Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

VRF Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > VRF Klima Servisi

VRF Klima Servisi

VRF Klima Servisi

Her mevsim hayatımızı kolaylaştıran klimalar periyodik olarak bakım isteyen cihazlar arasında bulunmaktadır. Ayrıca klimaların arızaları halinde de uzman teknik elemanlar ile cihaz onarımı gerçekleşmektedir. VRF klima servisi olarak Kocaeli ve İzmit bölgelerinde uzun yıllar klima servis çalışmaları yürütüyoruz. Tecrübeli ve uzman çalışmalarımız ile klimaların uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımını sağlıyoruz.

[servisi]

İklimlendirme sistemlerinin başında gelen klimalar, Vrf Klima Servisi ile hem yazları hem de kışları kullanılan, oldukça elzem cihazlardır. Ortamı hem ısıtmak, hem de soğutmak amacıyla kullanılan bu cihazlar, her cihazda olduğu gibi düzenli bir bakım & onarım işlemine ihtiyaç duyar. Bunun yanı sıra, gene her cihazda olduğu gibi, zaman zaman arızalar verebilir. Her iki durumda da cihaza, profesyonel bir yetkili servisin bakması ve gerekli işlemleri uygulaması gerekir. Eğer sizin de evinizde veya iş yerinizde yer alan klima sistemi bozulmuş veya bakıma ihtiyaç duyuyorsa, Türkiye'nin en büyük klima servisi olan VRF klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

VRF Klima Bakım Çalışmaları

Klima bakımı, klima servis çalışmalarının en önemli alanlarından biridir. Rutin olarak bakımı yapılmayan klimalar zamanla arıza yapacaktır. Bu bakımdan klima bakımları cihazın uzun ömürlü kullanımı açısından oldukça önemlidir. Ayrıca klima bakımı ortamın temiz hava bakımından yeterli seviyede bulunması açısından da oldukça önemlidir.

Klima Bakımı Sırasında Yapılanlar

 • Hava filtresi bakımı
 • Hava akımı destekleyici filtrelerin temizliği
 • Periyodik bakım
 • Alçak ve Yüksek basınç değerleri kontrolleri
 • Kondanser ve Evaparatör ilaçlı temizliği

Gerçekleştirmektedir. Klima bakımında filtre temizliği için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet veren firmamız klima bakımı konusunda en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

VRF Klima Bakımında Temizlik

 • Musluk altında yıkanır
 • Sıcak su temizliği yapılır, bu aşamada sıcak suyun 50 dereceyi geçmemesi gerekir
 • Filtreler yıkanma sırasında çitilenmemelidir
 • Filtreler asılarak kurutulmamalıdır
 • Soket bağlantıların tamamı kontrol edilir

Klima bakımı sırasında temizlik ve parça kontrolleri ayrıntılı şekilde tamamlanır. Klimada arızaya neden olabilecek parçalar servisimiz tarafından değiştirilir.

VRF Klima Arızaları Çeşitleri

Klima arızları konusunda deneyimli teknik ekibi ile hizmet veren firmamız, en sık karşılaşılan arızalardan nadir görülen arızalara kadar her soruna çözüm sunmaktadır. Pratik çözümlerin yanı sıra kalıcı çözümler sunan firmamız garantili hizmet anlayışı sunmaktadır.

Klimalarda görülen arızalar genel anlamda iki başlık altında toplanabilir. Bunlar elektriksel arızlar ve mekanik arızalardır. Bazı arızalar oldukça basittir ve sadece telefon yardımı ile dahi düzeltilebilir.

Fakat bazı arızalar için uzman ve deneyimli bir yetkili servise ihtiyac duyulmaktadır. Elektrikli aletlerin genelinde olduğu gibi klimalarda da hassas bir çalışma yürütülmediği zaman sıkıntıların çözümleri zorlaşabilir hatta bazen imkansız bir hal alabilir. Bu bakımdan servisimiz en hassas ve etkili çözümleri sunmaktadır.

