Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Başiskele Petek Temizliği

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Başiskele Petek Temizliği

Başiskele Petek Temizliği

Başiskele Petek Temizliği

Kombi petek temizliği özel işlemlerle Başiskele Petek Temizliği sayesinde daha kolay halledilmektedir. O yüzden kalorifer peteklerinde meydan gelen küçük sorunlar sonrasında daha büyük sorunlara yol açabilir. En kısa sürede bu konuda tedbirler alınarak uygulamaya geçirilmelidir.

Başiskele Petek Temizliği
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Arkom Teknik Servisi, ısı sistemleri, kurulumu ve bakımı hizmetlerinde yeni teknolojileri kullanmaktadır. Özellikle, ısı sistemi olarak kullanılan tüm kombi, kalorifer kazanı ve tesisat bakımlarında teknolojik sistemleri kullanıyoruz. Kalorifer tesisatlarının tamamını açarak tek tek temizlemek mümkün değildir. Onun için kalorifer bakımlarında özel temizleme makinası ve çeşitli kimyasallar kullanıyoruz. Kalorifer boru ve peteklerinin istenilen oranda temizlenebilmesi için tesisat yapısına göre basınçlı bir şekilde kimyasal katılmış su basılır. Bu işlemleri, uzman ekiplerimiz ile yapıyoruz ve en iyi kalorifer temizleme makinelerimiz ile yapıyoruz. Bu çalışmalarımız, kalorifer tesisatlarının bakımı ve tesisat içeresinin yıkanmasını yapıyoruz. İşlem sonunda, tesisat içerisindeki tüm pas, kireç, tortu gibi kirler tamamen temizlenmiş olur.

Başiskele Petek Temizliği
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Başiskele Petek Temizliği

Başiskele Petek Temizliği ile radyatörlerdeki tüm sorunlar petek ekipmanları ile çok daha kısa sürelerde çözülmektedir. Sorun ne kadar karmaşık ve zor olsa da önemli olan doğru şekilde giderilmesidir. Her zaman en etkili yöntem sorunun bertaraf edilmesini kolaylaştıracaktır. Başiskele Kombi Servisi ile etkili çözüm yöntemleri sayesinde hem kombileriniz hem de petekleriniz istenilen performansa kavuşarak ilik günkü şekliyle ısınmanıza yardımcı olacaktır. Sağlıklı ısınma ve kaliteli sıcaklığın ortaya çıkarılması her zaman bakım sayesinde olmaktadır. Başiskele Kombi Servisi profesyonel bir şekilde iş çıkarmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli iş buraya olan talebi her geçen gün artırmaktadır. Başiskele kombi servisi çok yoğun olmasına rağmen hiçbir müşterisini kırmamaktadır. Kendisine temas edilen her konuda çözümün adresi olmaya devam etmektedir.

Başiskele Kombi Petek Bakımı

Hem kombilerin hem de peteklerin ömürleri Başiskele Kombi Petek Bakımı ile uzatılmaktadır. Başiskele bölgesinde iseniz ısınma sistemleri açısından çok şanslısınız demektir. Çünkü bu bölgenin bu anlamda en güçlü servisi burasıdır. Başiskele Petek Temizliği soğuk günlerde hiçbir sorun yaşamadan bütün kışı rahat geçirmenizi sağlar. En kaliteli bakım ve onarımlar burada yapılır. Yaptıracağınız hiçbir işlemden memnuniyetsiz kalmayacaksınız. Bu kapsamda Başiskele Kombi Servisi tüm imkânlarını değerli müşterileri için kullanarak her zaman bir başarı trendi ile yoluna devam etmektedir. Başiskele Kombi Petek Bakımı günümüzdeki konforlu ısınmanın garantisi haline gelmiştir. Bunun için petek bakımı olsun kombi ya da tesisat bakımı olsun Başiskele kombi servisi tercihinizde hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Aksine yapılan tüm iş ve işlemlerden çok memnun kalacaksınız.

