Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

Buderus Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Buderus Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi

Günümüzde kullanımı yaygınlaşan doğalgaz beslemeli sistemler Buderus Kombi Servisi ile artık daha güvendedir. Doğal gaz yakıt ve hammadde olarak çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Doğal gaz, diğer fosil yakıtlar gibi milyonlarca yıl önce yaşamış ve bitki ve hayvan fosillerinden oluşmuştur. Yeryüzü kabukları arasına gömülen bu fosiller, basınç ve ısı etkisiyle, kimyasal değişikliklere uğrayarak doğal gazı meydana getirmiştir. Bu şekilde meydan gelen doğalgaz elbette sınırsız değildir. Onun için verimli kullanılması gerekiyor. Özellikle kombi sistemlerinde doğalgazın daha verimli kullanılması için Buderus Kombi servisi tüm çalışmalarını bu alana yoğunlaştırmıştır.

Buderus Kombi Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Buderus Kombi Servisi

Deneyimli servisimiz, artan taleple kullanımı yaygınlaşan doğalgazın etkin kullanılması için bakımdan onarıma kadar tüm çalışmalarını bu çerçevede yürütmektedir. Araştırıldığında fosil enerji kaynağı olan ancak diğer fosil yakıtlara kıyasla daha yüksek yanma verimi, daha az salınım, katı atıksız olması, otomatik kontrol ve emniyet sistemlerine uygun olması gibi birçok nedenle doğal gaza olan arzu ve talebi artırmıştır.

Doğal gaz kullanımı için meydana gelen bu ciddi talep artışı tesisatları ve cihazların emniyet ve verim arttırma amaçlı otomasyon sistemleri çalışmalarına hız vermiştir. Servisimiz sınırlı doğalgazla çalışan ısıtma sistemlerinin nasıl daha verimli çalışabileceği konusunda dikkat edilmesi gereken noktaları her platformda vurgulamaktadır.

Doğal gaz fosil yakıtlar içerisinde yer almaktadır. Doğal gaz, herhangi bir işlemden geçirilmeksizin kullanımı uygundur. Buradan anlaşılacağı gibi kullanımı kolay ama bu enerjinin tüketimi sınırsız olmamalıdır. Servisimiz ısıtma sistemlerinin daha iyi performansta kullanılabilmesine yönelik bakım çalışmalarına her zaman ağırlık vermektedir. Bu doğrultuda da müşterilerini bilinçlendirmeye devam etmektedir.

Buderus Kombi’de Garantili Servis Hizmeti

Isıtma sistemlerinin yüksek verim ve performansta çalışmasının temel şartı Buderus kombi bakımı ile kontrollerini yaptırıp varsa müdahale edilmesi gereken yerleri detaylı bir şekilde elden geçirilmektir. Kombi bakımı ısıtma sistemlerine bakım yaptırmanın hem maddi hem de konfor açısından hiçbir şekilde engeli olmadığını, aksine bakımlı bir kombinin kullanıcılarına devamlı ısı konforu sağladığı ve maddi anlamda çok büyük olumlu katkılarının olduğunu belirtmektedir.

Kombi bakımı ile ısıtma sistemlerinin bakım ve gözden geçirmesini yaptırırsanız, karşılaşabileceğiniz kötü sürprizleri ortadan kaldırmış olursunuz. Yani şunun altını çizmek gerekir ki bakımsız bir kombi süreç içerisinde bizlere çok külfetli arızalar çıkarabilir. O yüzden tüm kombi sistemleri için bakım şarttır.

Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

Buderus Kombi Servisinde %25 İndirim

Kombi sistemlerinizin onarımını teknik servisimizin desteği ile hallederseniz daha sonra yaşayabileceğiniz kötü sonuçların önüne geçmiş olursunuz. Yapılan tamiratın kim tarafından ve nasıl yapıldığı kombi sistemleri için önemlidir. Uzman ve eğitimli kadroların varlığı ile servisimiz her zaman başarılı kombi işlemlerinin altında imzasını atmıştır.

Bulunduğu yerlerde her daim tercih edilen servis haline gelmiştir. Uzman ekibimiz teknolojinin son ürünlerinin elverdiği kolaylık ve hassas ekipmanlar sayesinde onarım sürelerini minimuma indirmiştir. Bu da müşterilerinin en kısa sürelerde tamirat işlemlerinin halledilmesini sağlamıştır.

Servis çağırmadan önce yapılacaklar

 • Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
 • Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
 • Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Buderus Kombide Uzman Teknik Servis Hizmeti

Buderus Kombi Servis Bölgelerimiz;

İLETİŞİM FORMU

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli