Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Servis Hizmetleri

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

04 Nisan 2020 12:44
Servis Hizmetleri

Servis hizmetleri ağının geniş olması, müşterilerde güven oluşturmaktadır. Kullanılan ürünler için servis desteğinin olduğunu bilmek, müşteride güven oluşturacak ve bir sorun ile karşılaştığında, sorununun hemen çözülebileceğini bilmektedir.

Bizler, tüm müşterilerimize sunduğumuz servis hizmetlerimiz ile her zaman memnuniyet kazanmaya ve müşteri memnuniyet oranını %100 seviyesinde tutmaya çalışıyoruz. Kaliteli servis hizmetleri için sadece servis hizmetinin bulunmayı hiçbir zaman yeterli değildir. Sunulan hizmetin zamanında ve ihtiyaca yönelik verilmesi önemlidir. Firmamız, servis hizmetlerinde her zaman yenilikleri takip etmekte ve müşterilerimizin tüm isteklerini analiz ederek kaliteyi mümkün olduğu kadar artırmaya çalışmaktadır.

Servis Hizmetleri Talebi

Kocaeli Servisi, müşteri hizmetleri alanında, en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktadır. Servis hizmetlerimizi zamanında yerine getirebilmek için müşterilerimizin bizlere ulaşabileceği numaralarımızı 7/24 aktif tutuyoruz. Firmamızdan servis talebinde bulunacak olanlar, telefon numaralarımızı arayabiliyor ya da mail adresimize taleplerini iletebiliyorlar.

Telefonla iletişim kuran müşterilerimizin taleplerini hemen alıyor ve oluşturulan randevuya göre servis yönlendirmesini yapıyoruz. Mail göndererek, bilgi ve servis talebinde bulunan müşterilerimizin tüm mailleri, uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından değerlendirilmekte ve en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Mail ile servis talebinde bulunan müşterilerimize gerekli durumlarda telefonla dönüş yapıyor ve en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

Güvenilir Hizmetler

Servis hizmetlerinde, güvenilir olmak verilecek olan hizmetin kaliteli olmasını sağlamaktadır. Firmamız, güvenilir servis hizmetleri için personel eğitimlerine önem vermektedir. Tüm ekiplerimizin, servis konusunda eğitimli olması, müşteriye tam donanımlı olarak gitmeleri, hem kendilerinde özgüven oluşturmakta hem de müşteriye en iyi hizmeti sunarak güvenini kazanmaktadır. Müşterinin beklentilerinin karşılanması ve servis hizmetleri aşamasında ikili ilişkilere dikkat edilmesi, güvenilir hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.

Profesyonel Servis Hizmetleri

Müşteriler, talep ettikleri servis hizmetlerinin en kısa sürede karşılanmasını istemektedir. Servislerin kısa sürede karşılanması ise yapılacak olan profesyonel hizmetler ile sağlanmaktadır. Servis hizmetlerimiz her aşamada sunuyoruz. Tüm hizmet türleri için servis işlemlerinin yetkili ve profesyonel kişiler tarafından yapılması önemlidir.

Yetkisiz ve bilgisiz kişiler tarafından verilmeye çalışılan servis hizmetleri sonunda, beklentiler karşılanmamış, yapılan işlemler sonucunda daha ağır sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verilebilecektir. Bizler, profesyonel servis hizmetleri vermeye çalışıyor ve tüm elemanlarımızın eğitimli olmasını sağlıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile sunduğumuz hizmetler, müşterilerimize maddi ve manevi menfaatler sağlayacaktır.

Montaj İşlemleri

Servis hizmetlerimiz müşteri taleplerine göre değişmektedir. Firmamız, tarafından, her türlü bakım hizmetleri için servis hizmeti verilmektedir.

Servis hizmeti seçeneklerimiz şunlardır;

  • Montaj işlemleri
  • Demonte işlemleri
  • Periyodik bakımla
  • Arıza onarımları

Montaj işlemleri için ekiplerimiz, ürün türüne servis hizmetleri için müşterilerimizin randevu oluşturmasını istemektedir. Ürünlerini teslim alan müşterilerimiz, firmamız ile iletişim kurarak montaj için randevu oluşturur ve ekiplerimiz belirlenen tarihte montaj işlemlerini gerçekleştirirler. Montaj servis hizmetlerimiz öncesinde, müşterilerimiz bilgilendirilmekte ve montajın yapılacağı yeri önceden hazır etmesi sağlanmaktadır. Montaj yapılacak sistemin durumuna göre servislerimiz, önceden keşif yapmakta ve yapılacak montaj işlemleri ile ilgili planlama yapmaktadır. Yapılan keşifler, servis hizmetlerimizi daha iyi ve zamanında sunmamızı sağlamaktadır.

Periyodik Bakımlar

Tüm servis hizmetlerimizde, elektrikli cihazlar için müşterilerimizin periyodik bakımları yaptırmaları konusunda uyarıyoruz. Periyodik bakımlar, cihazların, arızalanmasını önlemekte ve çalışma verimliliklerinin her zaman ilk günkü gibi yüksek performansta olmasını sağlayacaktır. Firmalar ve kişiler, firmamız ile periyodik bakım konusunda, sözleşme yaparak, ürünleri için bakım takvimini takip etmemizi sağlayabiliyorlar.

