+90 262 331 15 69

Sosyal Medyada Biz}

Başiskele Arçelik Klima Servisi

Başiskele Arçelik Klima Servisi
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Başiskele Arçelik Klima Servisi, Bakımı, Tamiri ve Montajı

Klimalarda tüm detay bakımlar  Başiskele Arçelik Klima Servisi ile mükemmel şekilde halledilmektedir. Kullanıcıların sağlıklı bir şekilde ısıtma ve soğutma sistemine kavuşmasının ilk gerekçesi doğru ve düzgün bir şekilde klima bakımıdır. Eğer bir klima ısıtma ve soğutma açısından yanlış bir sıcaklık ya da soğukluk derecesinde çalışıyorsa kullanıcılarına çok büyük sağlık problemleri çıkartabilir. Ayrıca iç ve dış ünite temizlik ve bakımları düzenli bir biçimde yapılmıyorsa yaşam alanında temiz hava akımı oluşmayacaktır. Bu kullanıcıların temiz hava solumaması demektir. O yüzden bakım demek sağlık demektir. Tam tersi bir durumda bakımsız bir klima demek ciddi sağlık riskleri demektir.

Başiskele Arçelik Klima Servisi

Başiskele Arçelik Klima Servisi ile klimaların performansı artırılmaktadır. İyi bir bakım her zaman klimaların çalışma verimliliğini artırarak ömrünü uzatacaktır. Aksi takdirde hem işletme açısından hem de arıza durumu açısından kullanıcılar sürekli problem yaşayacaktır. Klimaların ısı transfer yüzeylerindeki kirlenmeler klima sisteminin çalışma randımanında ciddi  düşüşler meydana getirecektir. O yüzden ısı transfer yüzeyleri devamlı kontrol altında tutularak temizliklerinin sürekli yapılması klima sisteminin en iyi şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Başiskele Arçelik Klima Servisi sayesinde klima sistemi kapsamındaki cihaz içerisinde yer alan soğutucu gazın işletme basıncı her mevsime göre ayarlanır. Eğer bu durum her mevsime göre ayarlanmaz ise mevsimlerdeki ısı farklılıkları kullanıcılara iyi şekilde yansımayacaktır. Bu durumda klimanın çalışma maksadının dışında kullanımlara yol açacak ve belki de kullanımından gerekli randıman alınamayacaktır.

Başiskele Arçelik Klima Servisi  uzman servis olarak klimaların yılda iki defa bakımlarının yaptırılması gerektiğini vurgulayarak tüm müşterilerini bu periyoda uyması konusunda uyarmaktadır. Bakım yaptırılan klimalar enerji tasarrufu da sağlar. Bakım kapsamında yapılan filtre temizlikleri temiz havanın ortama aktarılması konusunda yardımcı olacaktır. Cihazın verimli ve uzun ömürlü olmasında klima bakımlarının her zaman yapılmasının büyük bir etkisi vardır. Servisi yapılan klimalar ayrıca arıza çıkarmadan klima konforunu sunmaya devam etmektedir. Klima sisteminin dış ve iç temizliği, gaz kaçak kontrolü, filtre temizliği, elektrik bağlantıları, fanların temizlik ve bakımları, ısı değiştirici kontrolü klimalar için olmazsa olmaz bakım içeriğidir.

2 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişim