Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Buderus Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Günümüzde kullanımı yaygınlaşan doğalgaz beslemeli sistemler Buderus Kombi Servisi ile artık daha güvendedir. Doğal gaz yakıt ve hammadde olarak çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Doğal gaz, diğer fosil yakıtlar gibi milyonlarca yıl önce yaşamış ve bitki ve hayvan fosillerinden oluşmuştur. Yeryüzü kabukları arasına gömülen bu fosiller, basınç ve ısı etkisiyle, kimyasal değişikliklere uğrayarak doğal gazı meydana getirmiştir. Bu şekilde meydan gelen doğalgaz elbette sınırsız değildir. Onun için verimli kullanılması gerekiyor. Özellikle kombi sistemlerinde doğalgazın daha verimli kullanılması için Buderus Kombi servisi tüm çalışmalarını bu alana yoğunlaştırmıştır.

Buderus Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Buderus Kombi Servisi

Deneyimli Buderus Kombi Servisi, artan taleple kullanımı yaygınlaşan doğalgazın etkin kullanılması için bakımdan onarıma kadar tüm çalışmalarını bu çerçevede yürütmektedir. Araştırıldığında fosil enerji kaynağı olan ancak diğer fosil yakıtlara kıyasla daha yüksek yanma verimi, daha az salınım, katı atıksız olması, otomatik kontrol ve emniyet sistemlerine uygun olması gibi birçok nedenle doğal gaza olan arzu ve talebi artırmıştır.

Doğal gaz kullanımı için meydana gelen bu ciddi talep artışı tesisatları ve cihazların emniyet ve verim arttırma amaçlı otomasyon sistemleri çalışmalarına hız vermiştir. Servisimiz sınırlı doğalgazla çalışan ısıtma sistemlerinin nasıl daha verimli çalışabileceği konusunda dikkat edilmesi gereken noktaları her platformda vurgulamaktadır.

Doğal gaz fosil yakıtlar içerisinde yer almaktadır. Doğal gaz, herhangi bir işlemden geçirilmeksizin kullanımı uygundur. Buradan anlaşılacağı gibi kullanımı kolay ama bu enerjinin tüketimi sınırsız olmamalıdır. Servisimiz ısıtma sistemlerinin daha iyi performansta kullanılabilmesine yönelik bakım çalışmalarına her zaman ağırlık vermektedir. Bu doğrultuda da müşterilerini bilinçlendirmeye devam etmektedir.

Buderus Kombi’de Garantili Servis Hizmeti

Isıtma sistemlerinin yüksek verim ve performansta çalışmasının temel şartı Buderus Kombi Servisi ile kontrollerini yaptırıp varsa müdahale edilmesi gereken yerleri detaylı bir şekilde elden geçirilmektir. Kombi bakımı ısıtma sistemlerine bakım yaptırmanın hem maddi hem de konfor açısından hiçbir şekilde engeli olmadığını, aksine bakımlı bir kombinin kullanıcılarına devamlı ısı konforu sağladığı ve maddi anlamda çok büyük olumlu katkılarının olduğunu belirtmektedir.

Buderus Kombi bakımı ile ısıtma sistemlerinin bakım ve gözden geçirmesini yaptırırsanız, karşılaşabileceğiniz kötü sürprizleri ortadan kaldırmış olursunuz. Yani şunun altını çizmek gerekir ki bakımsız bir kombi süreç içerisinde bizlere çok külfetli arızalar çıkarabilir. O yüzden tüm kombi sistemleri için bakım şarttır.

Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

Buderus Kombi Servisinde %25 İndirim

Kombi sistemlerinizin onarımını teknik servisimizin desteği ile hallederseniz daha sonra yaşayabileceğiniz kötü sonuçların önüne geçmiş olursunuz. Yapılan tamiratın kim tarafından ve nasıl yapıldığı kombi sistemleri için önemlidir. Uzman ve eğitimli kadroların varlığı ile servisimiz her zaman başarılı kombi işlemlerinin altında imzasını atmıştır.

Bulunduğu yerlerde her daim tercih edilen servis haline gelmiştir. Uzman ekibimiz teknolojinin son ürünlerinin elverdiği kolaylık ve hassas ekipmanlar sayesinde onarım sürelerini minimuma indirmiştir. Bu da müşterilerinin en kısa sürelerde tamirat işlemlerinin halledilmesini sağlamıştır.

Buderus Servis çağırmadan önce yapılacaklar

 • Buderus Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
 • Buderus Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
 • Buderus Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Buderus Servisi Uzmanlık Alanlarımız

 • Buderus Kombi Servisi
 • Buderus Petek Temizliği
 • Buderus Şofben Servisi
 • Buderus Brülor Servisi
 • Buderus Kazan – Kaskad Servisi

Neden Buderus Kombi Servisi ?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Buderus Kombide Uzman Teknik Servis Hizmeti

Buderus Kombi Servis Bölgelerimiz;

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.