açmalısınız. Temizleme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız.

Size en yakin petek temizliği ekibimizle irtibata geçip sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlayın

Kombi ve Petek Temizliği

Petek bakımı kombilerin düzenli ve arızasız çalışması için önem taşımaktadır. Petekler zaman zaman hava yapabilir, peteklerin havasını almak bu bakımdan önem taşımaktadır, hava yapan kalorifer petekleri ısınmaz ve yakıt sarfiyatına sebep olabilir. peteklerin gazını almak ve hava filtresini temizlemek önemlidir ve uzman ekibimiz sayesinde bu hizmetler kolaylıkla ve kısa bir süre içerisinde yerine getirilmektedir.

Kalorifer peteklerinin gazını almak için kalorifer peteklerinin marka ve modelleri göz önünde bulundurulmaktadır. Kaloriferler merkezi ısıtma olarak da karşımıza çıkmaktadır. Kişisel kalorifer ve peteklerinizin onarımı için uzman ekibimiz büyük bir ustalıkla petek temizliğini yapmaktadır.

Petek temizliği yapılmazsa peteklerdeki ısı düşer ve yakıt artar, çok yakıt yakarsınız ve daha az ısınırsınız bu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek için kalorifer peteklerinin gazlarını düzenli olarak aldırmalı hava filtresi, vana gibi bölümlerinin bakımını, onarımını sürekli olarak yaptırmaktasınız. Bu gibi durumlarda ekibimiz her an sizinle olacaktır. Tek bir telefon kadar yakın olan ekibimize 24 saat boyunca ulaşabilir, peteklerinizde yaşanan sorunları anında giderebilirsiniz.

Kalorifer petekleri insanların ısınması için büyük önem taşımaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ve yeni buluşlar keşfedilince ısınma sistemlerinde de yeni imkanlar ortaya çıkmıştır, kaloriferler günümüzde kullanılan en iyi ısınma sistemidir. Temiz, zahmetsiz ve fazla bakım istemeyen ısıtma sistemi, kombi ve kalorifer petekleri ile kolayca ısınabilmektesiniz, fakat bazı durumlarda petekler arıza yapmakta ve bakım istemektedirler. Peteklerin temizliğini ve bakımını yapmak sizin için zor ve zahmetli bir iş olarak görülebilir. Bu gibi durumlarda sizin için kaliteli bir hizmet sunmaya uğraşmaktayız. Isınma sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışması için petek temizliği önem taşır, petekler kombi ve ısınma sisteminin önemli bir parçasıdır, bunun bilincinde olan ekibimiz siz değerli müşterilere sınırsız hizmet sunmaktadır.

Arkom Kombi Servisinin Kaliteli Hizmet Anlayışından Yararlanın…

arkom kombi klima servisi

7.637 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Aysun dedi ki:

    Kombi ve petek temizligi yaptirdim. Hizmet kaliteniz icin tesekkur ederim

  2. köksal dedi ki:

    kombi ve tesisatıma ARKOM KOMBİ servisine bakım yaptırdım çok memnun kaldım teşekkürler…ARKOM

BİR YORUM YAZIN