Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Klima Tamiri

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Klima Tamiri

Klima Tamiri

Klima Tamiri

Kocaeli Bölgesinde evlerde ve ofislerde en çok kullanılan cihazlardan bir tanesi klimalardır. İklimlendirme cihazları olarak yaz aylarında bulunulan ortamın soğutulmasına, kış aylarında ise belirli bir sıcaklığa ulaşılmasına yardımcı olan klimalar, çeşitli problemlere bağlı olarak arızalanabilir. Klima tamiri ve teknik servis hizmetleri veren firmamız, alanında uzman ekibi ile sizlere hızlı çözümler bulabilmek adına özverili bir hizmet sunar.

Klima Tamir Servisi

Klima bakımı, onarımı, montajı ve yedek parça değişimi gibi konularda hizmet veren firmamız, teknik destek ekibi ile birlikte kullanmakta olduğunuz ürüne göre işlem uygular. Yedek parça değişimi gibi işlemlerin gerektiği durumlarda markaya ait olan orjinal ürün ile değişim yapılır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermek için çalışmaktayız.

Klima Teknik Servis

Klimalarınızda meydana gelebilecek herhangi bir sorun karşısında klima teknik servis desteği alabileceğiniz firmamız, her türlü markanın ürünlerine yönelik çalışmaktadır. Klimaların sadece sorun yaşaması değil, belirli periyotlarda yapılması gereken bakımları da firmamızın alanında uzman ekibi tarafından gerçekleştirilir. Klimalar hassas cihazlardan bir tanesidir ve uzman biri tarafından tamir edilmesi ya da bakımının yapılması gerekir. Siz de bu konuda güvenilir biz hizmet almak istiyorsanız, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Klima Tamir Servisi

Sektör içerisinde uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız, klima tamiri konusunda müşteri memnuniyetini sağlayıcı geri dönüşler alır. Kurumsal çözümlerimiz, cihazlarınızda meydana gelmiş olan sorunu anında tespit etmeye ve yeniden kullanılabilir hale getirmeye yöneliktir. Klima tamir servisimiz uzman bir ekibin evinize ya da ofisinize gelerek cihazda inceleme yapması ve sorunu bulması ile başlar. Sorunun nerden kaynaklandığı bulunduktan sonra gerekli tamir işlemleri yapılır.

Klima Tamir Modelleri

Klimalar kendi içlerinde farklı modellere ayrılarak üretilmiştir. Her bir klima modeline uygun olarak klima tamir hizmeti veren firmamız, bu alanda deneyimli personel ile çalışır. Klima modelleri arasında;

-Duvar tipi klima

-Salon tipi klima

-Tavan tipi klima

- Kaset tipi klima

-Asma tavan tipi klima

-Mobil taşınabilir tip klima

-Kanal tipi klima gibi alternatifler yer alır. Bu alternatifler kapsamında firmamız gerekli tamir işini titizlikle uygular. Klimanızda herhangi bir arıza sorunu yaşıyorsanız, siz de firmamızı tercih ederek güvenilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.