Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Gölcük Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Gölcük Klima Servisi

Gölcük Klima Servisi

12 Aralık 2017 10:06
Gölcük Klima Servisi

Gölcük Klima Bakım, Tamir ve Montaj Servisi

İklimlendirme sistemlerinin amacı termal konforun oluşacağı ortamı hazırlamaktır. Bu ortamın daha güvenli ve sağlıklı olması için Gölcük Klima Servisi her daim müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Termal konfor algısal bir durumdur ve fiziksel, fizyolojik, psikolojik etmenler gibi birçok parametreden etkilenmektedir. Tüm bunları bir potada birleştirerek bu konforu sağlayacak sistem ise klimalardır. Klima sistemlerinin montajı Gölcük Klima Servisi tarafından en ideal şekilde yapılmaktadır. Bu kapsamda kalifiye elemanlar tarafından yapılan montaj işlemi daha sonra herhangi bir sorunun çıkmamasına vesile olmaktadır. Kaliteli montaj işleri sayesinde akabinde klimalar açısından da tehlike durumların olmaması sağlanmaktadır. İyi bir montaj işlemi kapsamında cihaz ulusal kablo montajı kurallarına göre monte edilmektedir. Giriş kablosu hasar görmeden cihaza ve şebekeye bağlantısı sağlanmaktadır. Etkin ve yetkin servis nidasıyla ehliyetli çalışanlar vasıtasıyla Gölcük klima montajı en güzel işlerin altında imzasını atmaya devam etmektedir. Ayrıca montaj esnasındaki tüm güvenlik prosedürlerini bilerek en uygun montaj uygulamasını gerçekleştirmektedir.  Uzman çalışanların kullandığı alet ve test araçlarıyla montaj sonrası muhakkak gerekli kontroller yapılmaktadır.

Gölcük Klima Servisi

Gölcük Klima Servisi optimal klima kullanımı konusunda kullanıcıları detaylı bir şekilde bilgilendirmeye devam etmektedir. İnsanların klima kullanımı alışkanlıkları ve klima bilgileri farklılıklar göstermektedir. Çoğu zaman klimanın içinde bir termostat olduğu bilinmemektedir ve kullanıcılar termostat rolü üstlenmektedir. Böylece klimanın yapması gereken aç-kapa kontrolünü kullanıcılar yapmakta ve hem termal konfordan hem de enerji tasarrufundan kayıp yaşanmaktadır. Tüm bu olumlu ve olumsuz durumlara karşı klima kullanıcıların bilinçlendirilmesine katkı mahiyetinde Gölcük klima servisi profesyonel bir şekilde bilgilendirmelerini yapmaktadır. Gölcük Klima Servisi termal konfor odaklı olarak klimaların hem soğutma hem de ısıtma anlamında performanslarını artırma çabasını sürdürmektedir. Günümüzdeki termal konfor odaklı çalışmalar, iklimlendirme kontrolünde yapılan yanlışları ortadan kaldırmak, ortam koşullarına, kullanıcı tercihlerine göre çalışmak ve manuel olarak yapılan kontrolleri en aza indirmek için  çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışma hem klima üreticileri hem de servisleri tarafından belli bir aşamaya getirilmiştir. Gölcük Klima Servisi termal konforda ne kadar ileri düzeyde kullanım olacağına yönelik klimaların montajlarında, bakımlarında ve tamiratlarında ona göre bir uygulama gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda ortamdaki hava sıcaklığı, bağıl nem ve hava akış hızı gibi parametreler belirlenirken, alıcıların kullanıcıların olduğu bölgelerde seçilmesi büyük önem taşımaktadır. Termal konfor sıcaklığı belirlenirken insan odaklı düşünüldüğünden, özellikle sıcaklık ve nem alıcılarının kullanıcının ağırlık merkezi hizasında olmasına dikkat edilmektedir.

Gölcük Klima Montaj Servisi

Klima montajı klima kullanım alanında ilk hassas davranılması gereken mevzulardandır. Onun için Gölcük Klima Montajı bu konuya çok hassas davranarak klimanın tüm karakteristik özelliklerini de göz önünde bulundurarak hareket etmektedir. Örneğin iyi bir klima seçiminden sonra çalışma yapılacak ve klimanın montajının olacağı alanın dayanıklı olmasına dikkat edilir. Gölcük Klima Montaj Servisi montajdan önce bağlantı aparatlarının çok güçlü olmasına özen göstermektedir. Elbette dikkate alınması gereken diğer bir mevzuda gaz kaçağına yol açabilecek başka sistem ve cihazların olmamasıdır. Gölcük Klima Montaj Servisi çalışma yapılacak bölgede dış ünite ile ilgili olarak toz, toprak, yağmur ve kar gibi olaylara maruz kalmayacak bölgeye montajın olması hususunda dikkat edecektir. Ayrıca hem iç ünite hem de dış ünite kapılara yakın olmaması konusunda özen gösterilecektir. Gölcük Klima Montajı çıkardığı kaliteli işlemler sayesinde her zaman adından sıkça söz ettirmektedir. Kalifiye servis teknisyenlerinin çıkardığı kaliteli işler kullanım ömrü yüksek klima sistemlerinin oluşturulmasını sağlamıştır.  Standartlar ve kılavuzdaki tüm talimatlar dikkatlice uygulanarak klimaların güvenlikli şekilde çalışmasına katkı sunulmaktadır. Gölcük Klima Montajı ile yapılan tüm çalışmalar sistemli klimaların ortaya çıkmasına vesile olmaktadır. Gölcük klima servisi klima monte etmenin ne kadar  önemli bir iş olduğunu uygulamalarda klima kullanıcılarına göstermektedir. Klimaların ilk başlangıç çalışması için montaj uygulaması stratejik bir öneme sahiptir. Çünkü klimalar düzgün monte edilmez ise kullanım sürecinde çeşitli sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu da işletme maliyetinin artması demek olup, bu sebepten dolayı klima kullanımı daha da masraflı hale gelecektir. Gölcük klima servisi montaj anlamında yaptığı işin ne kadar ciddi bir iş olduğunun farkına vararak tüm çalışmaların sergilemektedir. Sonuç olarak bir klima montajının iyi olması demek verimli ısıtma ve soğutma demektir.

Klima Bakım Servisi

Bakım esnasında tüm temizlik işlemlerini de yapan Gölcük Klima Bakımı parça değişimlerinde de kesinlikle orijinal parçalar kullanmaya özen göstermektedir. Gölcük klima servisinin bakım için çok dikkat ettiği konuların başında da periyodik bakım zamanıdır. Çünkü yazın ortasında ya da kışın ortasında yapılan bakımlar cihazın o anda kullanmamasına neden olacağından bakım tercihinin yaz başlamadan veya kış başlamadan yaptırılması konusunda müşterilerini her daim bilinçlendirmektedir. Gölcük Klima Bakımı yoğun kullanım öncesinde bakım hizmetlerini yürüterek bakım sonrası ekipler önceki hali gibi klima çevresini temiz bırakmaya dikkat etmektedir. Çünkü müşteri açısından önemli olan bir servisin derli toplu şekilde çalışıyor olmasıdır. Tersi bir durumda müşteriler bu mevzudan çok rahatsız olacaktır. Gölcük Klima Bakımı ile klima sisteminin basınç değerleri tümüyle kontrol edilerek bir eksiklik sözkonusu ise hemen düzeltme yoluna gidilir. Akabinde tesisatların genel kontrolü yapılarak yoğun kullanım dönemine hazırlanılır.

Klima Tamiri

Klimaların soğutmama ya da ısıtmama sorunlarına detaylı bir şekilde çözüm üreten Gölcük Klima Tamiri profesyonel servis hizmetlerine devam etmektedir. Fan arızalarından kompresör arızalarına kadar tüm kronik sorunlar bir çırpıda halledilmektedir. Hem dış ünite hem de iç ünite için arızalara yönelik Gölcük Klima Tamiri evladiyelik çözümler üretmektedir. Bu kapsamda elektriksel bir arıza ise tüm elektrik tesisatı ve ilgili parçalar en güzel şekilde gözden geçirilir ve sorunlu parça değiştirilerek klima ilk günkü halinde döndürülür. Gölcük Klima Tamiri klimalarda yüksek bir performans yakalayabilmek için elinden gelenin fazlasını göstermektedir. İyi bir montaj, düzenli bakım, ideal tamirat klimalarda ciddi tasarruf sağlanmasına yol açacaktır. Böylece hiçbir şekilde kesinti olmayan klima sistemlerinin ortaya çıkmasına vesile olarak tüm yaşam alanlarında mutlu bir hayata katkı sunmuş olacaktır. Her daim kesintisiz klima konforuyla yaşam alanları istenilen sıcaklıkta olmaya devam edecektir. Gölcük Klima Tamiri ile bir klima çalışıyor ama soğutmuyorsa ihtimal dâhilinde gaz kontrolü yapılarak eksikse gaz dolumu yapılır. Tam tersi bir durumda çalışıyor ama ısıtmıyorsa muhtemelen ısıtıcı rezistansında sorun vardır. O yüzden bu ve bunun gibi tüm sorunlar en iyi ekipmanlarla derhal çözülür.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.