Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Viessmann Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

Isı sistemlerinin her türlüsü Kocaeli Viessmann Kombi Servisi sayesinde daha emniyetli ve güvenli bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Böylece evdeki ısınma işleminiz daha temiz ve rahat bir şekilde olmaktadır.

Viessmann Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kocaeli Viessmann Kombi Servisi

Arkom teknik montaj, bakım ve tamirat konusunda profesyonel bir şekilde çıkardığı iş ve işlemlerde müşterilerinin ve bulunduğu yerlerin gözdesi olmaya devam etmektedir. Tüm müşteriler yapılan çalışmalardan her zaman memnun bir halde kalmaktadır. Her yıl ve her zaman tüm kombi ile ilgili gereksinimlerinde aranan bu servis 7 / 24 size hizmetini esirgemeden sunmaya çalışmaktadır. Servisimiz, kalorifer sistemlerinin hem ısı hem de sıcak su kullanımında kesintisiz çalışmanın garantisi olmaktadır.

Böylece tüm çalışmalar işinin uzmanı tarafından çok kısa sürelerde yapılarak işlemler genellikle ertesi güne sarkmamaktadır. Servisimiz ısı konforunuzu devam ettirmek için elinden gelen tüm çalışmayı sergilemektedir. Konforun yanında enerji tasarrufunun sağlanmasını da önemsemektedir. Enerji tasarrufu amacıyla yapılan çalışmaların yanı sıra konfor unsuru da insan hayatında ön plana çıkmaktadır. Konfor, bir ortamda bulunan insanların çoğunluğunun hoşnut olmasıdır. Konforu etkileyen sıcaklık, nem, havanın hızı, debi, iç hava kalitesi, ışınım, yayınım, aydınlık şiddeti, gürültü seviyesi parametrelerin dikkatlice irdelenerek ortamın uygun şekilde tesis edilmesi gerekmektedir.

Viessmann Kombi’de Garantili Servis Hizmeti

Kombi sistemlerinizin verimli çalışması için mutlaka kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın. Verimlilik, mümkün olan en düşük enerji yani doğalgaz ile en yüksek ısı, sıcaklık ve sıcak su kullanımı sonucuna ulaşmaktır. Başka bir ifadeyle ısıl cihazlarda verimlilik; ısıl cihazdaki enerji girdisinin enerji çıktısına olan oranıdır. Zaman içinde yapılacak olan yakıt ve bakım masrafları ısıl cihazlara yapılacak yatırımın en büyük kısmını oluşturur. Bu durumda verimlilik artmakta, emisyon ve yakıt tüketimi azalmaktadır. Servisimiz ile yanma verimliliği başka bir deyişle termal verimlilik artırılmaktadır.

Bu nedenle verimliliği artırıp, emisyonları ve yakıt tüketimini azaltan seçenekleri değerlendirmeye almak ancak iyi bir bakım konsepti ile sağlanabilir. Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır. Bu aktarmalar kapsamında yanma verimliliği önemli hususlardan biridir. Yanma verimliliği, gerçekten de brülör verimliliğini belirleyici bir unsurdur ve yanmamış yakıt miktarı ile kaçarak çıkan fazla havanın ölçümlenmesiyle saptanabilir. Bunun için de gerekli tedbirler müşterilere her daim aktarılır.

Viessmann Kombi Servisinde %25 indirim

Kalorifer sistemlerinin sorunları servisimiz ile zamanında çözülerek müşteriler hiçbir zaman mağdur olmamaktadır. Kaliteli tamirat işleri ile kombi sistemleriniz tam gaz çalışarak ısı konforunuz hiçbir zaman kesilmemektedir. Kalorifer sistemlerindeki tesisat sorunlarından petek problemlerine ve cihaz sıkıntılarına kadar her şey kombi tamiri ile profesyonel bir şekilde uzman ekiplerle çözülmektedir. Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde alanında uzman ekip arkadaşlarımız bulunduğu her yerde sergilediği kaliteli hizmetlerle başarının doruğuna ulaşmıştır. Edinmiş olduğu tüm tecrübeleri işlerine aktararak müşterilerinin beklentiler üstünde hizmet görmektedir.

Telafisi güç olan tüm arızalara zamanında müdahale ederek sağlıklı bir kombi sistemine sahip olmak için Kocaeli Viessmann Kombi Servisi olarak teknik destek alabilirsiniz. Kombi ve kalorifer donanımını bir sistem olarak düşünmek gerekiyor. Bu donanım öyle bir sistem ki en ufak bir parçanın sıkıntısı sistemin tamamen çalışmamasına neden olabilmektedir. O yüzden kalorifer sistemleri ile alakalı durumlarda mutlaka uzman bir servisten destek almanız önemli bir husustur. Kocaeli bölgesinde yaşıyorsanız bu açıdan çok şanslısınız demektir. Çünkü burada Kocaeli Vıessman kombi servisi bulunmaktadır.

Kocaeli Viessmann Kombi Tamir, Bakım Servisi

Kocaeli Kombi Servisi tüm kombi hata ve sorunlarında hassas bir şekilde kalorifer sistemlerinize müdahale ederek sorunları çözüme kavuşturmaktadır. İster kurulum hataları isterse de iç ya da dış faktör kaynaklı tüm arızalar anında açıklığa erdirilmektedir. Kocaeli Viessmann Kombi Servisi meydana gelen tüm arızaların kök nedenlerini kullanıcılara en detay şekilde aktararak çözüm bulmaktadır. Bir kombi sisteminde basınç 1,5 bar olmalıdır. Eğer bunun altında bir düşme olursa hemen basıncı bu seviyeye getirmek gerekiyor. 1,5 bar altında düşen kombiler yetersiz su basıncı arızası vermeye başlayacaktır. Bunun için bu durum sürekli oluyorsa nedeni bulunarak çözüm üretilmektedir. Viessmann Kombi Servisi ister çevresel ister cihaz kaynaklı tüm arızaların anında çözülmesini sağlayarak müşterilerinin beklentisinin üzerinde işler çıkarmaya devam etmektedir. Arkom Teknik olarak, Kocaeli ‘de hızlı servis ağımızla her bölgeye hizmet sağlamaktayız. Viessmann Kombi Servisi uzman ekip arkadaşlarımız ve iş hızımız ile sorunlarınızı en kısa süre içinde çözmek için çalışarak uygun fiyat ve % 100 garantili hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Kocaeli Viessmann Kombi Servisi olarak, eksiksiz yedek parça stoğumuz sayesinde aynı gün içinde tüm kombi sorunlarınıza çözüm üretiyor ve ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. 1 Yıl Garantili Orjinal Parça ile bizi tercih eden müşterilerimizi mağdur etmemek için Kocaeli genelinde ek servis hizmeti ile mesai saatlerimizi de arttırarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Arkom Teknik Kombi Servisi, %100 müşteri memnuniyeti hedefimizden şaşmadan, tüm onarım ve tamir işlerinizi en hızlı en kaliteli ve en uygun fiyat ile yapmaktayız.

Kocaeli Viessmann Kombi Bakım Servisi

Kombi ve kalorifer sistemlerinde parça ömrünü uzatmak için Kocaeli Viessmann Kombi Bakımına başvurmanız yeterlidir. Çünkü bu servis kalorifer sistemlerinizin güzel bir şekilde bakımını yaparak muhtemel tüm arızaların önüne geçmektedir. Kocaeli Viessmann Kombi Bakımı kapsamında hem cihazın hem tesisatın temizliği mutlaka yaptırılmalıdır. Böylece kombi sistemlerinin ömrünün uzamasına katkı sağlamış olacaksınız. Viessmann Kombi Servisi doğrultusunda petek bakım ve temizliği de yapılmaktadır. Kombi petekleri ısının ortama verilmesinde son noktadır. Ancak peteklerin sağlıklı çalışması çok önemlidir. Çünkü bir kombi ne kadar iyi çalışırsa çalışsın bir radyatör eğer ısıyı iyi bir şekilde dışarıya yansıtamıyorsa sorun var demektir. O yüzden hiçbir şekilde radyatörlerin temizliği atlanılmamalıdır.

Kocaeli Viessmann Kombi Tamiri

Yoğun olarak kullanılan bir kalorifer sisteminin arızası Kocaeli Viessmann Kombi Servisi ile rahatlıkla kısa sürelerde çözüme kavuşturulabilmektedir. Çalışan her sistemde olduğu gibi kombilerde zamanla arızalar meydana getirebilir. Ancak meydana gelen arızalar mutlaka Kocaeli Viessmann Kombi Tamiri gibi uzman servislere yaptırılmalıdır. Yetkili olmayan servisler tarafından yapılan müdahaleler akabinde daha pahalı onarımlara yol açabilir. Kocaeli Viessmann Kombi Servisi ile kullanıcı hayatı tehlikeye atılmadan tüm tamiratlar teknolojik cihazlar ve uzman kişilerce yapılmaktadır. Fakat bakımı yapılmayan tüm kombi sistemleri kullanıcılar açısından hayati risk oluşturacaktır. Bunun için yıllık bakım ve onarımlar yaptırarak sağlık bir ısınma sisteminiz olsun.

Arkom'un Kaliteli Hizmet Anlayışından Faydalanmak İçin Hemen Ara,

Servis çağırmadan önce yapılacaklar

Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.

Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.

Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun

Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.