Başiskele Kombi  Petek Tamiri

Peteklerde meydan gelen her sorununuz için Başiskele Petek Temizliği 7/24 hizmetinizdedir. Evinizde ya da işyerinizde radyatör sorunlarınız talebiniz doğrultusunda anında giderilmektedir. Mobilize ekipler sayesinde tüm sorunlarınız gün içerisinde halledilmektedir. Petek temizliği ve peteklerin havasının alınması için Başiskele Kombi Petek Tamiri en kaliteli hizmeti sizlere sunmaya devam etmektedir. Petekte herhangi bir bölüm ısınmıyorsa mutlaka hava vardır demektir. Yani peteğin alt kısmı ısınıp üst kısmı ısınmıyorsa ya da tam tersi oluyorsa radyatörün havasının alınması icap eder. Başiskele Petek Temizliği tüm kışın yaz gibi geçmesine yardımcı olmaya devam etmektedir. Bir peteğin çeşitli bölümlerinin soğuk olması kapsamında alt tarafının soğuk olması durumunda radyatörün alt kısmında birikmiş tortunun temizlenmesi gerekir. Bunun için profesyonel yöntemlerle radyatör temizliği yapılmaya devam etmektedir.

Petek temizleme işlemleri, uzman kişiler tarafından yapıldığında istenilen netice alınabilecektir. Başiskele petek temizliği işlemlerimiz ile peteklerinizin içerisinde olan ve göremediğiniz tüm kirleri, tortuları yok ediyoruz. Peteklerinizin içi temizlendiğinde, tıkanma sorunu yaşanmayacak ve daha iyi ısınarak, istediğiniz ısı konforuna kavuşabileceksiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve peteklerinizin temizliğini yaparak, istediğiniz randımana elde edebilmeniz için profesyonel kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Kombi bakımı ve petek temizliği konusunda, uzman olarak hizmet vererek, sorunlar ile karşılaşmanızın önüne geçiyor, karşılaştığınız, ısınma problemleri için en iyi çözümleri oluşturuyoruz. Uzun yıllar hizmet verdiğimiz sektörde, petek temizleme işlemlerini, özel geliştirilmiş makineler ile profesyonelce yapıyoruz. Başiskele ve çevresine verdiğimiz hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanında oluyor, montaj, bakım, temizlik gibi tüm servis hizmetlerini veriyoruz.

Petek Temizliği ile Isı Verimliliğinin Artırılması

Başiskele kombi servisi olarak, yaptığımız petek temizleme işlemleri ile peteklerin ısı verimliliğini %100 artırmaya çalışıyoruz. Petek temizleme işlemleri için kullandığımız teknolojik aletler, son model cihazlardır ve güvenli, detaylı temizlik yapmaktadır. Servis hizmetlerimizi her zaman tam donanımlı olarak sunuyoruz. Petekler içerisinde bulunan su zamanla çamurlaşma ve kireçlenme oluşturabilecektir. Birkaç yıl petek temizliği yapılmadığında, bu çamurlaşmalar zamanla peteklerde tıkanmalara yol açacak ve peteklerin ısı verimliliğini düşürecektir.

Bizler, servis hizmetlerimiz ile peteklerin içerisinde olmaması gereken tüm atıkları özel makinelerimiz ve kimyasal ilaçlarla temizliyoruz. Temizlik sonrasında, peteklerde ısınma sorunu ortadan kalkmış ve en iyi ısınma verimliliğini sunmaya başlamış oluyor. Petekler tam ısınmaya başladığında, kombi cihazının çalışması da verimli olacaktır. Bu hizmetimiz sonunda, ısı konforuna kavuşurken, aynı zamanda daha az fatura ödeyerek tasarruf yapmaya da başlamış olacaksınız.

Müşteri Memnuniyeti

Başiskele petek temizliği hizmetleri sunan bir firma olarak, her zaman %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimize, aynı gün hizmetlerimizi ulaştırırken, kaliteli, güvenli ve garantili hizmetlerde sunuyoruz. Petek temizleme ve diğer servis hizmetlerimizde, uygun fiyat seçenekleri sunuyor ve telefonla bize ulaşan müşterilerimize bilgilendirmeler yapıyoruz. 7 gün 24 saat hizmet vererek, müşterilerimizin yayında oluyor ve bir telefon kadar yakın olduğumuzu her zaman gösteriyoruz.

Petek temizleme işlemlerinde, müşteri memnuniyeti için oldukça hassas davranıyor, makine ile temizleme yapıyoruz. Petekleri temizlerken, tek bir noktadan tesisata bağlantı yaptığımız için müşterilerimizin evinde hiçbir kirlenme oluşturmuyor ve ek masraf çıkarmadan, peteklerin en iyi şekilde temizlenerek, güvenli ve verimli kullanılmasını sağlıyoruz.

Petek Bakımları

Kalorifer ısı sistemlerinde, verimliliğin artırılabilmesi için petek bakımları çok önemlidir. Başiskele kombi servisi olarak, ısı sisteminin tüm unsurlarının bakım, montaj, tamir gibi servis hizmetlerini veriyoruz. Petekler, ısı sistemlerinde, ısının ortama yayılmasını sağlayan en önemli parçalardır. Radyatör olarak bilinen petekler içerisindeki kanallardan geçen sıcak suyun sıcaklığı ortama yayılarak, ısınma ihtiyacını gidermektedir.

Bazı kullanıcılar, zamanla peteklerde ısınma sorunu ile karşılaşabilecektir. Bunun nedeni ise peteklerin içerinde zamanla oluşan kirlenmenin neden olduğu tıkanmalardır. Bizler bu tıkanmaların giderilmesi ve olmaması için petek temizleme hizmeti veriyoruz. Peteklerinizin bakımlarını yaptırarak, hem temizlenmesini hem de bağlantı yerlerinden su kaçağı gibi sorunların çözülmesini sağlıyoruz. Petek bakımları yapıldığında, güvenli kullanım ile birlikte kaliteli ısı elde edilmeye başlanacaktır. Bu işlemler için bizlere ulaşmanız ve petek temizliği talebinde bulunmanız yeterlidir.

Petek Temizliği Yaptırmak

Petek temizliği avantajları sayesinde, kombinin randımanlı çalışmasını sağlarken, doğalgaz faturasını daha az ödemeye başlarsınız. Petek temizliği yaptırmanın önemi çok büyüktür. Kombi tarafından ısıtılan su petekler içerisinde dolaşırken, su içerisindeki çeşitli tortuları bırakılmaya başlanır. Bu tortular zamanla artacak ve tıkanmalara yol açacaktır. Tıkanan peteklerde ısı sorunu yaşanır ve hem ısınmanıza mani olur hem de kombi cihazının arıza yapmasına neden olur.

Petek temizliği yaptırmanın önemi ve sonuçları şunlardır;

 • Kombinin çalışma performansını artırır,
 • Peteklerin tüm yüzeyleri tam ısınır,
 • Petekler içerisinde su dolaşımı rahat olduğu için fazla enerji harcanmaz,
 • Hem kombinin hem de peteklerin kullanım ömrü uzar,
 • Düşük fatura avantajı sağlayacaktır.

Müşterilerimize, petek temizlemenin önemini anlatırken, temizlik sonrası elde edilecek avantajları da anlatıyoruz. Birçok kullanıcı, peteklerin kirlenmiş olabileceğinin farkında olmamakta ve ısınma sorunları yaşamaktadır. Firmamız vermiş olduğu hizmetler ile kombi bakımı, petek bakımı, petek temizliği gibi işlemleri yaparak, müşterilerimizin daha iyi ısı elde etmelerini sağlamaktadır.

Peteklerin İçi Neden Kirlenir?

Kalorifer tesisatlarında, binaların yapı özelliklerine göre farklı petek modelleri kullanılır. Tüm petekler içerisinde, ısı merkezi olarak kullanılan cihazlar tarafından ısıtılan su dolaşmaktadır. Su içerisinde, çeşitli atık maddeler bulunmaktadır.

 • Petekler içerisinde, suyun oluşturduğu kireçlenme,
 • Su içerisindeki çamurlaşma,
 • Sutaşı ve diğer tortular,
 • Oksitlenme ve paslar,
 • Tesisat borularında meydana gelen ezilmeler,

Bu saydığımız nedenler, peteklerin ve kalorifer tesisatının tıkanmasına ve sıcak su dolaşımının olmamasına neden olabilmektedir. Sudan kaynaklanarak, çamurlaşma ve kireç oluşumu gibi tıkanıklıkları, makineli temizleme işlemlerimiz ile hemen gideriyoruz. Tüm tesisat bakımını yaparak, peteklerin kirlenme nedenlerini ortadan kaldırıyor ve ısı verimliliği konusunda sorun yaşanmamasını sağlıyoruz. Petekler içerisinde su dolaştığı için zamanla kirlenmeler oluşacaktır. Önemli olan düzenli aralıklarla petek temizliğinin yapılmasıdır.

Makine İle Petek Temizleme

Başiskele bölgesinde, petek temizleme konusunda vermiş olduğumuz kaliteli ve güvenli hizmetler ile her geçen gün müşteri potansiyelimiz artmaktadır. Makineli petek temizleme işlemlerimiz, uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve tam verimlilik sağlanmaktadır.

