Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

Petek Temizliği

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Petek Temizliği
Petek Temizliği

Kombi bakımı ve petek temizleme hizmeti özel makine ve kimyasallar ile yapılmaktadır. Arkom Kombi bu konuda uzman hizmet veren servisler tercih edildiğinde dikkatli şekilde yapılan kombi ve petek bakımı kombinizin ömrünü uzatmaktadır. petek temizliği sayesinde petek temizliği ya da kombi bakımı titiz şekilde yapılmaktadır. Evlerde kullanılan her türlü eşyada olduğu gibi kombilerde de periyodik bakım şarttır. Bu bakımdan kombi bakımı her yıl evlerin düzenli ihtiyaçları haline gelmektedir. Bu ihtiyaçlar giderilmediği takdirde evde hem sağlık hem de maddi açıdan daha büyük sıkıntılar oluşmaktadır. Bunun için kombi bakımı maddi ve sağlık yönünden önem arz eden çalışmalar arasında yer almaktadır. Ve mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Petek Temizliği
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Petek Temizliği

İzmit petek temizleme işlemini TSE tarafından belgeli şekilde hizmet veren kombi servisleri her zaman diğer servislerden bir adım önde bulunmaktadır. İzmit petek temizleme verdiği hizmette her zaman en iyi standartlarda bulunduğu için bölgede aranan güvenli servisler arasında yer almaktadır. MYK Belgeli olan İzmit Petek temizleme servisi yapmış olduğu hizmetler konusunda müşterilerine yüzde yüz garanti veren servis, kombilerin her modeli için özenli bakım çalışması yapmaktadır. Arkom markasının kalitesinden ödün vermeyen çalışması ile müşterileri tarafından takdir kazanan servis, kombi bakımından kombi satışına kadar her türlü çalışmayı yapmaktadır. Ayrıca servis yaptığı çalışmalarda belli bir kalite standardının altına kesinlikle düşmemektedir. Kombi bakım çalışmasında sistematik ve düzenli bir çalışma yapan servis bu çalışmalarında alanında uzman teknik ekibini bulundurmaktadır.

Petek Temizleme ve Kombi Bakımı

Kombi petek sistemi kapalı devre şekilde çalışan bir sistemden oluşmaktadır. Bu yüzden kombi üzerinde yapılacak çalışmalar ekstra uzmanlık istemektedir. Kocaeli kombi servisi sayesinde kombi montajı dahi yapılırken müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Kapalı devre şeklinde bulunan petekler içerisindeki su zamanla çamurlaşmaktadır. Petekler ise zamanla toz kaplamaktadır. Bu durum kombinin daha az verimli şekilde çalışmasına neden olmaktadır. Kombi sistemi içinde bulunan malzemeler için tek tek temizleme çalışması yapılmaktadır. Böylece kombi bakımı en kaliteli şekilde yapılarak sizin enerji tasarrufundan en üst şekilde faydalanmanız sağlanmaktadır. Ayrıca enerji tasarrufu konusunda sağlanan hizmet yanında kombi bakımı ile kombi arızalarındaki maliyetler ile de maddi kazanç elde etmeniz sağlanmaktadır.

Kalorifer tesisatları bakımlarına ihtiyaç duyulduğunda, sektörde hizmet veren firmalar araştırılmalıdır. Firmanın sektördeki tecrübesi, kullandığı yöntemler belirlenmelidir. Firmamız, petek temizliği tüm müşterilerimize iletişim bilgilerimiz üzerinden verilen hizmetler ile ilgili detaylı bilgi vermektedir. Tüm ekiplerimiz, alanında uzmanlaşmış, eğitimli ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Kalorifer bakım hizmetleri talep edildiğinde, oluşturulan randevu saatinde müşterimizin yanında oluyoruz. Acil durumlarda müdahale edebilmek için mobil ekiplerimiz bulunuyor. Müşterilerimize işlem öncesinde uygulayacağımız yöntemleri anlatıyoruz. Bakım öncesinde, kullanıcılar, bakım sonrasında nasıl bir avantaj sağlayacaklarını öğrenebiliyor. Kombi tasarruf yöntemlerinini müşterilerimize anlatıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile tesisatın tamamen temizlenmesini ve korunmasını sağlıyoruz. Tesisatın verimli ve sağlıklı kullanılabilmesi için temizlik bakımlarının her iki yılda bir yapılması önemlidir.

Uygun Fiyatlı İzmit Petek Temizliği 

Kalorifer sistemlerinde, yapılacak bakımlar için öncelikle doğru firma ve bakım yöntemi seçmelisiniz. Firmamız, sektördeki başarısını vermiş olduğu hizmetler ile kazanmıştır. Kalorifer sistemleri ve petek temizliğinde, en doğru yöntem makineli ve kimyasal ilaçlar kullanılarak yapılan bakımlardır. Makineli bakımlar, peteklerin tek tek sökülmesine gerek duymayacaktır. Bu kullanıcı için daha temiz ve hızlı bakım hizmeti olacaktır.

Makineli bakım yöntemini kullandığımız için tüm tesisatlar da komple temizleme işlemlerimizi ortalama iki saat gibi bir sürede tamamlıyoruz. Makinelerimizi bir noktadan tesisata bağlıyor ve tesisatın tüm vanalarını açarak, kimyasal katkılı suyun her yeri dolaşmasını sağlıyoruz. Tesisattaki kireç, tortu ve çamurlaşmış suyu taznikli su vasıtasıyla petek ve boru sisteminden atarak sistemin temizlenmesini yapıyoruz. Yapılan bu çalışmanın ardından tesisata temiz su basarak sitemin havasını alıp verimli bir şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol ediliyor. Böylece kombi içerideki su ile çalıştığından kombi parçalarının iç kısımlarının temizliği yapılıp, daha sonra kombi yanma verimliğili ölçülerek gerekli ayarlar yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Bakım yaptıracağınız zaman makineli temizleme yöntemini tercih etmelisiniz.Kocaeli İzmit Petek Temizliği Servisi

Petek Temizliği Hizmet Bölgelerimiz;

  • İzmit Petek Temizliği
  • Derince Petek Temizliği
  • Körfez Petek Temizliği
  • Kartepe Petek Temizliği
  • Başiskele Petek Temizliği
  • Gölcük Petek Temizliği
Kombi Bakımı ve Petek Temizliği ile doğalgaz faturanızdan %30’a varan tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

İLETİŞİM FORMU

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli