Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Derince Baykan Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Baykan Kombi Servisi

Derince Baykan Kombi Servisi

11 Kasım 2017 12:47
Derince Baykan Kombi Servisi

Derince Baykan Kombi Tamir, Bakım Servisi

Doğalgazla çalışan tüm ısınma sistemleriniz Derince Baykan Kombi Servisi ile güven altındadır. Ülkemizde doğalgaz kullanımı, ekonomikliği başta olmak üzere sistem emniyetinin yüksek olması ve kullanımın temiz olmasından dolayı hızla artmaktadır. Artan doğalgaz talebini karşılamak üzere ülkemiz çeşitli girişimlerde bulunmaktadır. Doğalgaz yaygın olarak fabrikalarda ve konutlarda kullanılmaktadır. Konutlarda ısınma, pişirme, sıcak su temini için doğalgaz tercih edilmektedir. Bu durum, doğalgazın çeşitli kullanım alternatiflerini ortaya çıkarmaktadır. Kullanımı yaygınlaşan ve doğalgaz beslemeli kombilerin bakımının yapılması ise elzem hale gelmiştir. Çünkü bu kapsamda emniyet ön plana çıkmaktadır.

Derince Baykan Kombi Servisi

Derince Baykan Kombi Servisi uyguladığı bakım konseptiyle hem işyerlerinde hem de konutlarda kullanılan ısınma sistemlerinin emniyetini ve güvenliğini sağlamış oluyor. Çünkü bakımsız ısınma sistemleri bulunduğu yapılar açısından çok büyük riskler doğurabilir. Çünkü bu tür ısınma sistemleri doğalgazın yanında su ve elektrik enerjisini de aktif olarak kullanmaktadır. Kontrolsüz bu enerji kaynağı çok büyük sorunlarına çıkmasına neden olabilir. Derince Kombi Servisi hem merkezi ısıtma ve hem bireysel ısıtma sistemlerinin bakım ve onarımını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.  Blok bazında merkezi bina ısıtması binanın kazan dairesine tesis edilen kazandan elde edilen ısının radyatörler vasıtasıyla odalara transfer edilmesidir. Bireysel ısıtma sistemi, her dairenin ısı ihtiyacını karşılayacak kapasitedeki cihazlardan elde edilen sıcak suyun radyatörlerde dolaştırılması esasına dayanır.

Derince Baykan Kombi Bakımı

Isınma sistemleri için gerekli olan kazan, brülör, kombi ve diğer tüm parçalar Derince Baykan Kombi Bakımı ile zamanı geldiğinde bakımı en güzel şekilde yapılmaktadır. Bakım ve tamiratın yanında doğalgaz tesisat projeleri ile ilgili olarak her türlü bilgiyi edinmek için Derince Baykan Kombi servisine ulaşabilirsiniz. Derince Baykan Kombi servisi sayesinde doğalgaz beslemeli cihazların ortaya koyduğu ısı ve sıcak suyun randımanlı ve kesintisiz bir şekilde devamı sağlanmaktadır. Doğalgaz rezerv yönünden sıvı yakıta göre iki kat daha fazla, verim bakımından katı yakıtlardan 1.5 kat daha iyi bir performans ortaya çıkarmaktadır. Sözkonusu performansın yapılan bir iyi bakımla sürdürüleceği aşikârdır. Derince Baykan Kombi Bakımı doğalgaz sistemli kombi ve kaloriferlerde ısınma sorunlarını ortadan kaldırmak için bilinçli ve tecrübeli bir şekilde çalışma sergilemektedir.

Derince Baykan Kombi Tamiri

Doğalgazlı sistemlerde meydana gelen arızaları, daha bilinçli bir şekilde teşhise dayalı arıza tespiti yapan Derince Baykan Kombi Servisi ile halledilmektedir. Bu servis kaliteyi ön plana çıkartarak her zaman başarı sağlamaya devam etmektedir. Kullanımı her geçen gün artmakta olan doğalgazlı sistemler değişik sektör ve yörelere de yayılmaktadır. Dolayısıyla bunların hem tamiratı hem bakımı her geçen daha önemli hale gelmektedir. Kalorifer sistemlerinizde kombi sorunlarının yanında tesisat sorunları da Derince Baykan Kombi Tamiri ile en iyi şekilde halledilmektedir. Doğalgaz tesisatında kullanılan cihazların ve yapı elemanlarının standartlara uygun olması halinde, büyük kolaylıklar, konfor, ekonomi ve çevre sağlığına kavuşması mümkün olacaktır. Derince Baykan Kombi Servisi kapsamında baca sorunları da en kısa sürelerde halledilmektedir. Çevre sağlığı, havalandırma, bacalarda yoğuşma, dış hava sıcaklığına duyarlı kontrol sistemleri, kaliteli malzeme kullanımı, cihazlarda emniyet sistemleri gibi konulara özen gösterilerek kombilerle ekonomik kullanım ve huzurlu bir ortam sağlanmaktadır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.