Makine ile petek temizleme işlemlerimiz şu şekildedir;

 • Peteklerin ısınma sorunları tespit edilir,
 • Petek temizleme makinesi, kombi altı, tesisat girişinden bağlantı yapılır,
 • Tüm peteklerin vanalarının açık olduğundan emin olunur,
 • Makine içerisine, petek sayısına göre su konulur ve çalıştırılır,
 • Ön yıkama ile petekler içerisinde suyun dolaşımı sağlanır,
 • Makine basınç ayarı, petek sayısına göre yapılır ve su içerisine kimyasal ilaç konulur,
 • Makine çalıştırılır ve kimyasal ilacın, petekler içerisindeki tüm tortuları temizlemesi sağlanır,
 • Durulama yıkaması yapılır ve makine tesisattan çıkartılır,
 • Kombi su basıncı ayarlanır ve çalıştırılarak tüm petekler test edilir,

Petek temizleme işlemlerimizi tamamladıktan sonra hem ısı kontrolü hem de su kaçağı kontrolü olup olmadığı yapılır ve müşterilerimizin kullanımına sunulur.

Neden Petek Temizliği Yapılır?

Başiskele petek temizliği servis hizmetlerimiz sayesinde, ısınma sorunlarınıza en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Petek temizliği neden yapılmalıdır sorusuna kendiniz cevap bulabildiğiniz zaman bizi hemen arayabilirsiniz. Servis numaralarımızı istediğiniz zaman arayabilir ve petek temizliği yaptırmanın önemi, yapılış şekli hakkında bilgi alabilirsiniz. Kombi cihazınız sürekli çalışıyor olmasına rağmen petekleriniz istenilen seviyede ısıtmıyorsa, peteklerinizin temizlenmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

Ekiplerimiz, evinizdeki tüm peteklerin temizliğini, makine sistemi ile kısa sürede temizleyecek, tüm bakımlarını yapacak ve sizi istediğiniz ısı verimliliğine kavuşturacaktır. Kombi cihazının arıza yapmadan çalışabilmesi, doğalgaz faturasını daha ödemeniz için petek temizliğinin yapılması gerekiyor. Kirlenmiş olan ve tam ısınmayan petekler, ısınamamanıza rağmen daha fazla fatura ödemenize neden olacaktır. Güvenli kullanım ve yüksek ısı verimliliği için petek temizliğinin periyodik olarak yapılması gerekiyor.

Peteklerin Tam Isınması

Isınma sistemi olarak kullandığımız tesisat peteklerinde bazen tam ısınmanın olmadığını görebiliriz. Bunun birkaç nedeni bulunmaktadır. Başiskele petek temizliği hizmetlerimiz ile peteklerin tam ısınmama sorununu hemen çözüyoruz. Bazen petekler içerisinde hava kalmakta ve hava suyun dolaşımını engellemektedir. Hava alma işlemleri kolaydır ve her peteğin hava alma vanasından işlemler yapılabilmektedir. Peteklerin tam ısınmamasının en büyük nedenlerinden birisi, petekler içerisinde kirlenme oranının artması ve tıkanmaların oluşmaya başlamasıdır.

Tıkanmalar oluşmaya başladığında, peteğin bir bölümüne ya ta tamamına sıcak su geçişi olmayacaktır. Petek temizleme hizmetlerimiz ile tesisat boruları içerisini, peteklerin içerisini komple temizliyoruz. Temizlik işlemlerimizden sonra peteklerin tam ısınmaya başladığını görebilirsiniz. Ekiplerimiz, temizlik yaptıktan sonra peteklerin içerisinde kalan havanın alınması, vana bağlantı kontrolleri ve kombi bakımı gibi tüm işlemleri yapmaktadır. Tam ısınan petekler, ısı verimliliğini artırarak, ısı konforu sağlayacaktır.

Petek Temizleme Servisi

Petek temizleme servisi hizmetlerimiz. 7/24 verilmektedir. Müşterilerimiz bizlere ulaştıklarında ve petek temizletmek istediklerini bildirdiklerinde, kendilerine uygun zamanı belirliyor ve randevu oluşturuyoruz. Servis hizmetlerimiz, petek temizleme konusunda uzman olan ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Mobil ekiplerimizde, petek temizleme işlemlerinde kullanılan yeni teknoloji makinelerimiz ve tüm donanım sistemlerimiz mevcuttur.

