Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Klima Tamiri

Anasayfa » Klima Tamiri

kocaeli-kombi-klima-servisi2Kocaeli İzmit Klima Tamiri 

Tam Donanımlı Teknik Ekip ve Gezici Araçlarla Klima Tamir Hizmeti

Kocaeli İzmit bölgesinde klima tamiri hizmeti vermekteyiz. Profesyonel teknik ekip ve gezici servis araçlarımızla klimalarınız da oluşan arızaları aynı gün içerisinde gidermekteyiz. Klima tamiri, klima gaz dolumu, klima montajı, klima demontajı ve klima bakımı konularında bireysel veya kurumsal olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Klima Tamiri

Kalitesiyle ve hizmetleriyle dünyaca üne sahip olan klimaları, verdiği teknik servis hizmetleriyle de kullanıcılarının güvenini kazanmaktadır. Kocaeli’deki geniş teknik servis ağıyla hizmet veren Klima servisi, yoğun talep ve ilgiden dolayı servis sayısını daha da arttırmaktadır.

Kocaeli genelinde müşteri memnuniyetini esas alan Arkom Klima Servisi, müşterilerine daha iyi hizmet ve ulaşım kalitesi açısından şube sayısını daha da arttırmıştır. Bunlardan biride Klima Tamiridir. Servis İlimiz ve tüm İlimiz hizmet verebilmektedir. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu teknik ekip ise alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Servis Klima bakımı yapabildiği gibi, marka ayırt etmeksizin diğer markalarında Klima bakımlarını büyük titizlikle yapmaktadır.

Kocaeli Klima Servisi, Tamir, Bakım Hizmetleri

izmit-klima-tamir-servisiKocaeli  tüm semtlerine hizmet verebilen Klima Tamiri Klima kullanıcılarına bir telefon uzaklığındadır. Sürekli gezici ekibiyle görev başında olan servis ekibi, müşterilerimizin sorunlarını giderebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Arkom Klima Servis tarafından bakımı yapılan tüm Klimalarda yapılan tüm değişiklerde siz müşterilerimize özel 1 yıllık işçilik garantisi verilmektedir. Eğer bir Klima sahibi olmak istiyorsanız ve Klimayı satın aldıktan sonra deneyimli bir teknik servis ve iyi bir ürün desteğini yanınıza almak istiyorsanız, muhakkak Arkom Klimayı tercih etmelisiniz. Çünkü Arkom Klima yaygın servis ağı ve deneyimli ekibiyle adından çokça söz ettirir hale gelmiştir. Dünyada diğer rakiplerini geride bırakarak bir kalite, bir örnek alınan firma haline gelmiştir. Kocaeli’nin kalabalık ve güzide semtlerinden bir olan İzmit teknik servis hizmetlerini Klima Tamiri adıyla devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen teknik servis ekibi 7/24 insanların Klima sorunlarına kulak vermektedir. Bir özel servis olan Klima Tamiri, garanti kapsamı dışındaki Klimalara de bakmaktadır.

Kocaeli bölgesinde hizmet veren ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, geniş ödeme imkânları ve uygun fiyat koşulları sağlamaktadır. Ayrıca günün 24 saati iletişimde olabileceğiniz müşteri temsilcisi sayesinde, en ufak sorunuzda dahi sizlere çözümler sunmaktadır.

Arkom Klima Servisinin sizlere sunduğu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz, klima tamiri ve klimalarınızda oluşabilecek herhangi bir arıza için firmamız sizlere sınırsız kolaylıklar ve yenilikler sunmaktadır. Klima tamiri yapmak için güvenilir bir şirket olan firmamızda klima tamiri kapsamında her türlü tamir ve onarım işlemleri yapılmaktadır.

Kocaeli Klima Tamirinde Uzman Servis

izmit-arcelik-klima-servisiKlima tabirleri muhakkak uzman bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir aksi takdirde klimalarınız zarar görebilir hatta çalışmaz bir duruma gelebilir. İnsanlar klima tamirine fazla para vermemek için klimalarını kendileri tamir etmeye çalışırlar bu yanlış bir davranıştır.  İnsanların tek başına elektronik aletleri monte etmeleri, tamir etmeleri, bakımlarını yapmaları imkansızdır bu elektronik aletlerin başında klimalar oldukça özen isteyen cihazlardır.

Klima arızaları teknik ve kullanıcı hatasından kaynaklanabilir. Her iki durumda da klimaların onarılması sıcak ya da soğuk havaların yoğun olduğu dönemlerde önem taşımaktadır. Klimanın yaptığı her arıza uzman kişiler tarafından kolay ve güvenli bir şekilde tamir edilir. Klimanızın istenmeyen zamanlarda arıza yapmaması için bakımlarını tam zamanında yaptırmalıyız, klimamız arızalandığı zaman daha fazla elektrik tüketmeye ve bozulduğu sürece kötü kokular yaymaya başlar.

Klimamız da meydana gelen arızaların başlıca nedenleri bulunmaktadır. Klimalarımız evlerimizde bulunan iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalırlar, yaz ve kış aylarında klimaların ısı transfer yüzeylerinde kirlenmeler meydana gelebilir. Klimanızın içerisinde soğutucu gazı ise mevsime göre ayarlamak gerekmektedir.

Evimizde kullandığımız klimalar çalışmıyorsa sigorta sisteminde bir arıza olabilir, klimamız gürültülü ve kötü koku yayarak çalışıyorsa klimanın içerisinde bulunan soğutucu gazdan kaynaklanıyor olabilir. klimanın kumandasının tam olarak çalışması gerekmektedir, klima açılmıyor ya da istenilen oranda ayarlanmıyor sa kumandasında bir sorun olabilir. Klima cihazlarınızda bazı arızalar meydana geldiyse ve düzeltmiyorsanız teknik servislerimiz sizinle olacaktır ve sınırsız olarak hizmet sunmaktadır.

Klima Servisi Profesyonel Teknik Destek İçin;

arkom kombi klima servisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN