Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Baymak Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Tamir, Bakım, Onarım Servisi

Kombiler hayatımızı girdiği andan itibaren hiç şüphesiz ki konfor alanlarımız daha da genişledi. Baymak kombi servis ile ısınma, ocak ve sıcak su ihtiyacımız artık her an elimizin altında. Kombi denildiği zaman akla ilk gelen de ülkemizin öncü markalarından biri olan Baymak Kombi Servisi kendisini ön plana çıkartıyor.

Baymak Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Bunun en önemli nedenlerinde bir tanesi de servis hizmet standartları ve kalitesidir. Kombinin hayatımızı getirmiş olduğu konforun devamlılığı ve sağlamlığı esastır. Sürekli arıza çıkaran bir kombi size konfor yerine daha çok sorun ve masraf çıkartacaktır.

Bu masraflardan ve sorunlardan kaçınmanın en doğru yollarından bir tanesi de alanında uzan kişilerden destek almak ve doğru tercihler yapmak. Sizlerde Baymak kombi sahibiyseniz ve kombinizle alakalı bir sorunla karşılaşıyorsanız yapmanız gereken en doğru şey, müşteri hizmetleri numarası 0262 331 15 69 olan çağrı merkezimiz ile 7/24 iletişim kurarak alanında uzman teknik kadromuzdan destek almak olacaktır.

İzmit Baymak Kombi Servisi

Son derece güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışma misyonuyla dikkatleri üzerine çeken servisimiz sizlere sorunsuz bir bakım ve onarım hizmetlerini sunmak için hayatınızda. Sahip olduğunuz cihazın periyodik bakımları ve en sorunsuz şekilde uzun süre kullanmanın o küçük tüyolarını gene siz müşterilerimizi konusunda deneyimli personellerimiz aracılığı ile buluşturuyoruz.

Risk Unsurunu Ortadan Kaldırıyoruz

Kombiler bir yakıt kaynağına bağlı olarak çalıştıklarından ve içerisinde bulundurduğu gerek sıcaklık gerekse basınç değerleri ile bazı kullanım metotlarına dikkat edilmesi gereken bir cihaz olarak ön plana çıkıyor. Bu metotlar insan sağlığına doğrudan zarar verebilecek nitelikte olduğu için tüm kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli nüanslardır.

Kocaeli Baymak Kombi Servisinde %25 İndirim

Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sizleri de bu konuda biraz olsun bilgilendirmek bizim en büyük görevimiz. Bu görevi üstlenmemizde ki en temel neden ise siz değerli kullanıcılarımıza verdiğimiz değerdir. Çalışma arkadaşlarımız her sene belirli periyotlar ile temel eğitimlere tabii tutulmaktadırlar.

Gelişen teknoloji ve değişen cihazlar neticesinde bu eğitimler kaçınılmazdır. Servis olarak gerek yeni, gerekse eski hiçbir cihazımızı birbirinden ayırt etmeden kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Montaj ve bakım işlemleri sırasında oluşabilecek sorunları en aza indirgemek bizi sektörde öncü markalardan biri haline getiren özelliğimiz.

Baymak Kombi Bakım & Onarım Servisi

Servisimiz her geçen gün genişleyen müşteri ağı ile sizlere dilediğiniz her yerde hizmet verebilecek standartlara ulaşmış bulunmaktadır. Her nerede olursanız olun kombinizde oluşabilecek her hangi bir sorunda gününüzü mahvetmeye ve mağdur olmanıza hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken şey servisimizin çağrı merkezlerini tuşlayarak teknik destek talep etmeniz.

Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

Servis çağırmadan önce yapılacaklar

 • Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
 • Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
 • Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Baymak Kombide Uzman Teknik Servis Hizmeti

Baymak Kombi Servis Bölgelerimiz;

İzmit Baymak Kombi Servisi

Derince Baymak Kombi Servisi

Körfez Baymak Kombi Servisi

Kartepe Baymak Kombi Servisi

Gölcük Baymak Kombi Servisi

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.