Deneyimli ve donanımlı servis hizmetlerimiz ile evinizdeki ya da işyerinizdeki tüm kalorifer tesisat ve petekleri özenle temizlenecektir. Hizmetlerimiz haftanın her günü verildiği için her zaman müşterilerimizin yanında olabiliyoruz. Petek temizleme servis hizmetlerimizi ile soğuk günlerde, ısınma sorunu yaşanmamasını istiyoruz. Bunun için hizmetlerimizi kesintisiz ve mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde sunmaya çalışıyoruz. Servis talebinde bulunduğunuzda, ekiplerimiz, belirtilen saatte sizin yanınızda olacaktır.

Periyodik Bakımlar

Evlerimizde ısınma sistemi olarak kullandığımız, kombi cihazı ve tüm tesisat sisteminin bakımlı olmasına özen gösterilmelidir. Periyodik bakım hizmetleri vererek, kombi bakımlarınızı, petek temizleme işlemlerini yapıyoruz. Kombi cihazları için periyodik bakımlar her yıl yapılmalıdır. Petek temizleme işlemlerinin de her yıl yapılması, peteklerin ve tesisatın ömrünü uzatacak, tıkanma oluşumu önlenecektir. Sadece petek temizleme işlemlerini yaptırmak isteyenler, periyodik bakımlarını 2 – 3 yılda bir yaptırabilirler. Ancak müşterilerimiz şu bilmelidir.

Petek temizliği üzerinden 2 yıl ve daha fazla süre geçmişse petekler kirlenmeye başlamıştır. Çünkü ısınan su beklediğinde içerisindeki, kireç oluşumunu ve diğer atıkları petek içerisine bırakmaya başlayacaktır. Kireç ve atık oranı arttıkça kirlenme ve kanallarda daralmalar oluşacak, ısınma sorunları oluşturacaktır. Isınma sorunları ile karşılaşmamak için periyodik bakımların yapılması gerekiyor.

Petek Temizliği Yaptırmalı mıyım?

Petek temizliği avantajları çok fazladır ve bu avantajları öğrenen tüm kullanıcılar, petek temizliği yaptırmaya karar vermektedir. Birçok kullanıcı, petek temizliği yaptırmalı mıyım? Ne zaman yaptırılmalı gibi sorulara cevap aramaktadır. Firmamız, hem hizmet bölgesinde bulunan müşterilere, hem de telefonla iletişim kuran tüm kombi sistemi kullanıcılarına, neden petek temizliği yaptırmaları gerektiği hususunda detaylı bilgi vermektedir. Petek temizliği, su dolaşım kanallarının temizlenmesi işlemleridir.

Su dolaşım kanalları zamanla tıkanabilecek ve ısınma sorunlarının meydana gelmesine neden olabilecektir. Petekler içerisinde oluşan kirlenme, ısı verimliliğini düşürürken, kombinin daha fazla çalışmasına, daha fazla doğalgaz harcamasına ve sizlerin yüksek faturalar ödemenize neden olacaktır. Bunun için petek temizliği yaptırmalısınız. Firmamız, tüm petek sistemleri için makine ile temizleme yöntemlerini kullanmaktadır. Verdiğimiz hizmetler sonrasında, peteklerde daha iyi ısınma sağlanıyor ve verimlilik artıyor.

Peteklerin Tıkanması

Petek temizliği avantajları ısı verimliliği ve düşük fatura olarak kendisini gösterecektir. Müşterilerimiz, evlerinde, kombilerini çalıştırdıktan sonra peteklerinde tıkanma olup olmadığını kendileri kontrol edebilirler. Peteklerin tıkalı olup olmadığını anlayabilmeleri için bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirler.

Her kullanıcı peteklerinde şu durumları görüyorsa peteklerin temizlenmesi gerekiyordur;

 • Kombi çalıştığı halde peteklerin tamamı ısınmıyorsa,
 • Kombi çok çalışıyor, peteklere ısı az geliyorsa,
 • Kombi arıza uyarısı veriyorsa,

Bunları gözlemleyenler, hemen bize bilgi vererek, ekiplerimizin bakım yapmasını ve peteklerini tamamen temizleyerek, sorunların çözülmesini isteyebilirler.

Petek Temizleme Sonrası

Firmamız, petek temizleme hizmetleri ile müşterilerimizin, tüm ısınma sorunlarına en iyi çözümleri bulmaya çalışmaktadır. Petek temizliğinden sonra hissedilebilir farklılıkların oluştuğunu görebilirler.

