Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Samsung Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Samsung Klima Servisi

Samsung Klima Servisi

Samsung Klima Servisi

Bulunduğu ortamda ısıtma ve soğutma işlemlerinin yanında havayı temizleyerek kullanıcıların konforunu artıran klimaların her türlü işlemine Kocaeli Samsung klima servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Samsung Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kocaeli Samsung Klima Servisi

Samsung klima servisimiz bir yere montaj işlemine başlamadan önce klima kapasitesi hesabını mutlaka gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda klima kapasitesinin mekanın yapısı ve ısı kazanımıyla doğru orantılı olduğunu belirtmekte fayda var. Klimanın bulunduğu mekandaki hava hacmi seçilecek üründeki verimlilikle yakından ilgilidir.

Servisimiz müşterilerinin zor durumda kalmaması içi her zaman en kısa bir zaman diliminde hareket ederek klima işlevlerini yerine getirmektedir. Bünyesinde çalışan tüm teknisyenler eğitimli ve tecrübelidir. Bu niteliklerin üzerine hassas çalışmalar da eklenince başarılı bir işlem ortaya çıkmaktadır.

Tecrübeli ekibimiz aydınlatma gücü, cam alanı, ısı kazancını etkileyen bölgenin durumu, mekan tipi ve kişi sayısı gibi faktörlerin daha doğru bir kapasite tayini için kullanılması gerektiğini vurgulamaktadır. Kapasite tayini kadar önemli olan diğer bir noktalar ise doğru montaj, periyodik bakım ve düzgün tamirattır.

Kocaeli Samsung Klima Montajı

Klima montajlarında her daim en iyi işi çıkaran Samsung klima montajı servisimiz, müşterilerinin tüm isteklerini karşılamaktadır. Elbette klima montajında dikkatli olunması gerekiyor. O yüzden bazı kritik klima montajlarını her zaman göz önünde bulundurmalıyız.

Örneğin klimanın montajı su terazisi kullanılarak düzgün şekilde yapılmalıdır. Eğer su terazisi kullanılmadan işlem yapılırsa klima gürültülü çalışacaktır. Montajın yapılacağı yer, kapı ve pencere yakınında olmamalıdır. Böylece daha verimli bir çalışma sağlanır. İç ünite zeminden 2000mm (2m) yükseğe monte edilmelidir.

Havada bulunan su buharı, iç ünitede yoğuşarak sıvı hâle gelir. Bu su özellikle havanın nemlilik oranını artırır. İç ünite montaj yerini belirlerken bu suyun rahatça dışarı alınmasını sağlayacak drenaj borusu tesisatının konumu dikkate alınmalıdır. İç ünitenin tavana, duvara uzaklıkları en ideal şekilde olmalıdır.

Burada bazı özellikleri vurgulanan iç ünite montaj standartları klimanın verimli ve istenilen görevleri yerine getirebilmesi bakımından önemlidir. Servisimiz hem içi ünite hem dış ünitelerin montajı için gerekli standartları harfiyen yerine getirmektedir. Örneğin dış ünite montajında en fazla dikkat edilmesi gereken konu ünitenin yerinin iyi belirlenmesidir.

Diğer olması gereken özellikler ise; dış ünite yakınında herhangi bir ısı kaynağı ya da buhar üreten cihaz bulunmamalı, dış ünite yağmur ve güneş ışınlarından bir şekilde korunmalıdır. Deneyimli ekibimiz hem iç hem de dış ünitelerde uyulması gereken ölçü ve kriterlere uyulduğunda hem güvenli hem de verimli bir çalışma sağlanmış olacağını belirtmektedir.

Kocaeli Samsung Klima Bakımı

Hem kullanımındaki pratiklik hem de bakımındaki pratiklik kapsamında Samsung klima bakımı ile klimaların en güzel bakımı yapılmaktadır. Hiçbir emekten kaçınmayarak detaylı bir bakım gerçekleştirilmektedir.

Klima servisimiz klimaların kullanım amacına uygun şekilde veriminin sağlanması için gerekli bakımda tüm çabayı sergilemektedir. Klima kullanan kişiler ilk dönemlerde problem yaşamazlar. Sebebi ise klimanın yeni olmasıdır. Fakat aradan bir zaman geçtiğinde eğer bakım yaptırılmazsa sorunlar başlayacaktır.

Profesyonel ekibimiz klimaların düzenli bir şekilde bakımını yapmaya devam etmektedir. Klimalarda kullanıcılarca rahat görülebilen yerlerde kullanıcı tarafından temizlik yapılınca bakımının yapıldığı ve bununla yeteceği kanısına varılıyor. Ancak bakım ve temizlik bu kadarla yeterli değildir. Yetkili ve etkili servisçe optimum bir bakımın yapılması gerekiyor.

Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kocaeli Samsung Klima Tamiri

Klimaların tamirat işlemleri en az bakım ve montaj kadar önemlidir. Bu kadar önemli olan işlemleri Samsung klima tamiri servisimiz kolay ve profesyonel bir şekilde halletmektedir. Klimalarda bir çok arıza meydana gelebilir. Örneğin klima kumandası arıza yapılabilir. Kompresör arızası meydana gelebilir. İç ve dış ünitedeki fanlarda problemler olabilir.

Ne tür arıza olursa olsun deneyimli ekibimiz anında ve profesyonel çözümler üretmektedir. Özellikle dış ve iç ünite arızaları teknolojik ekipmanlarla gün içerisinde diğer güne sarkmadan halledilmektedir.

Servisimiz hem elektriksel hem de mekanik arızaları anında çözerek müşterilerini mağdur etmemektedir. İster basit bir arıza olsun ister zor ve detaylı bir arıza olsun tüm çözümler Kocaeli Samsung klima servisiyle müşterilerine sunulmaktadır.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.