Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Çayırova Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Çayırova Kombi Servisi

Çayırova Kombi Servisi

08 Ağustos 2019 09:27
Çayırova Kombi Servisi

Çayırova Kombi Servisi ihtiyaçlarınızda firmamız Arkom Teknik uzmanlarına ulaşabilir ve servis günleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir çok Kocaeli ilçesinde aynı gün hizmet vermekte olup bazı ilçelerimizde ise belirli günlerde servis sağlamaktayız. Kombi arızaları ve tüm teknik sorunları için deneyimli teknisyen kadromuzla en iyi işçilik imkanını sunuyoruz. Kombi Servisi fiyat ücretlerimizde her evin bütçesine uyacak fiyatlarladır.

Genel Kombi Arızaları

Evinizde yada işyerinizde kullanım yaptığınız kombi de farklı sebep ve nedenlerle beklemediğiniz anlarda arızalar oluşabilir. Bir çok kişi kombi konusunda ve oluşan arızalar hakkında bilgiye sahip değildir. Çok az sayıda kombi sahibi cihazı hakkında bilgiye sahip olup verdiği hatalar da ne yapması gerektiği bilmektedir. Kombi Basıncı : Kombinizde su olmazsa yada kalırsa kombi basıncı düşmektedir. Kalorifer basıncı 1.5-2 arasında olmalıdır. Kalorifer suyunu kontrol etmeyi unutmayınız. Kombi Gaz vanası : Kombi her arızası için teknik servis gerekmeyebilir. Çayırova kombi servisi arayışına geçmeden ve çağrı merkezini aramadan önce gaz saylayıcı vanayı kontrol ediniz. Gaz kapalı olduğunda kombiniz ikaz uyarısı verecektir ve kırmızı ışık yanacaktır. Kombi Yaz/Kış Konumu : Yine dikkat etmeniz gereken ve mevsimlik kontrollerini yapmanız gereken anahtara da dikkat ediniz. Kombide ön panelde bulunan yaz/kış konumumun doğru olduğunuda mutlaka mevsimlerde kontrol ediniz.

Kombi Tamircisi Seçerken

Çayırova kombi servisi ve kombi tamircisi arayışlarınızda kesinlikle seçici olmalısınız. Sıradan kişilerce yapılacak işlem, müdahale ve işçiliklerde cihazınızın zarar görmesi ve çok daha yüksek maliyetlerle karşılamanız olsadır. Bir çok kullanıcı şikayetlerinde tamir ve onarım yapılan yerden benzer şikayetlerin sürekli tekrarladığı görülmektedir. Bu kesinlikle yetersiz işçiliklerden kaynaklı sorunlardır. Kombi arıza ve sorunlarında genelde tek bir parçadan kaynaklı yada tek bir bölümden oluşan sorunlar nedeni ile arıza gerçekleşmez. Profesyonel bir kombi tamircisi kesinlikle tüm testlerini yapıp kombideki her bölgeyi incelemelidir. Yüksek değere sahip olan kombileriniz için kesinlikle vaktinizi ayırıp en iyi kombi servisini bulmaya çalışın. Arkom Teknik kocaeli de uzun yılladır en yaygın şekilde uzman teknisyenleri hizmet vermektedir. Çayırova kombi servisi içinde Arçelik, Baymak, Bosch, Demirdöküm, Baykan, Beko, İmmergas, Alarko, Auer, Viessmann, Eca, Ferroli, Airfel, Buderus, Protherm başta olmak tüm kombi cihazlarında servis sağlıyoruz. Tüm markaların ürün teknolojilerine hakim teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.