• Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
  • P.Tesi-C.Tesi
    09:00 - 18:00
Yetkili Servis

0262 331 15 69

close

Buderus Kombi Servisi

Img

Buderus Kombi Bakım, Tamir Onarım Servisi

Günümüzde kullanımı yaygınlaşan doğalgaz beslemeli sistemler Buderus Kombi Servisi ile artık daha güvendedir. Doğal gaz yakıt ve hammadde olarak çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Doğal gaz, diğer fosil yakıtlar gibi milyonlarca yıl önce yaşamış ve bitki ve hayvan fosillerinden oluşmuştur. Yeryüzü kabukları arasına gömülen bu fosiller, basınç ve ısı etkisiyle, kimyasal değişikliklere uğrayarak doğal gazı meydana getirmiştir. Bu şekilde meydan gelen doğalgaz elbette sınırsız değildir. Onun için verimli kullanılması gerekiyor. Özellikle kombi sistemlerinde doğalgazın daha verimli kullanılması için Buderus Kombi servisi tüm çalışmalarını bu alana yoğunlaştırmıştır.

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi artan taleple kullanımı yaygınlaşan doğalgazın etkin kullanılması için bakımdan onarıma kadar tüm çalışmalarını bu çerçevede yürütmektedir. Araştırıldığında Fosil enerji kaynağı olan ancak diğer fosil yakıtlara kıyasla daha yüksek yanma verimi, daha az salınım, katı atıksız olması, otomatik kontrol ve emniyet sistemlerine uygun olması gibi birçok nedenle doğal gaza olan arzu ve talebi artırmıştır. Doğal gaz kullanımı için meydana gelen bu ciddi talep artışı tesisatları ve cihazların emniyet ve verim arttırma amaçlı otomasyon sistemleri çalışmalarına hız vermiştir.

Buderus Kombi Servisi sınırlı doğalgazla çalışan ısıtma sistemlerinin nasıl daha verimli çalışabileceği konusunda dikkat edilmesi gereken noktaları her platformda vurgulamaktadır. Doğal gaz fosil yakıtlar içerisinde yer almaktadır. Doğal gaz, herhangi bir işlemden geçirilmeksizin kullanımı uygundur. Buradan anlaşılacağı gibi kullanımı kolay ama bu enerjinin tüketimi sınırsız olmamalıdır.

Buderus Kombi Servisi ısıtma sistemlerinin daha iyi performansta kullanılabilmesine yönelik bakım çalışmalarına her zaman ağırlık vermektedir. Bu doğrultuda da müşterilerini bilinçlendirmeye devam etmektedir.

Buderus Kombi’de Garantili Servis Hizmeti

Isıtma sistemlerinin yüksek verim ve performansta çalışmasının temel şartı Buderus Kombi Bakımı ile kontrollerini yaptırıp varsa müdahale edilmesi gereken yerleri detaylı bir şekilde elden geçirilmektir.

Buderus Kombi Bakımı ısıtma sistemlerine bakım yaptırmanın hem maddi hem de konfor açısından hiçbir şekilde engeli olmadığını, aksine bakımlı bir kombinin kullanıcılarına devamlı ısı konforu sağladığı ve maddi anlamda çok büyük olumlu katkılarının olduğunu belirtmektedir.

Buderus Kombi Bakımı ile ısıtma sistemlerinin bakım ve gözden geçirmesini yaptırırsanız, karşılaşabileceğiniz kötü sürprizleri ortadan kaldırmış olursunuz. Yani şunun altını çizmek gerekir ki bakımsız bir kombi süreç içerisinde bizlere çok külfetli arızalar çıkarabilir. O yüzden tüm kombi sistemleri için bakım şarttır.

Buderus Kombi Servisinde %25 İndirim

Kombi sistemlerinizin onarımını Buderus Kombi Tamiri desteği ile hallederseniz daha sonra yaşayabileceğiniz kötü sonuçların önüne geçmiş olursunuz. Yapılan tamiratın kim tarafından ve nasıl yapıldığı kombi sistemleri için önemlidir.

Uzman ve eğitimli kadroların varlığı ile Buderus Kombi Tamiri her zaman başarılı kombi işlemlerinin altında imzasını atmıştır. Bulunduğu yerlerde her daim tercih edilen servis haline gelmiştir.

Buderus Kombi Tamiri teknolojinin son ürünlerinin elverdiği kolaylık ve hassas ekipmanlar sayesinde onarım sürelerini minimuma indirmiştir. Bu da müşterilerinin en kısa sürelerde tamirat işlemlerinin halledilmesini sağlamıştır.

Buderus Kombi İçin Şimdi Bize Ulaşın : 0262 331 15 69

Hemen Ara