Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Baymak Şofben Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Baymak Şofben Servisi

Baymak Şofben Servisi

04 Nisan 2020 12:31
Baymak Şofben Servisi

Baymak Şofben Satış, Tamir ve Montaj Servisi

İşletmemiz, Baymak ürünleri üzerine bilgi sahibi, donanıma sahip olan ve alanında hizmet veren bir kuruluştur. Müşterilerimize, Baymak Şofben Servisi ve montajı alanında hizmetler sağlayarak, en güvenilir şekilde kurum varlığını sürdürmeyi hedefliyoruz. Hizmetlerimizi sunduğumuz firmamızda, güvenilir ve şeffaf olmak birincil prensibimizdir. Ürünlerin kurulumunu ve bakım hizmetlerini sağlayarak hem etraflı hem de çözüm odaklı hizmet sağlıyoruz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Baymak Şofben Tamir ve montaj servisi olarak müşterilerimize, hızlı ve çözüm odaklı olarak yaklaşıyoruz. Evlerinizde kullanmak istediğiniz şofben modellerini, ürünlerimiz içerisinden seçtiğiniz takdirde, en detaylı teknik bilgiyle sizleri bilgilendiriyoruz. Ürünlerimizi dilerseniz bizler size önerebiliriz, böylece eviniz için en verimli olana yine sizler karar verirsiniz. Kadromuz, şofben bakımında ve montajında önemli derecede bilgi sahibi olduğu için sorunlarınızın çözümlerini hızlı şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Baymak Şofben Servisi Hizmetlerimiz ve Uzmanlığımız

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullanacağınız şofbenler, sıcak su üretimini sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle güvenilir işletmeler tarafından kurulumu sağlanmalı ve düzenli olarak bakımı yapılmalıdır. İşletmemiz alanında teknik bilgi ve saha tecrübesine sahiptir. Hizmetlerimizi genel olarak belirtmek gerekirse:
  • Şofbenlerinizin kurulumunu sağlıyoruz,
  • Teçhizat ve gerekli malzemeleri sağlıyoruz,
  • Düzenli olarak bakım hizmeti veriyoruz,
  • Bir çağrınızla yanınızda oluyoruz.
Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz, sistemimizde kayıtlı olup, diledikleri zaman bakım hizmeti ve tamir hizmeti almak üzere saklanmaktadır. Böylece sizlere hizmet sağlarken, hangi model şofben kullandığınızı biliyor, en etkili çözümlerle sizlere geliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Bozulan şofbenler, evinizin tüm sistemini etkileyebilir. Bu nedenle hassas bir şekilde sizlere hizmet vermek en büyük önceliğimizdir. Satın aldığınız ya da kurulumunu sağladığınız Baymak marka tüm şofbenlerinizin tamirinde ve bakımında müşteri memnuniyeti garantisi almak istiyorsanız, işletmemiz sizlerin yanındadır. Güvenilir ekipmanları sağladığımız, işinin ehli ustalarımızla, evlerini kirletmeden, sorunu saptayarak çözüme doğru ilerliyoruz. Kısa sürede çözüm üreterek, aksamanın ve bozukluğun nerede meydana geldiğini buluyoruz. Müşterilerimize en sağlıklı hizmet için her an yanınızdayız.

Şofben Montajının Önemi

Satın aldığınız Baymak şofbenlerinin, en kaliteli şekilde Baymak Kombi Servisi olarak montajını yapıyoruz. Şofben montajı, uzman kadrolarla gerçekleştirilebilecek, özen ve intizam gerektiren bir konudur. Müşterilerimizin evlerindeki en uygun noktayı seçiyor, onların hayatlarını kolaylaştıracak şekilde ürünlerin montajını yapıyoruz. Sistemimiz içerisinde ürünlerinizin bakımını yaptırmak isterseniz de sizlere hizmet veriyoruz. Bilgili olmayan ve yeterli teknik personele sahip olmayan şirketler, şofbenlerinize zarar vererek bir daha kullanılmayacak duruma getirebilir. Bilgili ve uzman ekibimiz, her zaman hızlı montaj garantisi vererek işini layığıyla yapar.

Şofben Satışında İşletmemiz

Müşterilerimize sadece montaj ve bakım alanında değil, aynı zamanda Baymak şofben ürünlerinin satışında da yardımcı oluyoruz. Firma garantisiyle sizlere sunduğumuz şofbenlerimiz, evlerinizin büyüklüğüne göre, gerekli alt yapıya göre çeşitlenmektedir. Böylece en uygun olan şofbeni seçerek montajı aşamasına geçebiliyoruz. Sizlere tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sağlayarak hem bütçenize hem de evinize uygun olanı seçmenizde yardımcı oluyoruz. Müşterilerimize her zaman güler yüzlü hizmet vererek, onlara güvenilir ekipmanların satışını sağlıyor, daimi müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Baymak Şofben Servisi Özel Ekipmanlarla Bakım

Ürünlerinizin bozukluk yarattığı bölgeleri saptadıktan sonra, sizlere güvenilir hizmet sunmak için teknik ekibimizle hizmet veriyoruz. Ürünlerinizin bozulmasını engelleyecek özel ekipmanlarımız sayesinde, yedek parça değişimi, şofben tamiri ve şofben iç bakımı yapıyoruz. Düzenli olarak bizlerden şofben temizliği hizmeti satın alarak, Baymak marka şofbenlerinizin çok daha uzun yıllar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. İşletmemiz, sizlere bir telefon uzaklığındadır. Belirlenen tarihte evlerinizde ürünlerin bakımını gerçekleştirerek, en sağlıklı şekilde tekrar sizlere hizmet etmesini sağlıyoruz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.