Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Vestel Klima Tamiri

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Vestel Klima Tamiri

Vestel Klima Tamiri

03 Mart 2018 11:46
Vestel Klima Tamiri

Kocaeli & İzmit Vestel Klima Servis, Bakım, Tamir Montaj Servisi

Kocaeli Vestel klimalar üretimini yaptığı en son teknolojiye sahip ürünleri ile sizleri yoğun şehrin yaşantısından temizlenmiş bir oksijenin solunmasının mutluluğunu sizlere tattırır. Vestel Klima Servisi, dışarıda hava nasıl olursa olsun Vestel klima ile evinizin havası her daim temiz, taze ve canlı kalır. Ayrıca Vestel klima ile odanızın ortam ısısı istediğiniz düzeyde sabit kalır. Son teknolojiyle üretildiği için de güvenlinin yanında sessiz de çalışır. Hayatınıza rahat, konfor ve sağlık sağladığı için yuvanızda size farklı bir mevsim yaşatır.

Vestel Klima Servisi

Ayrıca Vestel klimalar yaşamınızı da kolaylaştırır ve geleceğinizi koruma gösteren 1 W Standby“ teknolojisiyle ürünlerinin üretimini yapar. Vestel klima ürünlerinde olduğu gibi diğer tüm cihazlarında da bu teknolojisini kullanır. Vestel tüm klima modellerinde sizlerin hizmetine yeni açma-kapama teknolojisiyle standby ayarındayken otomatikman kendisi enerji tasarruf moduna geçer ve normalinde 4-5 Watt olan enerji harcamasını birden 1 Watt’a indirir. Böylece de %80 enerji tasarrufu sağlanır. Herkesin de bildiği gibi bahar mevsimine giriş yapıldı. Böylelikle de yaz ayları yavaşça gözükmeye başladı. Bu durumun sonucunda da klimalara talepler ve arzlar da gözle görülür oranda artış olduğu görüldü. Vestel Klima Servisi ile yeterli soğutma ve ısıtmanın en ideal biçimde sürdürülmesine yönelik klima sistemi en iyi şekilde takılmaktadır. Ayrıca hem iç hem de dış bölümler hava şartlarına göre iyi bir durumda yalıtılmış olmalıdır. Bunun haricinde yoğuşma suyunun damlama olayına da dikkat etmek gerekiyor. Klima sistemlerinin montajı sırasında drenaj akışının rahat olup olmadığına da bakmak ve ona göre uygulama yapmak icap etmektedir. Aslında klima montajı ile beklenilen durum iyi bir montaj işleminin yapılmasıdır. İyi bir montaj işlemi sistemin optimal bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. O yüzden tüm değerler ve standartlara göre yapılması gerekmektedir.

Vestel Klima Servisi Alanında uzman kadro

Her teknolojik cihazlar alnımdan önce yapıldığı gibi klima alımı yapılmadan da titizlikle araştırmalar incelemeler yapılmalıdır. Bu incelemeler üreticilere sorularak ve internetten kullanıcı yorumlarını okuyarak yapılabilir. Böylece de ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olunmuş olunur. Bu inceleme yapılırken de klima kullanan kişilere ürünün markasını, modelini ve memnuniyetlik açsından sorular sorulur. Alınan cevaplar size uygunsa ve hem kaliteli hem de fiyatı bütçenize uygunsa klima seçimi yapılır. Fakat yapılan tüm araştırmalar bazen her işte olduğu gibi bunda da boşa gidebilir. Bunun nedeni ise klimanın teknolojik bir makine oluşu ve dayanıklılığının uzun ya da kısa olmasıdır.30 ve üstü derece yaz sıcaklarında bir anda klimasız kalma korkusu 10 yıl garantili bir klima tercih edilmiş olunması bu ürünün arızalanmayacağının garantisini vermez. Dikkatli olunması ve detaylıca araştırılması gereken en önemli hususlardan biri de klima servisinin yeterli olup olmayışıdır. İnsanlar çoğu zamanlar bu hususu hiçe sayarak pahalı olan ürün kalitelidir, uzun süre de bozulmaz algısına kapılır.

Satış öncesi ve satış sonrası profesyonel destek

Kocaeli İzmit Vestel Klima Servisi, Vestel markalı ürünlerinin satış öncesi ve sonrasında sizlere çok seçenekli hizmetler vermektedir. Vestel klima servisi siz hangi ilçede olduğunuz fark etmeden sorununuz her ne olursa olsun kısa sürede yaşadığınız problemi ortadan kaldırmak için çalışmaktadır.

Vestel Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Klima cihazlarının temel çalışma prensibini en iyi şekilde bilen Vestel Klima Servis klimaları optimal bir çalışma performansına eriştirmek için gerekli tüm hizmeti sunmaktadır. Klimaların yüzde yüz verimle çalışması için gerekli tüm bilgiyi Vestel klima servisinden alabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda sağlıklı, tasarruflu ve güvenli bir klima sistemine Vestel klima servisi sayesinde sahip olabilirsiniz. Vestel Klima Servis klima ile ilgili talepleriniz için her an yanınızdadır. Karşılaşacağınız her türlü klima probleminde bu servis ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Servis bünyesinde profesyonel ve deneyimli kadrolar bulunmakta olup, bu ekip tüm klima modelleri için anında çözüm üretebilmektedir. Bulunduğu bölgelerde klimalar için hizmet ağı oluşturarak mobilize ekipler sayesinde her sorunun çözüm adresi olmaya devam etmektedir.

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servis teknolojik ve güncel çözümlerle montajdan bakıma ve tamirattan temizliğe tüm klima sorunlarına anında çare bulabilmektedir. Yaptığı tüm işler kaliteli olup, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Mükemmel bir servis hizmeti görerek hiçbir müşterisini mağdur etmez. En ufak sorundan en büyük soruna kadar her şeyin çözüm noktası olmaya devam etmektedir. Vestel Klima Servis ile montaj, bakım ve tamirat işlemleri özel bir şekilde yapılmaktadır. Vestel klimalar bu servis sayesinde her zaman ilk günkü performansı ile çalışmaktadır. En doğru ve güvenilir sonuca odaklanarak tüm klima işlemlerinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

Vestel Klima Montajı

Eğer bir Vestel klimaya sahip olmuş iseniz Vestel Klima Montajı her an sizlere hizmet sunmaya hazırdır. Tüm montaj tekniklerini en iyi şekilde uygulayarak kullanıcılarına bir klimanın verebileceği imkandan daha fazlasını yaşatmaktadır. Vestel Klima Montajı ileride meydana gelmesi muhtemel tüm sorunların oluşmaması için en baştan klimaların montajını dört dörtlük gerçekleştirerek müşterilerini takdirini toplamaya devam etmektedir. Özellikle klimanın takılacağı alan dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Çünkü monte edildikten sonra düşme olasılığı sıfıra indirilmelidir. Montaj için gerekli malzemeler düzgün seçilerek monte edilmelidir. Klimanın çalışacağı alan dış çevre ve hava şartlarından uzak olmalıdır. Cihaz kapılara yakın yerlere monte edilmemelidir.

Vestel Klima Montaj Servisi

Klimaların kullanım ömrü boyunca sistemli ve verimli çalışması için Vestel Klima Montajı gibi kurumsal yerlerin tercih edilmesi önemlidir. Çünkü bu tür yerler klima montajını standartlar ve belli değerlerde gerçekleştirmektedir. Bunun için İç ve dış bölümlerin özellikle sağlam yerleştirilmesini sağlayarak çalışma süresince herhangi bir problemin yaşanılmasının önüne geçilmektedir. Çünkü hem iç hem de dış bölümler sağlam şekilde yerleştirilerek düşme ve titreşme olayından uzaklaştırılmış olur. Zaten düzgün şekilde yerleştirilmeyen bölümler sistemin gürültülü ve sesli çalışmasına neden olacaktır. Montaj esnasında dikkate alınması gereken diğer bir önemli konusu ise gaz kaçağın ortadan kaldırılmış olmasıdır. Yani sistem öyle bir yerleştirilmelidir ki klimada herhangi bir gaz kaçağına neden olunmasın. Vestel Klima Montajı klima teknik kataloğunda geçtiği şekilde monte edilecektir. Yani orada belirtildiği şekilde takılarak işlevsel hale getirilmelidir. Önemli olan diğer bir konu ise kullanıcının kullanım konusunda görüşü mutlaka değerlendirilmelidir. Mümkünse ortak bir görüşte bulaşarak montaj işlemine başlanmalıdır. Tam tersi şekilde kullanmak isteyen kişinin görüşleri montaj şartlarına uygun değilse gerekçeleri mutlaka açıklanmalıdır. Klimanın düzgün ve doğru şekilde yapılması yeri geldiğinde bakım ve tamirattan daha önemlidir. Çünkü hatalı monte edilen klimalar verimsiz ve kısa ömürlü çalışacaktır. O yüzden kişilerin kendisinin klimayı takması ise bu bağlamda çok risklidir. Monte edilen yerde elektronik cihazlara zarar vermeyecek şekilde yapılması gerekiyor.

Vestel Klima Bakımı

Klimaların periyodik bakımı Vestel Klima Bakımı ile yapıldığında çalışma ömrü uzamaktadır. Bakım konsepti kapsamında hava filtrelerinin bakımı yapılmaktadır. Hava akımını destekleyen filtreler temizlenmektedir. Evaparatör ve kondaserin güzel bir şekilde temizliği gerçekleştirilmektedir. Ünite ve uzaktan kumandanın bakımı ve temizliği yapılarak en iyi şekilde çalışır vaziyete getirilir. Vestel Klima Bakımı ile hava filtresi temizlenirken; suyun altına tutularak kiri ve pası çıkarılır. Ayrıca gerekirse süpürge ile elle değmeyecek yerlerin temizliği yapılır. Kesinlikle filtre temizlenirken sert bir uygulama yapılmamalıdır. Güneşte ya da asılarak kurutulmamalıdır. Aslında bu konuda en önemli nokta ise klima kesinlikle filtresiz çalıştırılmamalıdır. Vestel Klima Servisi hem soğutma hem de ısıtma konforunun klima sistemleriyle dört dörtlük sağlanmasına yönelik tüm titizliği göstermektedir. Montaj esnasında atlanılabilecek en ufak bir durum klimanın sistemli bir şekilde çalışmasını engelleyecektir. Onun için Vestel klima servisi montajdaki gerekli çalışmaları hem tecrübeye hem de uzmanlığa dayanarak yürütmektedir. Montaj esnasında dikkat edilen tüm hususlar klimaların daha randımanlı çalışması içindir. Vestel Klima Bakımı dahilinde gazın yüksek ve alçak değerleri kontrol edilerek en iyi konuma getirilir. Bakım esnasında elektrik bağlantıları gözden geçirilerek akım değerinin en ideal de olup olmadığının kontrolü yapılır. Drenaj tavası ve hattının bakımı yapılır. Tüm pervanelerin genel temizliği giderilir.

Vestel Klima Tamiri

Klimaların en iyi şekilde çalışmasının sağlanması için Vestel Klima Tamiri tüm arızalarda en iyi performansı sergilemeyi sürdürmektedir. Tecrübeli ve uzman çalışanlar arızalı noktaları kısa sürelerde hallederek klimaların verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Profesyonel servis hizmet vizyonuyla Vestel Klima Tamiri arızalara hemen müdahale etmek için mobilize şekilde hareket etmektedir. Müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için elinden gelen tüm çabayı sergilemektedir. Vestel Klima Tamiri güler yüzlü çalışanlar ile müşterilerinin tamirat konusundaki beklentilerini karşılamaktadır. Özellikle arızaların yerinde giderilmesi yöntemiyle klimalara bulundukları yerlerde müdahale edilmektedir.

Vestel Klima Tamiri konut, iş yeri ve bunlar gibi birçok alanda ısıtma- soğutmaya duyulan ihtiyaç durumunu sağlayan klima sistemlerinin en iyi şekilde montajını yerine getirmektedir. Montaj konusunda müşterilerden sürekli takdirler toplayan bu servis klimalar için yürüttüğü faaliyetlerde her daim kaliteyi ön planda tutmaktadır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.