Cihazların periyodik bakımları yapılmadığı zaman çalışma performansları düşecek, daha fazla enerji harcamasına rağmen istenilen verimi sağlamayacaktır. Servis hizmeti seçeneklerimiz arasında yer alan periyodik bakımlar için alanında uzman ekiplerimiz kullanıyor ve müşterilerimiz için en iyi hizmetleri kesintisiz olarak sunuyoruz. Müşterilerimiz 7/24 bizlere ulaşarak istedikleri zaman servis talebinde bulunabiliyorlar.

Yerinde Hizmet

Firmamız, servis çağrı numaralarını arayarak servis hizmeti talebinde bulunan müşterilerimize yerinde hizmet verilmek gerektiği durumlarda, randevu oluşturuyoruz. Yerinde servis hizmetlerimizi, mobil ekiplerimiz ile veriyoruz. Ekiplerimiz her zaman tam donanımlı olarak hazır bulunmakta ve müşterilerimizin bildirdiği acil durumlarda, en yakın ekibimizi yönlendirerek servis hizmetini vermesini sağlıyoruz.

Bu şekilde, müşterilerimize mümkün olduğu kadar en hızlı hizmeti vermiş oluyoruz. Yerinde servis hizmeti verdiğimiz için müşterilerimizin cihazları ile ilgili tüm sorunları hemen giderilmiş oluyor. Bazı cihazların yerinden sökülmesi, bakımlarının yapılması için daha fazla zaman harcanmasına neden olacaktır. Yerinde servis hizmetlerimiz müşterilerimize zaman kazandıracaktır.

Telefonla Destek

Müşterilerimiz, firmamızı isterikleri zaman telefonla arayarak sorunlarını iletebiliyorlar. Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizin sorunlarına en iyi çözümler bulabilmek için telefonla yardımcı olmaya çalışmaktadır. Teknik ve özel bilgi isteyen konularda, ilgili sorumlulara bağlantı yapılmakta ve bildirilen sorunlarla ilgili müşteriye bazı bilgiler verilerek sorunların telefonla hemen çözülmesini sağlamaktadır. Bazı cihazlarda bazı fonksiyonlar kullanılarak sorunlar giderilebilmektedir. Müşterilerimize hızlı ve güvenli hizmet verebilmek için telefon destek hizmetlerimizi her zaman veriyoruz. Telefon desteği ile çözülemeyen sorunlar için servis hizmetlerimizi yerinde vermeye karar veriyor, hemen randevu oluşturarak, servis yönlendirmesini yapıyoruz.

Arıza Tamiri

Cihazlarda meydana gelen arızalar, kullanıcıları mağdur etmeye başlayacaktır. Müşterilerimizin mağduriyetlerini en kısa sürede giderebilmek için servis hizmetlerimizi 7/24 veriyoruz. Bizimle iletişim kurarak servis hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizin daha fazla mağduriyet yaşamaması için hemen harekete geçiyoruz. Cihazlarda oluşan arızaların doğru tespiti ve arızanın giderilmesi, profesyonellik istemektedir.

Bizler, alanında uzman elemanlarımız ile profesyonel hizmet veriyor, cihazların kontrolünü yaparak arızları hemen tespit ediyoruz. Cihazın çalışmasını engelleyen arızanın gerekli tamiri yapıldıktan sonra genel kontrol yaparak, yıpranan ve arıza yapabilecek parçaları tespit ederek sorunların oluşmadan önlenmesini sağlıyoruz. Arıza tamiri için verdiğiniz servis hizmetlerimizde, parça değişimine ihtiyaç duyulduğunda, orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. Tüm servis hizmetlerimiz firmamız garantisinde verilmektedir.

Kurumsal Servis Hizmetleri Sözleşmesi

Kocaeli Kombi Klima Servisi, servis çağrı numaralarını tüm müşterilerimiz istedikleri zaman arayabiliyorlar. Servis hizmetlerimizden düzenli olarak faydalanmak, cihazlarını tüm bakımlarının zamanında yapılmasını isteyenler, firmamız ile özel sözleşmeler yapabilmektedir. Sözleşmeli müşterilerimize servis hizmetlerimizi her zaman ilk sırada sunuyoruz. Sözleşme içeriğinden belirtilen şartlara göre hizmetlerimizi, teknik personellerimiz ile zamanında veriyoruz.

Sözleşmeli müşterilerimiz için periyodik bakım hizmetleri için servis bakım takvimi oluşturuyor ve oluşturulan takvime göre, servis talebi oluşturulmasına gerek duyulmadan hizmetlerimizi sunuyoruz. Servis hizmetlerinde, güven ve kaliteye önem veren bir firma olarak her zaman müşterilerimizin yanında olduğumuzu gösteriyor, her türlü sorunlarına hemen çözümler oluşturuyoruz. 7/24 servis hizmetlerimiz için servis numaralarımızı arayabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

 

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.