Klimalarda Etkili Ve Kalıcı Çözümler

Klimalarda en sık karşılaşılan problemlerin başında kumanda ile çalışmama sorunu yer almaktadır. iç ünite ve dış ünitede sıkıntı olmamasına rağmen kompresörün devreye girmiyor olması da sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alır. Bu duruda iç ünite hasar görmüş olabilir, üniteler arasında yer alan kablolarda sıkıntılar oluşabilir, kompresör motoru ile ilgili sıkıntılar bulunabilir. Uzman kadromuz bu alanda en etkili çözümleri kalıcı şekilde sunmaktadır.

İç ünite ve dış ünite ile ilgili sorunlar en fazla karşılaşılan sorunlar arasında yer alır. Bu konuda klima modeline ya da markasına takılmaksızın teknik ekibimiz anında müdahalede bulunmaktadır. Deneyimli ekibimiz güncel olarak aldıkları eğitimler ile cihazların tüm özelliklerine hakimdir. Böylece sorunun tespiti kadar arıza onarımı da son derece kısa sürede tamamlanmaktadır. Ünitelerin gürültülü şekilde çalışması da klima arızalarında en fazla karşılaşılan konular arasında yer almaktadır. Yabancı cisimlerin kanatlara teması, ünitelerin yerine tam olarak oturtulmamış olması, besleme kabloları ile farklı parçalar arasında bulunan sürtünmeler ya da bazı parçaların deforme olması bu sorunlara yol açmaktadır.

Klima arızalarında hızlı ve etkili çözüm için öncelikle sorunun doğru olarak tespit edilmesi gerekir. Deneyimli ve uzman teknik ekibimiz sürekli olarak aldıkları eğitim sonrasında cihazlara tam anlamıyla hakim olmaktadır. Böylece etkili çözümler ve hızlı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

VRF – VRS Klima Satış, Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Klima bakımı sırasında temizlik ve parça kontrolleri ayrıntılı şekilde tamamlanır. Klimada arızaya neden olabilecek parçalar servisimiz tarafından değiştirilir. Neredeyse her mevsim kullanmakta olduğumuz klimalar, yılda en az bir kere bakım ve onarım işlemine tabi tutulmalıdır. Bu sayede cihaz performansı üst düzeye çıkarılabilir ve maksimum enerji verimliliği sağlanabilir. Bunun yanı sıra bakım ve onarım işlemi, cihaz ömründe de uzamaya sebep olur. Bu da uzun vadede hem maddi açıdan hem de zamandan tasarruf sağlar. Sizde klimanızın bakımını yaptırmak için, ilinizdeki en yakın VRF klima servisi ile iletişime geçebilir veya yetkili servisin İnternet adresini kullanabilirsiniz. 

VRF klima servisi, Kocaeli de hizmet veren ve hizmetlerini en iyi şekilde yürüten bir Arçelik LG yetkili servistir. Bu da onu hem daha çok tercih edilir kılmakta hem de başarısını arttırmaktadır. Sizde evinizde veya iş yerinizde bulunan klima cihazının tamiratı veya bakım işlemleri için VRF klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Servis ile iletişime geçerek birçok farklı avantajdan yararlanabilir, bunun yanı sıra cihazınızı en iyi şekilde tamir ettirebilirsiniz. Servis ile iletişime geçmeniz halinde faydalanabileceğiniz avantajlar;

 • Hızlı servis, hızlı onarım.
 • Uygun fiyatlı hizmet,
 • Profesyonel kadro ile başarılı çözümler,
 • Ödeme kolaylığı.
 • Gibi daha birçok avantajdan yararlanabilir ve klimanızın bakımını & onarımını yaptırabilirsiniz.

Aynı Gün VRF Klima Servis Hizmeti ve Ödeme Kolaylığı

Servis ile iletişime geçmeniz durumunda, yoğunluğa göre aynı gün içerisinde size ulaşıyor ve cihazınızın bakım veya onarım işlemini gerçekleştiriyorlar. Bu da servisi, diğer servislere nazaran çok daha tercih edilir kılıyor. Ayrıca müşterilerine ödeme kolaylığı da sunan yetkili servis, uygun fiyatlarının yanı sıra çeşitli ödeme yöntemlerini de müşterilerine sunuyor.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.