Uzmanlarımız tarafından doğru yöntemlerle yapılan petek temizleme sonrası şunlar görülecektir;

 • Peteklerin tamamen ısındığı,
 • Isı verimliğinin arttığı,
 • Kombinin verimli ve kısa süreli çalıştığı,
 • Doğalgaz faturalarının düşmeye başladığı,

Kalorifer sisteminin her zaman verimli çalışabilmesi için kombi bakımları ve petek temizletme işlemlerinin yıllık ve düzenli yapılması önemlidir. Servis hizmetlerimiz ile tüm bakım seçeneklerini uyguluyoruz.

Petek Temizleme Solüsyonları Zararlı Mı?

Tüm alanlarda olduğu için petek temizleme işlemlerinde de yeni teknoloji sistemleri kullanılmaktadır. Firmamız, yeni model petek temizleme makineleri ve kullanışlı olan solüsyon malzemeleri kullanıyor. Kimyasal ilaçlarla petek için temizliği yapılmakta ve birçok kullanıcı, kullanılan ilaçların, peteklere zarar verip vermediğini merak etmektedir.

Petek temizliği işlemlerinde kullanmış olduğumuz solüsyonlar, petek içlerine ve tesisat borularına hiçbir zarar vermemektedir. Petek içerisinde oluşan tüm kirleri gidermekte, peteklerin tamamen temizlenmesini sağlamaktadır. Makine ile temizleme işlemlerinde, isteyen müşterilerimize temizlik sonrasında petek içerisine koruyucu solüsyon eklemesi yapıyoruz. Bu peteklerde su kireci oluşumunu ve tıkanmaları önleyecektir. Kullanmış olduğumuz kimyasallar, test edilmiş ve onaylı temizlik solüsyon maddeleridir.

Kısa Sürede Petek Temizliği

Kalorifer petek temizliği her zaman uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Peteklere yapılacak yanlış müdahaleler, tam temizlenmemenin yanı sıra su kaçağı gibi sorunlara neden olabilecektir. Petek temizleme işlemlerini birçok kişi çok zahmetli ve uzun süren işlemler olarak görmektedir. Bizler, makineli temizleme yaptığımız için petek temizleme işlemlerini kısa sürede tamamlıyoruz. Müşterilerimize evler için petek temizleme işleminin ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında sürebileceğini belirtiyoruz. Petek sayısı işlem süresini değiştirebilmektedir. Ayrıca periyodik bakımları düzenli yapılan petekler için temizlik işlemleri daha kısa sürecektir. Uzun yıllar temizlenmemiş olan peteklerde tıkanıklık oranı fazla olabileceği için makine ile daha fazla ilaçlı su dolaşımı yapıyoruz.

Servis Talebi

Başiskele petek bakım ve temizleme işlemleri için 7/24 servis talebinde bulunabilirsiniz. İletişim numaralarımız her zaman erişilebilir durumdadır. Servis numaralarımızı aradığınızda, kayıt oluşturabilirsiniz. Kayıt oluştururken, adres bilgisini, kombi marka ve modelini, petek sayısını ve kombinizde arıza varsa arıza kodu ya da diğer bilgileri vermeniz gerekiyor. Vereceğiniz doğru bilgiler, hizmetlerin size daha kısa sürede ve doğru ulaştırılmasını sağlayacaktır. Petek temizleme servis kayıtlarını oluştururken, makine ile temizlik yapacağımızı ve petek sayısına göre fiyat bilgilerimizi sizlere bildiriyoruz. Ekiplerimiz, servis kayıtlarında yazılı olan işlemleri yapacak ve belirtilen ücreti alacaktır. Firmamız, yılın her dönemi en uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Petek Temizleme Fiyatları Ne Kadar?

Başiskele kalorifer petek temizliği fiyatları için servisimiz ile iletişim kurarak, güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği için firmamız ve başka servisleri arayarak, fiyat bilgilerini alabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Tüm servis hizmetlerimiz için her zaman uygun fiyat teklifleri sunuyor ve peteklerinizi daha ucuza temizletmenizi sağlıyoruz. Fiyat tarifeleri oluşturulurken, periyodik bakım, detaylı temizleme, petek sayısı ve petek türü bilgileri kullanılmaktadır. Dökme radyatörler ile panel radyatör temizleme fiyatları birbirinden farklıdır. Petek sayısı, kullanılacak olan kimyasal temizleme ilaç miktarını değiştireceği için fiyatlarda etkili olmaktadır. Petek temizleme fiyatları ile ilgili araştırmalar yaparken, servis iletişim numaralarımızdan bilgi alabilir ya da web sitemizi inceleyebilirsiniz. Başiskele kombi bakım ve petek temizleme servisi olarak uygun fiyatlarımız ile müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz.

 

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.