Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Başiskele Viessmann Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Başiskele Viessmann Kombi Servisi

Başiskele Viessmann Kombi Servisi

01 Ocak 2016 11:44
Başiskele Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Arıza, Bakım ve Montaj Hizmeti

Kocaeli ve çevresinde sunduğu viessmann kombi servisi hizmetlerinden dolayı müşterilerinden tam not alan Arkom Teknik, Başiskele Viessmann Kombi Servisi olarak da çalışmaları sürdürmektedir. Tüm kombi markalarında sunduğu garantili servis ve profesyonel işçilik sayesinde diğer firmaları geride bırakarak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Arkom Teknik ile Garantili Servis

Arkom Teknik olarak biz, hızlı ve uygun fiyatlı servis hizmeti ile Başiskele’deki kombi çalışmalarını yürütmekteyiz. Uzman personellerimiz garantili ve kaliteli malzemeler kullanarak ve parça sıkıntısı çekmeden çalışmalarını yapabilmektedir. Ayrıca soğuk kış günlerinde müşterilerini mağdur etmemek için hızlı bir ulaşım sağlamakta ve tamir işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Yedek parça sıkıntısı çekmeyen firmamız, parça değişimi gereken durumlarda da müşterilerinden beklemelerini istemek zorunda kalmaz ve işlemler kısa sürede son bulur. Kombi kart tamiri, bakımı ve arıza giderilmesi için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Firmamız, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak açısından sorunları çözümsüz bırakmaz. İzmit’in en geniş yedek parça stoğuna sahip olan Arkom Kombi Servisi, müşterilerine kısa sürede yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar.

Başarılı işçilik ve uygun fiyatı beraber sunan firmamız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve sorunlarınız hakkında çalışanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede Çözüm Ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı