fbpx

Başiskele Viessmann Kombi Servisi

04.01.2016
1.596
Viessmann Kombi Servisi

Başiskele Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Arıza, Bakım ve Montaj Hizmeti

Kocaeli ve çevresinde sunduğu kombi servisi hizmetlerinden dolayı müşterilerinden tam not alan Arkom Kombi, Başiskele Viessmann Kombi Servisi olarak da çalışmaları sürdürmektedir. Tüm kombi markalarında sunduğu garantili servis ve profesyonel işçilik sayesinde diğer firmaları geride bırakarak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Arkom Kombi ile Garantili Servis

Arkom Kombi olarak biz, hızlı ve uygun fiyatlı servis hizmeti ile Başiskele’deki kombi çalışmalarını yürütmekteyiz. Uzman personellerimiz garantili ve kaliteli malzemeler kullanarak ve parça sıkıntısı çekmeden çalışmalarını yapabilmektedir. Ayrıca soğuk kış günlerinde müşterilerini mağdur etmemek için hızlı bir ulaşım sağlamakta ve tamir işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Yedek parça sıkıntısı çekmeyen firmamız, parça değişimi gereken durumlarda da müşterilerinden beklemelerini istemek zorunda kalmaz ve işlemler kısa sürede son bulur.

Kombi kart tamiri, bakımı ve arıza giderilmesi için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Firmamız, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak açısından sorunları çözümsüz bırakmaz. İzmit’in en geniş yedek parça stoğuna sahip olan Arkom Kombi Servisi, müşterilerine kısa sürede yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar.

Başarılı işçilik ve uygun fiyatı beraber sunan firmamız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve sorunlarınız hakkında çalışanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.
ETİKETLER: