Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti

Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti

04 Nisan 2020 11:10
Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti

Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti

Isıtma Soğutma Sistemlerinde Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti ile evlerimizin, iş yerlerimizin ve daha birçok mekanın elzem eşyalarından olan iklimlendirme cihazları, her mevsim kullanılmaktadırlar. Ortamı ısıtmak veya soğutmak gibi oldukça önemli işlevlere sahip olan bu cihazlar, birçok farklı model ve marka ile karşımıza çıkmaktadır. Her modelin kendine has özellikleri ve avantajları bulunmakla beraber, kullanılacağı alan için performansı da değişiklik göstermektedir. Keşif hizmeti ile en uygun şekilde belirlenebilecek olan cihaz modeli, kullanıma başlandıktan sonra periyodik bakımlara da ihtiyaç duyar. İklimlendirme sistemleri kurulduktan sonra, belirli zaman aralıkları ile bakım ve onarım işlemlerine tabi tutulmalıdır. Bunun ana sebebi, cihazların daha verimli ve etkin çalışmasını sağlamak ve enerji zayiatını önlemektir. Ayrıca belirli aralıklar ile yapılacak olan bakım işlemleri, sizlerin bütçesi için de büyük önem taşır. Bütün bunların yanı sıra bu bakım işlemleri, ancak yetkili ve deneyimli bir servis aracılığıyla yapılmalıdır. Eğer sizin de iklimlendirme sistemleriniz bakıma ihtiyaç duyuyorsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek cihazlarınızın bakımını güvenli bir şekilde yaptırabilir ve sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İklimlendirme Sistemlerinin Kullanımı

İklimlendirme cihazları, marka veya model fark etmeksizin talimatlara uygun bir şekilde Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti dahilinde kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra bu cihazlar, belirlendiği şekilde uygun olarak bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmelidir. Ancak belirli bakım ve onarım işlemlerinden düzenli olarak geçirilen cihazlar verimli, performanslı ve düzgün çalışabilirler. Ayrıca revizyon işlemine tabi tutulan cihazlar, enerji bakımından da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Eğer sizin de cihazınız revizyon işlemine ihtiyaç duyuyorsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, alanında uzman ve deneyimli kadromuzdan yararlanabilir ve cihaz bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti  İşlemlerinin Önemi

Anlam olarak yeniden düzenleme, gözden geçirme manasına gelen revizyon, özellikle iklimlendirme cihazları için büyük önem taşır. Düzenli olarak uygulanması gerektiği gibi, çeşitli sorunlar karşısında da uygulanabilir. Bu işlemin uygulandığı cihazlar hem daha verimli çalışırlar, hem de daha az enerji tüketirler. Bunun yanı sıra daha uzun süre kullanıcısına hizmet verirler. Uygulanması zorunlu olmasa da gerekli olan revizyon işlemi, ancak deneyimli ve yetkili kişiler tarafından uygulanmalıdır. Oldukça önemli olan bu nokta, cihazın doğru gözden geçirilmesi ve gerekli işlemlerin eksiksiz olarak yapılabilmesi için önemlidir. Ayrıca gerekli parçaların doğru olarak temini ve montajı için de bu noktaya dikkat edilmelidir. O yüzdendir ki revizyon işlemi her iklimlendirme cihazı için büyük önem taşır. Sizde sahip olduğunuz cihazları kontrolden geçirmek ve en iyi duruma getirtmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Revizyon İşlemleri Gereklidir?

Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti işlemi cihazların daha verimli şekilde çalışması ve enerji tüketiminin sınırlandırılması için önemlidir. Ayrıca cihazların kullanım ömrünün uzatılması için de gerekli olan bu işlemler, doğru şekilde, belirli aralıklar ile yapılmalıdır. Bu şekilde, emin ellerde yapılan revizyon işlemleri hem cihaz sağlığını iyileştirecek, hem de tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Revizyon İşlemleri Nasıl Yapılır?

Ekibimizin de başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti, ilk olarak sizin iletişim kurmanız ile başlar. İletişim sonrasında uzman ekibimizi cihazınızı bulunduğu yerden demonte eder ve atölyeye ulaştırır. Ardından cihazın gerekli temizlikleri gerçekleştirilir ve kasası sökülür. Kasa sökümünden sonra cihazın tüm parçaları uzman personeller tarafından elden geçirilir ve kontrol edilir. Ardından cihazın kasası genel bir kontrole tabii tutulur. Tüm parça ve kasa kontrollerinden sonra filtre temizlikleri, gerekiyorsa değişimleri yapılır. Sorunlu parça var ise değişimi yapılır ve kasa monte edilir. Kasanın monte edilmesiyle cihaz teslime hazır hale gelir ve revizyon işlemleri tamamlanmış olur. Ardından cihaz alındığı adrese götürülür ve monte edilir.

Modernizasyonun Önemi

Revizyon işlemleri kadar önemli olmasa da cihaz ömrünü uzatan ve enerji verimliliği sağlayan bir diğer işlemde modernizasyondur. Modernizasyon işlemlerinden ise cihazın sorunlu parçaları daha kaliteli parçalar ile değiştirilir ve cihaz çok daha verimli hale getirilir. Ayrıca değişen parçalar sayesinde enerji verimliliğinde de büyük artış sağlanır.

Neden Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti Yapılmalı?

İklimlendirme cihazlarında modernizasyon işlemi uygulamak, hem enerjiden tasarruf etmenizi sağlayacak, hem de uzun vadede cihazın kullanım ömrünü uzatacaktır. Bu da gene tasarruf etmeniz açısında size avantaj sağlayacaktır. Eğer sizde modernizasyon hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, en iyi ve kaliteli şekilde hizmet veren firmamızdan faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek cihazınızın en iyi duruma getirilmesini sağlayabilir ve tasarruf edebilirsiniz.

Modernizasyon İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor?

Aynı Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti işlemlerinde olduğu gibi cihaz teslim alınıyor ve gerekli kontrollerden geçiriliyor. Tüm kontrollerin ve bakım işlemlerinin ardından cihazın parçaları gözden geçiriliyor. Gözden geçirilen parçalar, eş parçalar ile veya daha kaliteli parçalar ile değiştiriliyor ve modernizasyon işlemi tamamlanmış oluyor. Böylelikle cihaz çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışabiliyor. Modernizasyon işleminde önemli olan nokta ise, cihaz parçalarının, doğru ve orijinal parçalar ile değiştirilmesidir. Firmamızda bu noktalara dikkat etmekte ve cihazınızın parça değişimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Yani cihaz parçaları tamamen orijinal ve kaliteli parçalar ile değiştirilmekte ve cihaz performansı en üst düzeye çıkarılmaktadır.

Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti nin Sağladığı Avantajlar?

Oldukça önemli işlemler olan revizyon ve modernizasyon işlemleri, kullanıcılar için birçok avantaj sağlar. Bu avantajlar sayesinde de birçok kişi cihaz revizyon işlemlerini ve gerekli durumlarda modernizasyon işlemlerini yaptırmaktadır. Sizin de yaptırabileceğiniz bu işlemler, firmamız bünyesinde en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. İşte revizyon ve modernizasyonun sunduğu avantajlar;
  • Cihaz ömrünü uzatır,
  • Cihazın verimliliğini artırır,
  • Uzun vadede enerji ve para tasarrufu sağlar,
Daha birçok avantaj sunan bu işlemleri, bizimle iletişime geçerek en iyi şekilde yaptırabilirsiniz.

Bizi Tercih Edin, Kar Edin

Sizde iklimlendirme cihazlarınızın Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti işlemlerinde bizi tercih edebilir ve kar edebilirsiniz. Bizi tercih ederek hem en iyi bakım onarım işlemlerini yaptırabilir hem de cihazın genel problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca uzman ekibimiz sayesinde ile cihazınızın en iyi duruma getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Hızlı, Güvenilir ve Başarılı Revizyon ve Modernizasyon Hizmeti

Alanında en iyi şekilde hizmet veren Kocaeli Arçelik Klima Servisi, birçok ilde hizmetlerini sürdürüyor. Uzun zamandır birçok kişinin tercihi olan ve birçok kişi tarafından da tavsiye olunan firmamız, tüm işlerini titizlikle yürütüyor. Eğer sizin de iklimlendirme cihazlarınızda problemler varsa veya cihazlarınızı bakıma ihtiyaç duyuyorsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek cihazınızın bakım, onarım, tamir ve modernizasyon işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca tüm bu işlemleri en iyi şekilde gerçekleştiren firmamızın, diğer avantaj ve hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem cihaz bakımını en uygun şekilde yaptırabilir hem de tasarruf edebilirsiniz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.